@grondir: Ostrzegam przed tym gównem, kumpel kupił i aż nie mogłem uwierzyć, że liquid może być tak obrzydliwy, palił to ktoś jeszcze( bo nie mogę znaleźć recki ) bom ciekaw opinii, czy to komuś podeszło, jak można w ogóle wypuścić coś takiego #epapierosy #liquidy
@grondir: mi na przykład bardzo smakuje - cenię sobie owocowe i niesłodkie liquidy, a ten perfekcyjnie spełnia oba warunki. nie jest tak dobry jak zielona herbata z pigwą iced, ale nadal śmiało dałbym mu z 7.5-8/10.
@nopenope: no cóż masz oryginalne gusta, i właśnie mi chodziło o ten konkretny smak, teraz palę właśnie herbatę z pigwą i jest ok, ale za mało herbaty w tym, aloes mono też mogę z czystym sumieniem polecić, ale to to jest jakiś dramat, tez lubię mało słodkie, ale to jest dramat, musieliby mi płacić za palenie tego
@LM317K: nigdy nie zrozumiem ludzi kupujących ten syf - w sieci dosłownie każdy pisze, że to najbardziej awaryjny sprzęt na rynku. dorzucasz parę dyszek i masz v9max, po co się męczyć xD?
@ray1902: Palę od równego tygodnia e fajkę i używam 3, ale też dla mnie ciutkę słabe. Jak wypalę olejek to kupuje 6.Paliłem 12 lat nałogowo paczkę dziennie mocnych fajek. Sam sie dziwie, że przerzuciłem się na e fajkę i mogę się napalić i nie ciągnie mnie do zwykłych szlugów. Po za tym moja dziewczyna też chcę się przerzucić na elektryka i ten Twój smok wygląda całkiem ok. Jak Ci się sprawuje?
@grondir podkusiło mnie żeby spróbować tych gowien, bo kosztowały jakieś niecałe 10zl na przecenie, nigdy bardziej nie żałowałem wydania dychy. Jakie to #!$%@? niedobre
@Fioletoffylck: nie wiem gdzie tu logika - skoro jest przycisk to w każdej chwili możesz nacisnąć, jeżeli działa na ruch powietrza to chyba w kieszeni nie masz przeciągów
@waydack: Ćpaki rozpuszczają w glikolu syntetyczne kanabinoidy i różne RC od stimów po Fentanyle. Nie muszą się użerać z lufkami ani 'maczaniem' czy wciąganiem. Te zgony w usa to jestem przekonany, że z fentanylem związane.
Ja już ponad trzy lata i ani razu nie miałem kaszlu palacza ani tych wszystkich innych uciążliwych dolegliwości kojarzonych z paleniem. O ile wcześniej łapałem zadyszkę wchodząc na 3 piętro tak po epapierosach problem zniknął. A potem w tv taki lekarzyna pulmonolog grzmi z oburzenia, nie potrafiąc połączyć prostych faktów, że to nie e papieros i liquid zabił jego pacjenta tylko głupota, brak wyobraźni i szczeniackie eksperymenty.
@Texnolyzed: żaden legalnie nie wyślę... Oczywiście lokalny. Z Chin każdy, chociaż aktualnie wszystko stoi na głowie i trzeba sprawdzać czy pracują i czy wysyłki idą normalnie.
Mirki, gdzieś mi dziś mignęło na jakiejś reklamie takie coś jak tytoń do żucia. Biała puszka, ale nie pamiętam nazwy. Ktoś kojarzy? Nowinka na rynku podobno. #tyton #papierosy #heets #iqos #epapierosy #tabaka #wykopsnuffersclub
Witam. mam pytanie odnośnie kontroli temperatury w modzie. posiadam iJoy shogun'a od kilku dni i chciałem pobawić sie w TC ze względu na moje zainteresowanie wywołane tym, że podobno przy prawidłowo ustawionej kontroli temperatury. przy wyborze tc ustawiam SS ponieważ z tego materiału mam na Wasp'ie nano skreconego power fused clapton'a, wartość 0.00050 (bo słyszałem ze wartosc ta powinna byc jak najmniejsza) i 150 stopni C. biorąc bucha czuje tylko cieplejszą chmurę/wieksza
Witam wszystkich, kupiłem sobie voopoo drag nano pod i mam problem z grzałkami ponieważ starczają mi na 1 dzień, miał ktoś podobny problem? #vape #epapierosy #epapieros
@Kamil135: Pewnie vapujesz sporo i jakieś słodkie, owocowe premixy. Zamiast kupić normalnego boxa to wziąłeś jakiś breloczek i masz teraz efekt ¯\_(ツ)_/¯
Hej mirasy epetowe. Mam AL85 i górę chyba od ijusta i lubi z niej cieknąć. Na jaką zmienić żeby było ok? Ten cały zeus chyba nie wejdzie bo tam z boku jest zakrętka od baterii
Mireczki, mam isticka pico 75W i nie działa mi wyswietlacz. Czy ktoś coś może wie co mogło się stać i jak naprawić ? (Nie mam już na niego gwarancji) #kiciochpyta #wroclaw #epapierosy
@Fryteczkizmaselkiem: mam to samo w swoim. W dzień kompletnie niewidoczny, w nocy ledwo co widać. Oporności nie jestem w stanie odczytać. Szukam nowego zasilania.
#epapierosy#epapierosy siema, czy do aegis boost pasuja rozne grzalki czy tylko te z geek vape? Wlasnie mi sie spalila. Siedze w robocie a w okolicy tylko esmoking world i nie wiek jeszcze co tam maja ale 9betawiam ze bide
Witam. Zakupiłem niedawno pod aegis boost i generalnie jestem zadowolony tylko mam taki problem że raz na jakiś czas na ustniku skrapla się ten olejek. W wyniku tegóż procederu czasem mam na języku nieprzyjemnie słodki smak. Czy to jest wina sprzętu czy ja jestem upośledzony? Grzałka 0.4 wmontowana w zestaw, 30W napięcia.
Zawsze się coś będzie skraplać i będzie to czuć taka już konstrukcja atopacka. No chyba że tam jest znaczna ilość liquidu, to znaczy że masz przykręcony airflow I wysysasz liquid z tanka przy puffaniu. Jeśli nie, to zmień płyn na gęstszy, ew. Wyciągnij grzałkę, wypłucz zbiorniczek i dobrze osusz grzałkę. Jak już to zrobisz to zakrop grzałkę delikatnie, wsadź do cartridga, zalej i "jeździć obserwować"
#epapierosy #liquidy