Dziś wspominałem jak to "zapomniane" w 2019 roku 12$ "odnalazło się" jako 0.007785 #bitcoin warte ponad 400 baksów ( ͡$ ͜ʖ ͡$). Choć w moim serduszku zawsze najdroższy jest Bitcoin to uznałem, że te znalezione środki przeznaczę na shiciarskie eksperymenty. Chcę handlować tym w parach altcoin/BTC. Nie jestem zaprawiony w boju grzebania się w altcoinowym gównie dlatego chętnie przyjmę porady i uwagi.

Na początek jakoś dużo nie analizując zamieniłem
public_html - Dziś wspominałem jak to "zapomniane" w 2019 roku 12$ "odnalazło się" ja...

źródło: comment_1619726701KO0YPuX85K43DqVVD0mDUD.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@public_html w 2017 roku w wakacje podarowałem znajomemu 0.01 BTC z okazji ślubu, wtedy to było coś około 150zł, ostatnio na górce przypomniałem mu o tym, on oczywiście zapomniał bo wiedział o co chodzi ale nie siedzi w krypto, wyszło na to że dałem mu tak jakby najwięcej w kopercie na wesele, na którym nawet nie byłem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Hejo. Czy opłaca się się stake'ować takie drobne jak 0.08 ETH na ETH 2.0? Nie jestem specjalnie w temacie ETH 2.0, dlatego pytam.

#binance #ethereum #eth

Staking 0.08 ETH 2.0 na Binance?

  • No jasne, jeszcze jak 50.0% (17)
  • Daj se spokój xD 50.0% (17)

Oddanych głosów: 34

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Były jakieś badania co jest najczęstszym wektorem ataków na metamask? Ostatnio dużo coś tego i wcale ofiarami nie padają janusze którzy wczoraj mieli pierwszy kontakt z transakcjami na ETH, tylko doświadczeni użytkownicy. Najczęściej podejrzenia padają na inne wtyczki w przeglądarce, ale jeszcze nie widziałem (aczkolwiek mogę się mylić) aby ktoś faktycznie udowodnił którejkolwiek z dostępnych w oficjalnym sklepie udział w ataku ¯\_(ツ)_/¯

#ethereum #kryptowaluty #metamask
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hejka, zróbmy pracę w grupach, żeby być może wyleszczycć świeży narybek w swiecie krypto. Pytanie jest zarówno do świeżaków jak i weteranów.

Po czym wybieraliście projekty w ktore wrzucić hajs na poczatku własnej przygody ( zakladam ze bez reasearchu i na czyste yolo)?

Od siebie dodam, że patrzyłem na cene projektu, tj. Jeżeli cena tokena wynosiła 0,03$ to nie zwracałem uwagi na marketcap i supply tylko brałem z nadzieją ze urośnie do
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bitcoin po dużym spadku odzyskuje siły i od wczoraj utrzymuje się na poziomie 55 tysięcy dolarów.
Czy po tak szybkim i stosunkowo dużym powrocie cenowym możemy spodziewać się małej korekty zanim będziemy dochodzić do kolejnego ATH❓
Jakie poziomy cenowe są kluczowe dla BTC oraz inwestorów❓
Oprócz BTC i ETH przygotowaliśmy dla Was analizę:
ZEC,
XTZ,
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kawana: Nie każdy tylko kilku pieniaczy trzymających wyłącznie BTC. Każdy rozsądny człowiek widzi że kapitał wycieka z BTC do ETH i pochodnych (obsługujących kontrakty w Solidity).
  • Odpowiedz