Mirki jakiego poda polecacie? Nie chce żadnego moda busoli, cos małego zgrabnego najlepiej na grzałki meshowe żeby smaczek był sikalafą, miałem smoant pasito ale niestety się pobił ( ͡°ʖ̯͡°) #epapierosy
Mirasy co się wydarzyło przez ostatnie dwa tygodnie, że z Allegro poznikali sprzedawcy premixów? Wróciłem z wyjazdu i chciałem uzupełnić zapasy, a tu taki #!$%@? ( ͡°ʖ̯͡°) #epapierosy
#epapierosy Jaki parownik kupić ? Mam zeusa v1 bravo rta kylina ale już mam dość wymieniania waty co chwile i grzałek, wiecznie coś cieknie albo Transport niedomaga i Bobrzy. Wolałbym coś na gotowe Ew może coś na mesh bo tego nje próbowałem a słyszałem ze tam ciężko #!$%@? build #epapieros #epapierosy
@dajbucha: @ak44: @nopenope: #!$%@?, wzialem zeusa sub ohm używam od 4h i póki co jestem zadowolony tylko pojemność jest żałosna, 2ml muszę u chińczyków bubble glassa zamówić i pare grzałek bo stacjonarnie 16zl sztuka :v
#epapierosy inspektor Pinkas pojechał po bandzie. E-papierosy są za tanie. To jest problem i jeszcze evalia (choróba i uraz płuc spowodowanych używaniem e-papierosów, nazwę wymyśliło Centrum Kontroli i Zapobiegania Chorobom, CDC Jak chcecie się wrukwic to zapraszam na USB zdrowie
kurcze pomocy ( ͡°ʖ̯͡°) mam eleafa pico 75w i od kilku dni mam problem z komunikatem "weak battery". Aku naładowane na full, zrobię kilka buchów i wywala ten komunikat, mimo ze na ekranie pokazuje prawie całą baterię naładowaną. Mój pierwszy typ no to uwalone aku (mam dwa, gdzies z roczne, na obu to samo), kupiłem dodatkowe dwa lg hg2 (nie z ali, stacjonarnie) i zaś to
kurrrw, gwint mi wyskoczył w boxie i nie mogę wkręcić tanka. stąd moje pytanie, jakie są teraz dobre starter kity (box+tank, akumulatory mogą być oddzielnie) dostępne? zależy mi na tych w sklepach z odbiorem w Warszawie bo chyba wiele się zmieniło w prawie i teraz nie odbiorę przesyłki? nie wiem. zależy mi na koszcie do 200 zł, ew leciutko ponad 200 jeśli byłoby coś wartego uwagi #pytanie #epapierosy
@grondir: Ostrzegam przed tym gównem, kumpel kupił i aż nie mogłem uwierzyć, że liquid może być tak obrzydliwy, palił to ktoś jeszcze( bo nie mogę znaleźć recki ) bom ciekaw opinii, czy to komuś podeszło, jak można w ogóle wypuścić coś takiego #epapierosy #liquidy
@grondir: mi na przykład bardzo smakuje - cenię sobie owocowe i niesłodkie liquidy, a ten perfekcyjnie spełnia oba warunki. nie jest tak dobry jak zielona herbata z pigwą iced, ale nadal śmiało dałbym mu z 7.5-8/10.
@nopenope: no cóż masz oryginalne gusta, i właśnie mi chodziło o ten konkretny smak, teraz palę właśnie herbatę z pigwą i jest ok, ale za mało herbaty w tym, aloes mono też mogę z czystym sumieniem polecić, ale to to jest jakiś dramat, tez lubię mało słodkie, ale to jest dramat, musieliby mi płacić za palenie tego
@LM317K: nigdy nie zrozumiem ludzi kupujących ten syf - w sieci dosłownie każdy pisze, że to najbardziej awaryjny sprzęt na rynku. dorzucasz parę dyszek i masz v9max, po co się męczyć xD?
@ray1902: Palę od równego tygodnia e fajkę i używam 3, ale też dla mnie ciutkę słabe. Jak wypalę olejek to kupuje 6.Paliłem 12 lat nałogowo paczkę dziennie mocnych fajek. Sam sie dziwie, że przerzuciłem się na e fajkę i mogę się napalić i nie ciągnie mnie do zwykłych szlugów. Po za tym moja dziewczyna też chcę się przerzucić na elektryka i ten Twój smok wygląda całkiem ok. Jak Ci się sprawuje?