Znaleziona analiza gry kadry Anglii XD
Anglia to taki europejski odpowiednik polskich kabaretów. Najlepiej stałe fragmenty wykonuje drągal który potrzebuje dwie sekundy żeby się zamachnąć swoim śmigłem. W pomocy gra napastnik znany z tego że jest znany z przeglądem gry na poziomie Michała Masłowskiego. Dwóch bambo na skrzydle którzy hołdują klasycznej angielskiej "kopnij i strać". Jakichś dwóch randomów w środku pola obok runeja którzy grają dwadzieścia lat w piłkę i wciąż są
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brawo Islandia! Pokazali swoją skandynawską klasę - idealna postawa, twarda gra. Mam nadzieję, że w finale spotkamy się z nimi właśnie :)

PS. Ktoś wrzucił fajną grafikę gdzie Wyspy były zamienione z Islandią, ktoś coś?

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matthosu: Prawdopodobnie już 3400 lat p.n.e. istniała w Chinach gra będąca początkiem piłki nożnej. Anglicy określili zasady, wprowadzili zawodowstwo, byli pionierami. Ale nie wynaleźli dyscypliny, którą ludzie uprawiali od starożytności. Nie wstąpili do FIFA, bo uważali, że mają prawo sami decydować o futbolu. Mój komentarz dotyczył właśnie tej angielskiej pychy. Zadebiutowali na MŚ dopiero w 1950 roku i skompromitowali się z USA.
  • Odpowiedz
Wysłałem smsa o tresci euro na numer 7370 żeby wygrać Kia Sportage. Najpierw pobrało 3,69zł a teraz dostałem smsa zwrotnego: "Czy jestes zadowolony z dotychczasowej gry polskiej reprezentacji? Odpisz wpisujac TAK lub NIE //reg.txt.str.463// 3,69zl" wnioski wyciągnijcie sami #euro #euro2016 #polsat
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szkoda Iniesty, gosc jest najlepszym na swiecie srodkowym pomocnikiem, po prostu instny geniusz w srodku pola. Niestety sam Euro nie wygra...a Xaviego juz niestety nie ma.
#euro #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szkoda Iniesty, gosc jest najlepszym na swiecie srodkowym pomocnikiem, po prostu instny geniusz w srodku pola. Niestety sam Euro nie wygra...a Xaviego juz niestety nie ma.
#euro #mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy do ciężkiej cholery ZOBACZĘ W KOŃCU POWTÓRKĘ rzutu karnego Krychowiaka z meczu ze Szwajcarią? Wszędzie w kółko w sieci i w telewizji moment strzału połączony z późniejszą radością. A gdzie replay? Nikt go nie pokazał.

#mecz #euro #pilkanozna #euro2016 #polska #tv
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@panQTAZ: Jasne, ze jeszcze może coś być, ale i tak wewnętrznie kisne z mireczków którzy cały tydzień przed EURO czekali z pianą na pyskach aż coś jebnie i będą mogli wyskoczyć "ha! mówiłem! hehe nawet mi ich nie rzal!"
  • Odpowiedz
Mam na sprzedaż Voucher do odbioru biletów (w przypadku awansu Polski do półfinału) na mecz Polska - Belgia/Węgry/Wali w półfinale Euro 2016 we Francji.

Niestety nie mogę jechać na mecz 1/2 ale będę na 1/4 w Marsylii także jeśli planujesz wyjazd na 1/4 możliwy odbiór na miejscu we Francji przy okazji meczu Polska-Portugalia. Odbiór osobisty w Krakowie do środy i od soboty lub wysyłka kurierem.

Voucher sprzedaję w cenie najtajniejszej na rynku 5000zł -
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach