@nopenope: no cóż masz oryginalne gusta, i właśnie mi chodziło o ten konkretny smak, teraz palę właśnie herbatę z pigwą i jest ok, ale za mało herbaty w tym, aloes mono też mogę z czystym sumieniem polecić, ale to to jest jakiś dramat, tez lubię mało słodkie, ale to jest dramat, musieliby mi płacić za palenie tego
@ray1902: Palę od równego tygodnia e fajkę i używam 3, ale też dla mnie ciutkę słabe. Jak wypalę olejek to kupuje 6.Paliłem 12 lat nałogowo paczkę dziennie mocnych fajek. Sam sie dziwie, że przerzuciłem się na e fajkę i mogę się napalić i nie ciągnie mnie do zwykłych szlugów. Po za tym moja dziewczyna też chcę się przerzucić na elektryka i ten Twój smok wygląda całkiem ok. Jak Ci się sprawuje?
@waydack: Ćpaki rozpuszczają w glikolu syntetyczne kanabinoidy i różne RC od stimów po Fentanyle. Nie muszą się użerać z lufkami ani 'maczaniem' czy wciąganiem. Te zgony w usa to jestem przekonany, że z fentanylem związane.
Ja już ponad trzy lata i ani razu nie miałem kaszlu palacza ani tych wszystkich innych uciążliwych dolegliwości kojarzonych z paleniem. O ile wcześniej łapałem zadyszkę wchodząc na 3 piętro tak po epapierosach problem zniknął. A potem w tv taki lekarzyna pulmonolog grzmi z oburzenia, nie potrafiąc połączyć prostych faktów, że to nie e papieros i liquid zabił jego pacjenta tylko głupota, brak wyobraźni i szczeniackie eksperymenty.
Witam. mam pytanie odnośnie kontroli temperatury w modzie. posiadam iJoy shogun'a od kilku dni i chciałem pobawić sie w TC ze względu na moje zainteresowanie wywołane tym, że podobno przy prawidłowo ustawionej kontroli temperatury.
przy wyborze tc ustawiam SS ponieważ z tego materiału mam na Wasp'ie nano skreconego power fused clapton'a,
wartość 0.00050 (bo słyszałem ze wartosc ta powinna byc jak najmniejsza) i 150 stopni C. biorąc bucha czuje tylko cieplejszą chmurę/wieksza
#epapierosy#epapierosy siema, czy do aegis boost pasuja rozne grzalki czy tylko te z geek vape? Wlasnie mi sie spalila. Siedze w robocie a w okolicy tylko esmoking world i nie wiek jeszcze co tam maja ale 9betawiam ze bide
Witam. Zakupiłem niedawno pod aegis boost i generalnie jestem zadowolony tylko mam taki problem że raz na jakiś czas na ustniku skrapla się ten olejek. W wyniku tegóż procederu czasem mam na języku nieprzyjemnie słodki smak. Czy to jest wina sprzętu czy ja jestem upośledzony? Grzałka 0.4 wmontowana w zestaw, 30W napięcia.

#epapieros #epapierosy #vape
Zawsze się coś będzie skraplać i będzie to czuć taka już konstrukcja atopacka. No chyba że tam jest znaczna ilość liquidu, to znaczy że masz przykręcony airflow I wysysasz liquid z tanka przy puffaniu. Jeśli nie, to zmień płyn na gęstszy, ew. Wyciągnij grzałkę, wypłucz zbiorniczek i dobrze osusz grzałkę. Jak już to zrobisz to zakrop grzałkę delikatnie, wsadź do cartridga, zalej i "jeździć obserwować"