@Popo44: od 2 lat sie unich zaopatruje , zolo fajne winogrona, code red to taka fanta , nawet czuc efekt bombelków, cola fajny smak coli bardzo podbny do coli z marketu lub lizaka coli, cosmix green to bardzo fajne jablko , ogólnie to wszystko mi tam smakuje
  • Odpowiedz
@GdzieJestBanan: też się zastanawiałem chwile przed zamówieniem hellvapea nad blitzenem, bo już od dłuższego czasu był na promocji, zapytałem się sprzedawcy w e-dymie to powiedział że nie warto bo bardzo stary sprzęt. Nad hellvape nie było za dużo opinii ale wiem że jest z ok. 2019 więc to zaważyło nad kupnem, no i że teoretycznie można zrobić set na jedną grzałkę. Ogl mój pierwszy rta będzie
  • Odpowiedz
Zostaje notorycznie zgłaszany przez tego użyszkodnika ( ͡° ͜ʖ ͡°) za polecanie produktów MaiArt (których jakość jest na bardzo wysokim poziomie). Jak można tak nie czaić bazy ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°). Naprawde są tutaj tacy ludzie ? Po wejściu akcyzy tag wymrze bo nie będzie już niczego można polecić
A.....l - Zostaje notorycznie zgłaszany przez tego użyszkodnika ( ͡° ͜ʖ ͡°) za poleca...

źródło: comment_1606523841MsuhxOoZxHwB7fHslW314k.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kam2494: Jeżeli miałbyś używać blotto w singlu, to bierz destiny. Smak zdecydowanie lepszy, większa regulacja przepływu powietrza i dużo prostszy setup. Jedyna wada destiny, to to, że jest strasznie głośny. Jeśli z dwiema grzałkami to blotto będzie oddawać smak trochę lepiej (chociaż nie zawsze), ale przepływ powietrza jest strasznie ciasny i przynajmniej mi trudno było się przyzwyczaić.
Jeżeli masz możliwość, to zastanów się nad kylinem mini v2. Górny przepływ powietrza
  • Odpowiedz
Mirki, z jakiego sklepu w polsce najlepiej zamawiac premixy i jaka firma jest w tej chwili najlepsza? Palilem okazyjnie w niemczech i nie wiem czy tak po prostu trafiam, ale liquidy tam smakowo bija nasze na leb.
Moglibyscie cos polecic? Najbardziej smakowala mi wisnia z doghouse i ciastko
#epapierosy #liquid #liquidy #vape #vapenation
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Sprzedam
Innokin coolfire z50 (pudełko, kabel Micro usb)
Atomizer zlide mtl 24mm 4ml (zapasowe szkło, uszczelki, ustnik, 4 nowe grzałki 0.8 15-18W)
Aspire zelos 50w
Coolfire z50 i zlide kupiony we Francji jakoś miesiąc temu używany parę dni.
Aspire zelos kupiony rok temu.
Pangchoo - Sprzedam
Innokin coolfire z50 (pudełko, kabel Micro usb) 
Atomizer zlide m...

źródło: comment_1606408111NpunD8wqvHSAY6u4Zelf1o.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#epapierosy
Mirki, gdzie teraz zamawiacie boxy, kity, grzałki i tak dalej? Czy jest jakiś sklep internetowy poza fasttech, efuntop?

Po dłuższych przemyśleniach zdecodywałem, że kupię sobie Voopoo drag S, i zastanawiam się gdzie można go najtaniej dostać?
Pozdrawiam
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach