Wpis z mikrobloga

@Pan-K tak samo jak wszystko inne. od razu sprzedać cokolwiek możesz, tylko jeśli w danym miejscu ktoś (gracz lub npc) ma wystawione zlecenie kupna. w innym wypadku wystawisz zlecenie sprzedaży i kasy nie dostaniesz dopóki ktoś nie wystawi pasującego zlecenia kupna.

z tego powodu powstały tzw. trade huby, w których odbywa się większość handlu. największy i najważniejszy to Jita 4-4 Caldari Navy Assembly Plant.
@bukszpryt: jestem zielony. wleciałem do bazy ( zadokowałem ) otwieram inventory i tam nie mam opcji sell po kliknięciu prawym klawiszem myszy. może to dlatego że mam tutorial aktywny? A jeśli tak to kurde lipa bo zalogowałem sie na starym koncie z chyba 2007r i nie mam w statku afterburnera a bez tego nie moge przejsc jednej misji w tutorialu...
@Pan-K: tutorial w żaden sposób nie wpływa na sprzedawanie.
po pierwsze, towwar musi być w hangarze na stacji, nie w ładowni statku
po drugie, towar musi być spakowany - PPM - repack - w tym wypadku raczej to nie ma znaczenia, bo scrapu się chyba nie rozpakowuje
po trzecie, nie ma sensu sprzedawać metal scrapu. jest to absolutnie nic nie warte, nic za to nie kupisz, nawet jednego magazynka amunicji. scrap
@bukszpryt: a z tym tutorialem i afterburnerem co moge zrobic? Pisali na reddicie ze trzeba dostac nowa corvette, wysiasc z tej co mam, potem jakis repac czy cos takiego ze dostaje sie nowa ale nie mam pojecia jak to zrobic...
@bukszpryt: robiłem tak i nie działało, dopiero teraz mi się udało. Poza bazą wcisnąłem EJECT, doleciałem kapsułą do bazy i tam board my corvette i dostałem wreszcie nową z afterburnerem! dziękuje za pomoc :)