Brawo Islandia! Pokazali swoją skandynawską klasę - idealna postawa, twarda gra. Mam nadzieję, że w finale spotkamy się z nimi właśnie :)
PS. Ktoś wrzucił fajną grafikę gdzie Wyspy były zamienione z Islandią, ktoś coś?
PS. Ktoś wrzucił fajną grafikę gdzie Wyspy były zamienione z Islandią, ktoś coś?






















Anglia to taki europejski odpowiednik polskich kabaretów. Najlepiej stałe fragmenty wykonuje drągal który potrzebuje dwie sekundy żeby się zamachnąć swoim śmigłem. W pomocy gra napastnik znany z tego że jest znany z przeglądem gry na poziomie Michała Masłowskiego. Dwóch bambo na skrzydle którzy hołdują klasycznej angielskiej "kopnij i strać". Jakichś dwóch randomów w środku pola obok runeja którzy grają dwadzieścia lat w piłkę i wciąż są