Mam problem z ijustem 3. Uszczelka mi nie trzymała i olejek kapal mi do środka bakterii, a następnie wypływał dołem. Wczoraj przy zaciąganiu, przycisk tak jakby się wcisnął i nie mogłem tego wyłączyć, w końcu się fajka wyłączyła i już nie mogę jej włączyć. Ładowała się normalnie bo dioda świeciła, ale nadal nie mogę włączyć fajki. Wie ktoś jak przywrócić ją do życia? Jak coś to nie mam gwarancji. #epapierosy #epapieros #
@mam_tu_niezly_ubaw_: jak jest w chinach to powinienes widziec, jezeli nie to napisze tylko ze "nieciekawie" ;)... sklepy o ile dzialaja to wyprzedaja zapasy a jako ze nord2 byl planowany na okolice 20 lutego wiec slabo to widze... a patrzac na to co wisi na cigabuy mam wrazenie ze jeszcze dlugo bedzie wielkie G
Mirki, polecicie jakiś dobry premix o smaku cola? Mam ten od Amazing flavors jednak robi mi nagar na grzałce i po tygodniu grzała brudzi mi liquid. #epapierosy
Na Polsat News przed chwilą jazda po e-fajkach ("ludzie inhalują e-papierosy", "w Ameryce umierają").
BTW: PiS chce akcyzy na e-p od lipca 2020 w wysokości 0,55 pln. od ml płynów (również beznikotynowych). Prezydent Duda podpisał nowelizację ustawy. Warto "podziękować" prezydentowi, w majowych wyborach.
Jak to jest z bazami nikotynowymi na Ukrainie z legalnych sklepów, badają tam skład jak u nas ? Bo Ukrainiec z pracy może mi wziąć buteleczkę 100ml/100mg za około 20zł #epapierosy
@ZlapalemBuchaZajebistegoChleba: masz jakieś strony ze sklepami z Ukrainy które sprzedają bazy nikotynowe? Tak sobie przeglądam pierwsze z brzegu premixy u nich, można sobie spokojnie kupić juz z nikotyną, a do podów nawet z mocami do 50. Normalny kraj.
Wymieniłem gównianego melo 3 mini na smok tfv12 baby prince. Na pierwszy rzut poszła grzałka z zestawu 0,4. Wapuje na 30W i liquid schodzi w expresowym tempie. W melo przy grzałce 0,3 i 45W liquid starczał na 3x dłużej albo i więcej. Może mi ktoś wytłumaczyć czemu tak jest? Przecież jak ja zamontuje kolejna grzalke z zestawu 0,15 to po kilku buchach będę musiał znowu zalewać tank co mnie się średnio podoba
We wtorek 18 lutego 2020 tych dwóch jegomości (był w sumie jeszcze trzeci) pozwoliło sobie odwiedzić Vapers - Wrocław. Wiadomo, bogaty asortyment, grzech nie wpaść. Zdecydowali się na sprzęt prosty i klasyczny, całkiem niezły na start - chodzi o smoka Prince. Niestety bardzo się spieszyli, i z pewnością zapomnieli przy odbiorze sprzętu wziąć paragonu i pudełka nie wspominając o uiszczeniu opłaty, także gdyby ktoś coś, to info
Mirasy, aktualnie vapuje jakieś premixy dark line i obliczyłem że 100ml gotowego lq razem z szotem nikotynowym kosztuje mnie około 34 zl.
Czy samogony wyjdą znacznie taniej? Biorąc po uwagę, że nadal będę kupował nikotynowe szoty po 4zl/10ml. Bo nie mam innego dojścia niestety. Vapuje na stężeniu 1,5mg/ml więc dużo tej nikotyny nie idzie.
@cezeter: nie rób samogonow z szotów, nie opłaca się. Zależy też czy bazy będziesz kupował gotowe (7-10 zł za 100 ml), czy sam robił (z tego co pamiętam koło 20 zł za litr wychodzi, jeśli nie mniej). No i też jaki aromat. Jeśli chcesz kupować szoty i bazy 100 ml to się za to n nie zabieraj, wychodzi niewiele taniej a smak jest zazwyczaj gorszy przy prostych mixach jak się nie
Mirki stanąłem przed wyborem nowego e-fajka. Od dwóch i pół roku dzielnie mi służył SMOK AL85 z tankiem TFV8 Baby, jak w linku poniżej. https://pl.gearbest.com/mod-kits/pp_607416.html Byłem z niego bardzo zadowolony. Niestety już się rozklekotał zestaw i chcę go odłożyć jako rezerwę. Szukam czegoś kompaktowego, z wymiennymi akumulatorami. Moją uwagę zwrócił pod Vopoo Vinci X. https://vapeclubpoland.pl/produkty/voopoo-vinci-x-pod-kit/ Ktoś poleca? Ktoś odradza? Może jakieś inne propozycje. Ogólnie jestem prostym użytkownikiem, zależy mi na dostępności gotowych
Miraski ile lać aromatu inawery? Nigdzie jakichś konkretów, jakies krople, cuda. Mam jakieś dwa które można wykorzystać a nie wiem za cholere ile procent tego używać :| #epapierosy
#epapierosy #epapieros #