Powiem uczciwie - pierwszy raz o Eve slyszalem z 12 - 15 lat temu. Zawsze chcialem w sumie zagrac ale albo to platne bylo albo cos tam z kompem albo lepsze rzeczy do roboty.
Jakos od 2 tygodni sobie gram i takie obserwacje :
- wiekszosc graczy to normalni ludzie poza 5% buractwa ktore tlucze wszystko co widzi bez ladu i skladu. Statkiem wartym 10 mld niszcza statki warte... 0.
Najgorsze jest
Jakos od 2 tygodni sobie gram i takie obserwacje :
- wiekszosc graczy to normalni ludzie poza 5% buractwa ktore tlucze wszystko co widzi bez ladu i skladu. Statkiem wartym 10 mld niszcza statki warte... 0.
Najgorsze jest
























Jeśli ktoś szuka korporacji do życia w WH (aktualnie) to zapraszamy serdecznie do "Anger Squad" [A.SQ].
Rozmawiamy, latamy, skanujemy, walczymy.
Mamy
źródło: comment_1627820597yvM4kfkxIMfx2vtpUs3apM.jpg
Pobierz