#f1 za wyjazd poza tor to się powinno pozycje tracić a nie oddawać zyskane. Ja bym roztopione miśki haribo rozlał na poboczach żeby spowalniały. Żwir czasem może mieć efekt odwrotny do zamierzonego zależnie od zakrętu i bolid sie po nim prześlizgnie i pierdyknie w ścianę. A sama betonowa ściana pewnie niehumanitarna czy coś. Nie wiem w sumie to w------e, chciałem tylko tego gifa wrzucić i musiałem coś wymyślić związanego z
K.....o - #f1 za wyjazd poza tor to się powinno pozycje tracić a nie oddawać zyskane....

źródło: bear-happy-bear

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Funfact: Żukosia urodziła się tego samego dnia co ja (choć naście lat wcześniej) xD
dowiedziałem się dopiero szukając nowego zdjęcia na avatar, wcześniej nawet nie wiedziałem, że aż taki zbieg okoliczności

#f1 #f1spam
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@C_Perez_11:
Antonelli -> Bearman 1,8s
Russel: puśćcie mnie, mam o wiele lepsze tempo
Russel -> Bearman 2,1s

Może nie udało mu się wyprzedzić Bearmana, ale przynajmniej Piastri wyprzedził ich obu xD
  • Odpowiedz