Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No to w ćwierćfinałach już zostało poważne granie. Polska tak dziwnie z Walią muszą się czuć xD

#euro2016
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Elbrus: Lewackie myślenie, to nie tylko polityka. To także podwójne standardy w opisywaniu zachowań na takich właśnie lewackich portalikach, gdzie tylko czekają, by Polaka oczernić. Bo źle się zachował i sprowokował, a tamtego co zjadł banana, to po główce głaskali. Takie rzeczy.
  • Odpowiedz
parę bardzo mądrych zdań napisało #weszlo na temat Nawałki

Detale są dla niego bardziej kluczowe niż dla Hajty. Scena przed dogrywką – sędzia gwiżdże, a sztab wybiega na boisko i rozkłada karimaty, żeby piłkarze mogli choć na chwile się położyć i podładować baterię nawet o pięć procent. Szwajcarzy przyglądali się temu z zazdrością, bo u nich nikt o tym nie pomyślał.

Nawałka myśli o wszystkim. Często nie rozumiemy jego
redheart - parę bardzo mądrych zdań napisało #weszlo na temat Nawałki 

 Detale są d...

źródło: comment_aSolCCvGkOLbgoIzusLvhZF6upBezCxR.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fajną przemianę przeszedł Fabiański. Kiedyś głowa była jego największą wadą, spalał się w ważnych momentach, został Flappyhandskim na wyspach bo w sumie trochę zasłużył. A okazało się, że dojrzał tak mocno, że dzisiaj to jego spokój i głowę wymieniłbym wśród największych atutów. Ciekawi mnie czy sam do tego doszedł, czy może jakiś psycholog mu pomagał? Cieszę się że gra, bo w sumie zawsze coś mu podbierał Szczęsny ;) Wojtek jak na bramkarza
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach