• 0
Hej Mirasy, szukam jakieś porządnej ładowarki dla tatusia na święta ( ͡º ͜ʖ͡º). Ostatnio padła mu Liito kala, cztery miejsca do ładowania. Jaką polecacie? Chciałabym o klasę lub dwie lepszą niż poprzednia.
#epapierosy #akumulatorki
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ile wynosi stawka akcyzy
W Polsce stawka akcyzy od płynu do e-papierosów wynosi 0,55 zł za 1 ml. Oznacza to że akcyza za litr płynu do e-papierosów wynosi 550 zł. Przed wprowadzeniem akcyzy tzw. baza o pojemności 100 ml kosztowała 8zł, obecnie wzrośnie do 76 zł (co daje wzrost o 846%), tzw. premix 50ml kosztujący 19,9zł wzrośnie do prawie 54zł, a liquid 10ml kosztujący 6zł, wzrośnie do prawie 13zł.

Oni już całkowicie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest ktoś, kto zamawiał teraz nikotynę z Hiliqa? Dostałem od Fedexu maila, żebym dosłał parę dokumentów. Ostatni raz jak zamawiałem stamtąd, to jeszcze nic nie chcieli i paczki szły długo, ale bez zatrzymywania w urzędzie. Od Hiliqa dostałem kartę MSDS i fejkowe faktury z ceną łączną 18,99$. Wcześniej, z tego co udało mi się znaleźć, w deklaracji zawartości wpisywało się, że jest to olejek eteryczny do produkcji mydła. Teraz jakoś inaczej chyba
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@M4DProdigY: Właśnie (3 minuty temu) przyszła paczka z hiliq. Dostarczyli ją po 11 dniach od zamówienia, musiałem wypełniać te wszystkie papiery z maila i to dwa razy, bo raz im nie wystarczyło

Dopłata u kuriera wyniosła 42 zł
  • Odpowiedz
co z tą akcyzą, jest, nie ma? byłem niedawno w kolporterze to wszystko spoko, chociaż wiem, że ta akcyza miała dotyczyć płynów wyprodukowanych po wprowadzeniu ustawy w życie. grzały w normalnych cenach?
#epapierosy #vape
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupiłem zeusa x rta, swój pierwszy parownik, mam takie pytanie czy oryginalne grzałki i wata są w miare ok? Jakie premixy polecacie?
#epapierosy #vape
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miałam to samo, kwestia przyzwyczajenia. Możesz spróbować premixow z solą nikotynowa zamiast szotow nikotynowych, sole mniej drapią :)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@megaras: nad kanałami gdzie wsadzasz bawełnę, w tej metalowej części którą nakręcasz na bazę są takie małe otwory które trzeba nakryć bawełną - sprawdź czy nie tak masz przecieki... Temu służy zostawianie tej górnej części przyciętej bawełny - może zbyt krótko docinasz i zostaje miejsce gdzie przecieka lq
  • Odpowiedz
Czy paląc #epapierosy uważacie że w jakiś sposób pomaga wam to schudnąć i gubić wagę, czy może wręcz przeciwnie, tyjecie przez to?
Pytam z ciekawości, bo wiem że z tym jest różnie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xWiteQx są badania, z których wynika ,że palacze stosujący odpowiednią dietę chudną a ci co palą i w---------a wszystko tyją, także cholera wie jak to z tym efajkami jest.
  • Odpowiedz
jaki jest najlepszy pod do ok 100 zl? Najbardziej przekonuje mnie SMOK Mico, macie jakies podobne typy? Wieksza bateria- ok 700-800mAh i jak najwieksza pojemnosć katridża
#epapierosy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#epapierosy #pomocy kupiłem niedawno draga x, nadszedł czas na zmianę grzałki. Zmieniłem grzałkę na PnP-VM6 0.15. Chociaż zbiornik jest pełny odpowiednio nasaczylem grzałkę przed umieszeniem jej na swoim miejscu nie czuć smaku. Jeden, drugi buch wszystko w porządku, trzeci i następne czuć mocna spalenizne. Co robić w takim wypadku?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czesc, od kilku dni przerzucilem sie na parownik zeus x rta, wczesniej uzywalem parownika na gotowe grzalki. Problemow mam kilka, mianowicie po kazdej dolewce pluje liquidem, wate ukladam jak w poradnikach, kilka razy probowalem krocej przyciac, zostawic dluzej, nie czochrac jej na koncach i zawsze tak samo. Kolejna rzecz to taka, ze wate musze zmieniac czesciej niz mi sie wydawalo czyli co 2 dni bo czuje ze jest przypalona, jak ja wyciagam
zarolite - Czesc, od kilku dni przerzucilem sie na parownik zeus x rta, wczesniej uzy...

źródło: comment_16066858825ZPwJNealrKxA5yu5DKf64.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@voxel16: @Derponis: Okej, grzalki osadze troche nizej i srobuje troche mniej watki dac, widze ze wickowanie to nie takie proste jak mi sie na poczatku wydawalo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Waspin: O tym to w sumie nie slyszalem, w kazdym poradniku rozgrzane grzalki pakuja pod wode, sprobuje inaczej i zobacze czy nadal posmak metalu wystepuje.
Dzieki
@Co do plucia liquidem to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zarolite: na zimę warto przejść na trochę rzadszy liquid jeśli dużo palisz na zewnątrz, gęstnienie może być powodem przypalania waty w rta. Jeśli grzałki grzeją się nierównomiernie to znaczy że mają inną oporność, czyli jedna może być dłuższa od drugiej lub na którejś jest hotspot.
  • Odpowiedz
Mireczkowi Vaperzy z Wrocławia... ktoś chętny na kupno lub wymianę? Squonk battlestar kit, z akusami i ładowarką, sprawny ( po prostu mam dość dripera i chce wrócić to rta), stan techniczny sprawny w 100%, kolor czarny ale aktualnie to czarno srebrny bo dosyć odrapany z ori lakieru.
#vape #vapowanie #wroclaw #epapierosy #epapieros
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki mam Geekvape Aegis Max z gora zeus sub ohm, No i od 3 dni mam taki problem ze przy zaciąganiu się liquid dostaje się tak jakby w okolice ustnika i siedzi na górze i podczas zaciągania się wlewa się do ust, już mnie to strasznie w-----a, na początku tego nie było, co robię zle? Powinno się zalewać do pełna? Czy coś z-----e i reklamacja? Mam oryginalna grzałkę założona na 60-70W i
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach