A PAMIĘTACIE WEMBLEY 700 LAT TEMU JAK GRALIŚMY Z ANGLIKAMI PIŁKĄ Z OWCZEGO PĘCHERZA I CUDEM UNIKNĘLIŚMY W-------U?

Jakie to było uwłaczające, że Polacy przez 40 lat musieli podniecać się jakimś przedpotopowym meczem, a na boisku biegały w tym czasie jakieś Szymkowiaki i Jopy i zgarniały w------l od wszystkich xD

#euro2016 #pilkanozna
WillyJamess - A PAMIĘTACIE WEMBLEY 700 LAT TEMU JAK GRALIŚMY Z ANGLIKAMI PIŁKĄ Z OWCZ...

źródło: comment_RT0XR7VwFyH1qd5I0TPypHSIJk5AQFlp.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#euro2016
Wie ktoś Sobiecha Nawałka nie wziął na euro? Grał reguralnie w bundeslidze i nie byłoby gadki, że Milik musi zostać, bo nie ma na kogo zmienić.
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@straggler bo jest cienki jak barszcz
Młody stepinski i nie wiem kto tam jeszcze są jeszcze gorsi ale dobrze rokuja i doświadczenie zdobyte na takim turnieju może być silnym bodźcem w karierze i może dużo pomoc.

Może ale nie musi. Szansa jednak jest.
  • Odpowiedz
Mirki, wiecie może czy da się gdzies znaleźć te fajne, krótkie kompilacje z meczu, które puszczają zaraz po zakończeniu studia na #bbc? Jeśli tak, to podzielcie się proszę tą wiedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam raczej nikłe nadzieje, że gdzieś to wrzucają, ale zapytać nie zaszkodzi :p
#euro2016 #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To uczucie, kiedy uświadamiasz sobie, że pukalibyśmy wszystkich dotychczasowych przeciwników kilkoma bramkami, gdyby tylko nasi napastnicy nie psuli swoich ''setek''.
I to dziwne uczucie, kiedy uświadomisz sobie, że z tak dobrą (choć często chaotyczną) obroną może być wesoło, jeśli Lewy i Milik odblokują się na 100%.
Ciekawi mnie, czy kolejni przeciwnicy, analizując naszą drużynę, są tego świadomi, że nie zagraliśmy jeszcze ani jednego meczu na 100% możliwości.
Daleko mi do hurraoptymizmu, ale
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem jak wy Panowie, ale ja sie nieźle uśmiałem z Grubego(Grajewskiego). Może dlatego że nie zapłaciłem 100 zł za to XD

#mecz #euro2016
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach