Ujęcia z drona zajebiste, można prawie poczuć prędkość ścigania. Nie wiem na co tu narzekać
#f1
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wy chcecie, żeby Max wyprzedził, a ja się modlę, żeby w ogóle ten EcoBoost dojechał do mety bez awarii XDDDD
#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach