via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam problem z ijustem 3. Uszczelka mi nie trzymała i olejek kapal mi do środka bakterii, a następnie wypływał dołem. Wczoraj przy zaciąganiu, przycisk tak jakby się wcisnął i nie mogłem tego wyłączyć, w końcu się fajka wyłączyła i już nie mogę jej włączyć. Ładowała się normalnie bo dioda świeciła, ale nadal nie mogę włączyć fajki. Wie ktoś jak przywrócić ją do życia? Jak coś to nie mam gwarancji.
#epapierosy #epapieros #
Na Polsat News przed chwilą jazda po e-fajkach ("ludzie inhalują e-papierosy", "w Ameryce umierają").

BTW: PiS chce akcyzy na e-p od lipca 2020 w wysokości 0,55 pln. od ml płynów (również beznikotynowych). Prezydent Duda podpisał nowelizację ustawy. Warto "podziękować" prezydentowi, w majowych wyborach.

#epapieros
#epapierosy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Wymieniłem gównianego melo 3 mini na smok tfv12 baby prince. Na pierwszy rzut poszła grzałka z zestawu 0,4. Wapuje na 30W i liquid schodzi w expresowym tempie. W melo przy grzałce 0,3 i 45W liquid starczał na 3x dłużej albo i więcej. Może mi ktoś wytłumaczyć czemu tak jest? Przecież jak ja zamontuje kolejna grzalke z zestawu 0,15 to po kilku buchach będę musiał znowu zalewać tank co mnie się średnio podoba
#wykopcsi #wroclaw #vape #epapierosy #epapieros

We wtorek 18 lutego 2020 tych dwóch jegomości (był w sumie jeszcze trzeci) pozwoliło sobie odwiedzić Vapers - Wrocław. Wiadomo, bogaty asortyment, grzech nie wpaść. Zdecydowali się na sprzęt prosty i klasyczny, całkiem niezły na start - chodzi o smoka Prince. Niestety bardzo się spieszyli, i z pewnością zapomnieli przy odbiorze sprzętu wziąć paragonu i pudełka nie wspominając o uiszczeniu opłaty, także gdyby ktoś coś, to info
Pobierz
źródło: comment_1582113421UekvdJ2rboHHBOIOGoyW3k.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirasy, aktualnie vapuje jakieś premixy dark line i obliczyłem że 100ml gotowego lq razem z szotem nikotynowym kosztuje mnie około 34 zl.

Czy samogony wyjdą znacznie taniej? Biorąc po uwagę, że nadal będę kupował nikotynowe szoty po 4zl/10ml. Bo nie mam innego dojścia niestety. Vapuje na stężeniu 1,5mg/ml więc dużo tej nikotyny nie idzie.

#epapierosy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@cezeter: nie rób samogonow z szotów, nie opłaca się. Zależy też czy bazy będziesz kupował gotowe (7-10 zł za 100 ml), czy sam robił (z tego co pamiętam koło 20 zł za litr wychodzi, jeśli nie mniej). No i też jaki aromat. Jeśli chcesz kupować szoty i bazy 100 ml to się za to n nie zabieraj, wychodzi niewiele taniej a smak jest zazwyczaj gorszy przy prostych mixach jak się nie
Mirki stanąłem przed wyborem nowego e-fajka. Od dwóch i pół roku dzielnie mi służył SMOK AL85 z tankiem TFV8 Baby, jak w linku poniżej.
https://pl.gearbest.com/mod-kits/pp_607416.html
Byłem z niego bardzo zadowolony. Niestety już się rozklekotał zestaw i chcę go odłożyć jako rezerwę. Szukam czegoś kompaktowego, z wymiennymi akumulatorami. Moją uwagę zwrócił pod Vopoo Vinci X.
https://vapeclubpoland.pl/produkty/voopoo-vinci-x-pod-kit/
Ktoś poleca? Ktoś odradza? Może jakieś inne propozycje. Ogólnie jestem prostym użytkownikiem, zależy mi na dostępności gotowych