#euro2016

Niemcy to jedyna drużyna która do tej pory nie straciła bramki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Serio ktoś w Węgrów wierzył że wygrają ten mecz? Chyba jedynie murowanie bramki i doprowadzenie do karnych było dla nich szansą. W każdej formacji są drużyną słabszą. Życzyłem im jak najlepiej ale takim otwartym stylem gry to się nie da grać z takim rywalem.
#mecz #euro2016
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach