Mirki jakiego poda polecacie? Nie chce żadnego moda busoli, cos małego zgrabnego najlepiej na grzałki meshowe żeby smaczek był sikalafą, miałem smoant pasito ale niestety się pobił ( ͡° ʖ̯ ͡°) #epapierosy
Mirasy co się wydarzyło przez ostatnie dwa tygodnie, że z Allegro poznikali sprzedawcy premixów? Wróciłem z wyjazdu i chciałem uzupełnić zapasy, a tu taki #!$%@? ( ͡° ʖ̯ ͡°) #epapierosy
#epapierosy Jaki parownik kupić ? Mam zeusa v1 bravo rta kylina ale już mam dość wymieniania waty co chwile i grzałek, wiecznie coś cieknie albo Transport niedomaga i Bobrzy. Wolałbym coś na gotowe Ew może coś na mesh bo tego nje próbowałem a słyszałem ze tam ciężko #!$%@? build #epapieros #epapierosy
@dajbucha: @ak44: @nopenope:
#!$%@?, wzialem zeusa sub ohm używam od 4h i póki co jestem zadowolony tylko pojemność jest żałosna, 2ml muszę u chińczyków bubble glassa zamówić i pare grzałek bo stacjonarnie 16zl sztuka :v
#epapierosy inspektor Pinkas pojechał po bandzie. E-papierosy są za tanie. To jest problem i jeszcze evalia (choróba i uraz płuc spowodowanych używaniem e-papierosów, nazwę wymyśliło Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom, CDC
Jak chcecie się wrukwic to zapraszam na USB zdrowie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
kurcze pomocy ( ͡° ʖ̯ ͡°) mam eleafa pico 75w i od kilku dni mam problem z komunikatem "weak battery". Aku naładowane na full, zrobię kilka buchów i wywala ten komunikat, mimo ze na ekranie pokazuje prawie całą baterię naładowaną. Mój pierwszy typ no to uwalone aku (mam dwa, gdzies z roczne, na obu to samo), kupiłem dodatkowe dwa lg hg2 (nie z ali, stacjonarnie) i zaś to
kurrrw, gwint mi wyskoczył w boxie i nie mogę wkręcić tanka. stąd moje pytanie, jakie są teraz dobre starter kity (box+tank, akumulatory mogą być oddzielnie) dostępne? zależy mi na tych w sklepach z odbiorem w Warszawie bo chyba wiele się zmieniło w prawie i teraz nie odbiorę przesyłki? nie wiem. zależy mi na koszcie do 200 zł, ew leciutko ponad 200 jeśli byłoby coś wartego uwagi #pytanie #epapierosy
@nopenope: no cóż masz oryginalne gusta, i właśnie mi chodziło o ten konkretny smak, teraz palę właśnie herbatę z pigwą i jest ok, ale za mało herbaty w tym, aloes mono też mogę z czystym sumieniem polecić, ale to to jest jakiś dramat, tez lubię mało słodkie, ale to jest dramat, musieliby mi płacić za palenie tego
@ray1902: Palę od równego tygodnia e fajkę i używam 3, ale też dla mnie ciutkę słabe. Jak wypalę olejek to kupuje 6.Paliłem 12 lat nałogowo paczkę dziennie mocnych fajek. Sam sie dziwie, że przerzuciłem się na e fajkę i mogę się napalić i nie ciągnie mnie do zwykłych szlugów. Po za tym moja dziewczyna też chcę się przerzucić na elektryka i ten Twój smok wygląda całkiem ok. Jak Ci się sprawuje?