Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

PaniMakbetowa
- 0

69guziec
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

marek-wozniak-750
- 1
@PaniMakbetowa: nie jest - poza "ciezkimi" /doslownie bo zawierajacymi duzo drutu/ grzalkami, te 80/100W ktore daja zasilania na 1 aku, spokojnie wystarczy do przyzwoitego dzialania...
Jakie premixy polecacie? Mam w koszyku REDTUBE z Pornseries. Coś jeszcze godnego polecenia? Najlepiej coś z czarną pożeczką.
#epapierosy #vape #vapenation #epapieros
#epapierosy #vape #vapenation #epapieros
@GdzieJestBanan: Ja sobie bardzo los aromatos chwale. Zwłaszcza serie premium: papa frost, fat boy, lemonade fantos.
@GdzieJestBanan: Z premixow to czasami biorę go bears duo: bardzo przyjemnie oddają smaki.
- 0
HiLiQ jest nadal legit? Ile się czeka na paczkę?
#epapierosy
#epapierosy
Mirki, macie jakiś pomysł, gdzie mógłbym kupić zastępczą klapkę koszyka baterii do #smok X-Priv? Szukałem na #aliexpress oraz #fasttech, niestety bez skutku.
#epapierosy #zakupy #vape #chiny
#epapierosy #zakupy #vape #chiny
@karoleeek: Cigabuy?
- 0
- 1
- 1
@Popo44: od 2 lat sie unich zaopatruje , zolo fajne winogrona, code red to taka fanta , nawet czuc efekt bombelków, cola fajny smak coli bardzo podbny do coli z marketu lub lizaka coli, cosmix green to bardzo fajne jablko , ogólnie to wszystko mi tam smakuje
Jaką baterię byście polecili? Długo nie vapowałem, pod wpływem impulsu kupiłem iSticka MIX i teraz czytam, że lubią płonąć xD Co warto zatem kupić w rozsądnej cenie oczywiście?
#kiciochpyta #epapierosy #epapieros #vapowanie
#kiciochpyta #epapierosy #epapieros #vapowanie
- 0
@GdzieJestBanan: też się zastanawiałem chwile przed zamówieniem hellvapea nad blitzenem, bo już od dłuższego czasu był na promocji, zapytałem się sprzedawcy w e-dymie to powiedział że nie warto bo bardzo stary sprzęt. Nad hellvape nie było za dużo opinii ale wiem że jest z ok. 2019 więc to zaważyło nad kupnem, no i że teoretycznie można zrobić set na jedną grzałkę. Ogl mój pierwszy rta będzie
- 0
@Kapac Może i stary, ale ja na przykład od ponad 3 lat nie vapowałem i to jest taki skok jakościowy, że i tak jestem zadowolony.
Zostaje notorycznie zgłaszany przez tego użyszkodnika ( ͡° ͜ʖ ͡°) za polecanie produktów MaiArt (których jakość jest na bardzo wysokim poziomie). Jak można tak nie czaić bazy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Naprawde są tutaj tacy ludzie ? Po wejściu akcyzy tag wymrze bo nie będzie już niczego można polecić
źródło: comment_1606523841MsuhxOoZxHwB7fHslW314k.jpg
Pobierzczuć spaleniznę mimo że wymieniłem grzałkę, za gesty liquid czy co może być przyczyną?
#epapierosy
#epapierosy
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
@Reitcheff tak jest, ale to premix na 0.3 więc może potrzebuje więcej czasu na nasiąknięcie a tamto co nasaczylem już się skończyło
- 0
Hej, mam do was prośbę/pytanie ? jaki jest najlepszy mod do 150 zł na edymie ?
zastanawiam się nad tymi 3
https://e-dym.pl/boxy/5734-5541-smok-rigel-mod.html#/233-kolor-black
https://e-dym.pl/zasilania/4205-4694-tesla-wye-ii-215w-tc-box-mod.html#/200-kolor-red_black
https://e-dym.pl/zasilania/3898-4625-tesla-wye-85w-tc-box-mod-.html#/128-kolor-cyan
https://e-dym.pl/zasilania/3899-4336-tesla-wye-200w-tc-box-mod.html#/233-kolor-black
zastanawiam się nad tymi 3
https://e-dym.pl/boxy/5734-5541-smok-rigel-mod.html#/233-kolor-black
https://e-dym.pl/zasilania/4205-4694-tesla-wye-ii-215w-tc-box-mod.html#/200-kolor-red_black
https://e-dym.pl/zasilania/3898-4625-tesla-wye-85w-tc-box-mod-.html#/128-kolor-cyan
https://e-dym.pl/zasilania/3899-4336-tesla-wye-200w-tc-box-mod.html#/233-kolor-black
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 10
@siemawpadajdomejkuchni: polej resztę powierzchni spodni liquidem to ta plama się nie będzie odróżniać
@siemawpadajdomejkuchni idź do domu
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@kam1ll: http://lokalnyvapeshop.pl/ z kodem "edymek" 30% rabatu na wszystko nieprzecenione :) https://www.youtube.com/watch?v=6cs30KpgwO0 UFO bardzo fajne soki.
Korzysta ktoś z was ? Jak oceniacie parownik ?
https://e-dym.pl/atomizery/4619-4996-ehpro-kelpie-rta-2ml-.html#/233-kolor-black
#epapierosy
https://e-dym.pl/atomizery/4619-4996-ehpro-kelpie-rta-2ml-.html#/233-kolor-black
#epapierosy
źródło: comment_1606421953889FBBkTI1xVbIQaPYVrox.jpg
Pobierz- 0
@kam2494: A dla mnie Destiny lepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) pod względem smaku. W Destiny trzeba grzałke dobrze ustawić względem wlotu powietrza i smak jest bardzo dobry. Wystarczy podnieść ją i powietrze idealnie wpada od spodu i od boków grzałki a nie z ponad grzałki i jest miód malina.
źródło: comment_1606417181FjwD4h8uUEoSTXEwNmEB4d.jpg
Pobierz- 2
@kam2494: Jeżeli miałbyś używać blotto w singlu, to bierz destiny. Smak zdecydowanie lepszy, większa regulacja przepływu powietrza i dużo prostszy setup. Jedyna wada destiny, to to, że jest strasznie głośny. Jeśli z dwiema grzałkami to blotto będzie oddawać smak trochę lepiej (chociaż nie zawsze), ale przepływ powietrza jest strasznie ciasny i przynajmniej mi trudno było się przyzwyczaić.
Jeżeli masz możliwość, to zastanów się nad kylinem mini v2. Górny przepływ powietrza
Jeżeli masz możliwość, to zastanów się nad kylinem mini v2. Górny przepływ powietrza
Mirki, z jakiego sklepu w polsce najlepiej zamawiac premixy i jaka firma jest w tej chwili najlepsza? Palilem okazyjnie w niemczech i nie wiem czy tak po prostu trafiam, ale liquidy tam smakowo bija nasze na leb.
Moglibyscie cos polecic? Najbardziej smakowala mi wisnia z doghouse i ciastko
#epapierosy #liquid #liquidy #vape #vapenation
Moglibyscie cos polecic? Najbardziej smakowala mi wisnia z doghouse i ciastko
#epapierosy #liquid #liquidy #vape #vapenation
Sprzedam
Innokin coolfire z50 (pudełko, kabel Micro usb)
Atomizer zlide mtl 24mm 4ml (zapasowe szkło, uszczelki, ustnik, 4 nowe grzałki 0.8 15-18W)
Aspire zelos 50w
Coolfire z50 i zlide kupiony we Francji jakoś miesiąc temu używany parę dni.
Aspire zelos kupiony rok temu.
Innokin coolfire z50 (pudełko, kabel Micro usb)
Atomizer zlide mtl 24mm 4ml (zapasowe szkło, uszczelki, ustnik, 4 nowe grzałki 0.8 15-18W)
Aspire zelos 50w
Coolfire z50 i zlide kupiony we Francji jakoś miesiąc temu używany parę dni.
Aspire zelos kupiony rok temu.
źródło: comment_1606408111NpunD8wqvHSAY6u4Zelf1o.jpg
PobierzMirki, polecicie jakies smaczne premixy, ktore nie sa az tak slodkie i nie syfia grzalki ? #epapierosy #vape
@Ariul: nie zesraj sie
Mirki jakiego moda z atomizerem warto kupić z chin? Mój balrog już ledwo się trzyma. Patrzyłem na aegisa z Zeusem. Albo to ze zdjęcia i osobno jakiś inny atomizer
#epapierosy #vape
#epapierosy #vape
źródło: comment_1606382874HIiphJYLxuu7GQ9RFm53rC.jpg
Pobierz- 0
@czy_pisiont mogę polecić crowna IV, używam jakoś od półtora roku i jest super. Grzałki często są na promocji w cigabuy
#epapierosy
Mirki, gdzie teraz zamawiacie boxy, kity, grzałki i tak dalej? Czy jest jakiś sklep internetowy poza fasttech, efuntop?
Po dłuższych przemyśleniach zdecodywałem, że kupię sobie Voopoo drag S, i zastanawiam się gdzie można go najtaniej dostać?
Pozdrawiam
Mirki, gdzie teraz zamawiacie boxy, kity, grzałki i tak dalej? Czy jest jakiś sklep internetowy poza fasttech, efuntop?
Po dłuższych przemyśleniach zdecodywałem, że kupię sobie Voopoo drag S, i zastanawiam się gdzie można go najtaniej dostać?
Pozdrawiam
@Viscoplaster: 130 eu Warehouse na cigabuy
- 0
Cześć, orientuję się ktoś gdzie dorwę najtaniej Asgarda Mini? W czarnym kolorze. Najlepiej wysyłka z Polski ewentualnie z europy.
#epapierosy
#epapierosy
źródło: comment_16063423214scRO1iyd3m9ViOOnH2ztp.jpg
Pobierz




















