Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 39
- 8
@pogop: zesramy
2
Raport Euro 2016: Francja, Niemcy i Belgia grają dalej!

Nie było niespodzianek w niedzielnych spotkaniach 1/8 fazy play-off. W ćwierćfinale zameldowały się ekipy Francji, Niemiec i Belgii.
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
@HodOR_is_coming: 100 razy to samo wrzucaja omg
2030
Pomóżmy Węgrom umieścić ich barwy na Wieży Eiffla!

Może i dzisiejszy mecz nie był dla Węgrów szczęśliwy - ale super by było, gdyby na pożegnanie Wieża Eiffela zaświeciła się w ich barwach! To ostatnia szansa, więc musimy się sprężać!
z- 76
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
Nie widziałem meczu Węgrów z Portugalią, ale jeśli grali tak jak dzisiaj z Belgami i zremisowali, to możemy być spokojni o wynik czwartkowego meczu. O ile Polacy zagrają tak jak ze Szwajcarią, albo lepiej.
#euro2016
#euro2016
@3nriqu3 Węgrzy mieli dwa rykoszety z których były bramki
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Powinni być skrupulatnie przebadani belgowie czy nie są na dopingu
#euro2016
#euro2016
@Helsantonio_Montes: z włochami tez latali
- 0
@Helsantonio_Montes: widać ze na fecie każdy biegał
- 18
konto usunięte via Android
- 1
- 542
@Glos_z_sali: przez to ze obrona Węgrów nie istniała
@Glos_z_sali:
Znowu zabrzmię jak węgierska @NadiaFrance, ale zapodam ciekawostką:
Király to po węgiersku ni mniej, ni więcej, a "Król".
Znowu zabrzmię jak węgierska @NadiaFrance, ale zapodam ciekawostką:
Király to po węgiersku ni mniej, ni więcej, a "Król".
Boli mnie serce. Dawać tag # NeAggódjMagyarország na Twitterze (Nie przejmujcie się, Węgry) :(( #euro2016 #wykopefekt #mecz #twitter
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@devs: Aj cicho, bądź człowiekiem i pomyśl jak się czują ich kibice :(
@elektroencwelograf: W drugiej połowie.
konto usunięte via iOS
- 3
@elektroencwelograf: panie, to były sekundy
- 3
- 11
Węgrów najlepiej podsumuje tak:
Atak na tyle dobry, że Nikolić nie łapie się do 1 składu
Obrona na tyle słaba, że Kadar i Guzmics łapią się do 1 składu
#mecz #euro2016 #pilkanozna
Atak na tyle dobry, że Nikolić nie łapie się do 1 składu
Obrona na tyle słaba, że Kadar i Guzmics łapią się do 1 składu
#mecz #euro2016 #pilkanozna
@zakmacher: przecież Kadar od dawna zbiera bardzo dobre recenzje i w tym okienku przechodzi do BPL, więc pudło (✌ ゚ ∀ ゚)☞
- 1
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1






















Ciesze się że oglądałem ten mecz, bo miałem go nie oglądać.. Warto..
Belgia 4 Węgry 0
A jeszcze była szansa że strzelą, wiele razy dosłownie na minimetry obok bramki.. Nie zasłużyli na taki pogrom.
@r5678: co?! xD
Komentarz usunięty przez autora