Wpis z mikrobloga

#epapierosy
#epapieros
#edym

Na szybko, co polecacie z parowników, pod moda mechanicznego?
Używam aktualnie goblina na dwóch grzałkach.
To co mnie wk@!! to problemy z transportem i mała pojemność.
Także jestem otwarty na atomizer z możliwością wymiennych grzałek - tylko nie wiem czy ma to sens z modem mechanicznym - gdzie na takie grzałeczki leci full moc.
Mam zamiar zaopatrzyć się w e-dym..
  • 19
  • Odpowiedz
@Bialy_Mis: na pewno zwrócię uwagę.

Jeżeli macie jakiś sprzęt, a możecie go polecić z własnego doświadczenia, to bardzo mi pomoże.
Zależy na dobrym przeciągu (dobry airhol), i żeby było jak najmniej problemów z konfiguracją... przecieki, zły transport itp.
Zastanawiam się czy pod moda mechanicznego, wymienne grzałki dadzą radę.
  • Odpowiedz
@Barteks135: jak masz zwykla rurke 22mm, to tfv8/griffin 25 beda troche z dupy wygladac. generalnie pod mecha trudno polecic cos z nowosci, bo 90℅ wychodzacych zabawek jest 24mm+... zephyrus v2? kayfun v5? serpent mini? wszystkie sa okay, kazdy ma jakies ograniczenia - zepek jest dosc stary i ma miniaturowa baze, kaytek/serpent maja maly zakres regulacji airflow i sa na single coil. imo fajny jest tfv8 baby beast, z tym ze z
  • Odpowiedz
  • 0
@vgf_ Nie rurka. Normlny na podwójne ogniwa, może być wiecej niz 22 mm. Ja mam cherry bomber box.
Masz coś z tego o wymieniles?

Bo wymieniłeś dużo. W sumie najważniejsze jest to zeby jak najmniej problemów było, transport itp.
Grzałki moge kręcić, tylko nie chcę się #!$%@?ć z cieknącym lq, czy z bobrzeniem.
Dlatego myslalem ze łatwe może byc cos na wymienna grzalke, ale wtedy pewnie chmura mała.
  • Odpowiedz
@Barteks135: mam (albo - w wypadku serpenta - mialem) wszystko z tego co wymienilem. jesli mozesz wsadzic cos wiecej niz 22mm, to tfv8 clud beast (duzy) jest fajna opcja pod cloud chasing, ale imo marnie oddaje smak; zreszta - mialem w rekach tylko chwile (robilem grzalki na rba), wiec nie wiem jak z transportem/przeciekami. dla mnie najbardziej bezproblemowym atomizerem aktualnie jest limitless/limitless+ (moje adv), albo avocado 24mm (ostatnio wyszla wersja avo
  • Odpowiedz
@vgf_: jak dojdzie nowe avocado to moge ci wyporzyczyc do testow
...poza bellusem to jedyny klasyk ktory mi pasuje - wielkosc super, wyglad ujdzie bo kupilem srebrny ;), malo miejsca przy grubych drutach - teraz mam 5 zwojow claptona jakiegos i to optymalna wielkosc, smak ok
  • Odpowiedz
@Barteks135:
tak na wstępie - cherry bomber to nie hybryda, prawda? w sensie - ma gniazdo 510? nie orientuję się, a jeśli to hybryda, to każdy wspomniany wcześniej (i później) atomizer sprawdź pod kątem wystającego i niepływającego pinu.
@hjrhombre ma tfv8 cloud beast chyba, może się wypowie. ;-) jeśli chodzi o Limitless+, to polecam - trzeba sensownie umiejscowić grzałki, bo to duuuuży deck i warto dokupić sobie driptip do griffina (w
  • Odpowiedz
@marek-wozniak-750: ostatnio w edymaju sięmocno biłem z myślami czy nie wziąć tego baf avo, ale jak zobaczyłem jak się to wickuje, to stwierdziłem że poczekam aż dostaniesz swoje i zapytam. ( ͡º ͜ʖ͡º) co do serpenta - jeśli smak/baza są takie same jak w mini, to pewnie przytulę tak czy inaczej (mini zaginęło u kumpla na testach :-P).
  • Odpowiedz
  • 0
@hjrhombre Hmm... gdybym zobaczył wcześniej, to bym się zasugerował.
A tak kupiłem tfv8...
Tak czy inaczej... jestem zadowolony.
Wkładam taką grzałkę, zalewam i palę.
Nic nie cieknie, nie bobrzy... 'pod klucz'.

Jak się zatrzymałem z epaleniem gdzieś między kayfunem 3.1 a goblinem zwykłym, to takie rozwiązania jakie są w nowych parownikach to mnie zaskakują.
Te grzałki co były w zestawie to mnie zaskoczyły.
Aż lq rozienczałem do1,5 mg, bo bym zszedł :D
  • Odpowiedz
@vgf_: tfv 8, twoja propozycja, spełniła moje wszystkie oczekiwania, parownik dedykowany pod cloud chasing.
Musze powiedzieć ze poszło to wszystko do przodu, jak zobaczyłem seryjne grzałki to się mile zaskoczyłem.
Praktyczne, łatwe - dobry przeciąg i szeroki drip, wkładam taką fabryczną grzałkę - nawet #!$%@? do perfekcji, i palę.
Nic nie cieknie, nie bobrzy - tyle że wciąga lq raz dwa, ale co się dziwić przy takiej grzałce i pełnej #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 0
@Dr_Pociskator
@Barteks135 Dobry wybór, ale tylko pod mody minimum na dwa akumulatory. Jeżeli szukasz zasilania to polecam IPV6x. Sprzęt klasę wyższy niż produkty Smoka. A co do samego parowania, zalecam grzałki V8 T8 najlepszy smak i trwałość.
  • Odpowiedz