Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 19
źródło: Hamilton-Roscoe
Pobierz- 30
źródło: Gemini_Generated_Image
Pobierz- 39
źródło: temp_file6320426319045484784
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 9
konto usunięte via Wykop
- 2
@JednaRenkaJedenKaleka: ale belka...
- 20
@Konto4Czarnolisto: ale mi przypomniałeś... i do tego ta legendarna ścieżka dźwiękowa

@Konto4Czarnolisto Kurcze pamiętam tą grę na pegazie.
- 40
źródło: oscar, zak i zul
Pobierz#f1 za wyjazd poza tor to się powinno pozycje tracić a nie oddawać zyskane. Ja bym roztopione miśki haribo rozlał na poboczach żeby spowalniały. Żwir czasem może mieć efekt odwrotny do zamierzonego zależnie od zakrętu i bolid sie po nim prześlizgnie i pierdyknie w ścianę. A sama betonowa ściana pewnie niehumanitarna czy coś. Nie wiem w sumie to w------e, chciałem tylko tego gifa wrzucić i musiałem coś wymyślić związanego z
źródło: bear-happy-bear
Pobierz@Konto4Czarnolisto Zak i Lando
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via iOS
- 2
@Gieekaa nadredaktor
- 7
źródło: temp_file2980286590676904255
Pobierz- 8
- 39
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@C_Perez_11:
Antonelli -> Bearman 1,8s
Russel: puśćcie mnie, mam o wiele lepsze tempo
Russel -> Bearman 2,1s
Może nie udało mu się wyprzedzić Bearmana, ale przynajmniej Piastri wyprzedził ich obu xD
Antonelli -> Bearman 1,8s
Russel: puśćcie mnie, mam o wiele lepsze tempo
Russel -> Bearman 2,1s
Może nie udało mu się wyprzedzić Bearmana, ale przynajmniej Piastri wyprzedził ich obu xD
- 2
@TenRok: Pitstop w wykonaniu McLarenuchów był wspaniały, ładnie to rozegrali
źródło: temp_file5732112709937098615
Pobierz@JednaRenkaJedenKaleka: Co to za jaszczurka
- 4
@dodi-lukebakio mrówkojadek jedwabisty
- 30
Nie odebrała
źródło: temp_file1490045518020926120
Pobierz@JednaRenkaJedenKaleka: Zadzwoń do Kelly Piquet, do niej numer ma pół tagu a długo na spotkanie czekać nie trzeba.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@JednaRenkaJedenKaleka: procesja cie ulula
- 11
- 5
@prawilny_prawak: dawno nie jadlem. Wez w same geste te warzywa i kielbase zawin w tortille jak burrito, podpiecz i zjedz. Ja to nazwalem kubicco i nie najgorsze
@JuzefCynamon Ty dobre. Jest jeszcze mostek wołowy w leczo i mam piadine:) chyba spróbuję na kolację XD



























źródło: Gemini_Generated_Image_mv79hpmv79hpmv9
Pobierz