@PanG: Na przeglądanie internetu starczy. Na granie w gry, no nie wiem, może czasami zmulić.
wpisy
Najlepsze
Archiwum
- 1
Mireczki, tematyka układów elektrycznych zawsze była dla mnie tajemnicza.
Mam taki układ Zasilacz -> Wiatrak komputerowy. Chcę do tego dorzucić włącznik/wyłącznik coby nie wyjmować za każdym razem zasilacza z gniazdka, jak chcę wyłączyć wiatrak. Przylutowałem dwa kabelki, po jednym od wiatraka i zasilacza do jednej nóżki włącznika/wyłącznika i po dwa, do drugiej. Wszystko ładnie chodzi ale po czasie poszły mi już dwa zasilacze i teraz nie wiem czy coś robię źle? Do
Mam taki układ Zasilacz -> Wiatrak komputerowy. Chcę do tego dorzucić włącznik/wyłącznik coby nie wyjmować za każdym razem zasilacza z gniazdka, jak chcę wyłączyć wiatrak. Przylutowałem dwa kabelki, po jednym od wiatraka i zasilacza do jednej nóżki włącznika/wyłącznika i po dwa, do drugiej. Wszystko ładnie chodzi ale po czasie poszły mi już dwa zasilacze i teraz nie wiem czy coś robię źle? Do
- 1
@Dakkar: Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale podłączyłeś przełącznik źle.
Trzeba przełącznik wstawić pomiędzy jeden kabelek zasilacza i jeden kabelek wiatraka.
Drugi kabelek zasilacza i drugi kabelek wiatraczka powinny być zawsze połączone.
Trzeba przełącznik wstawić pomiędzy jeden kabelek zasilacza i jeden kabelek wiatraka.
Drugi kabelek zasilacza i drugi kabelek wiatraczka powinny być zawsze połączone.
- 10
@ChodowcaWegla: Jak zadajesz takie pytania, powinieneś te PS3 sprzedać.
Zamykam i przenoszę do kosza.
Zamykam i przenoszę do kosza.
- psposki
- konto usunięte
- Liquid_Snake
- merho
- tpablo
- +5 innych
- 8
@ChodowcaWegla: a możesz #!$%@?ć jedzenie dupą, czy tylko nią srać?
- psposki
- ntr1987
- merho
- remixs
- ChinskiAgrest
- +3 innych
#elektrodacontent #elektroda
Szukałem pomocy z paskami, które wyskakują mi na ekranie...
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2765082.html
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki
Szukałem pomocy z paskami, które wyskakują mi na ekranie...
Dołącz resztę podzespołów i nie zapomnij o zasilaczu.
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2765082.html
( ͡° ͜ʖ ͡°)
#heheszki
- 5
konto usunięte via Android
- 2
Dziewczyna kupiła sobie w UK maszynkę do golenia. Problem jest taki ze nie da rady jej wpiąć do kontaktu bo wtyki są za blisko siebie. Odgiąć bez uszkodzenia tez nie da rady.
Ktoś wie co to za wtyczka? Chodzi mi o ta u gory. Na dole jest normalna polska wtyczka.
#elektronika #elektroda #kiciochpyta #anglia
Ktoś wie co to za wtyczka? Chodzi mi o ta u gory. Na dole jest normalna polska wtyczka.
#elektronika #elektroda #kiciochpyta #anglia
konto usunięte via Android
- 5
@rotflol: wtyczka UK lazienkowa. Taka wtyczka ma mniejsze napięcie, żebyś czasami się nie zabił w wannie
Mikroby, jest problem. Kolega z #pracbaza ma takie coś, że nie działa mu główna strona facebooka.
Jak da /jakiśfunpage to normlanie się otwiera, nawet jak nie ma takiego to pokazuje mu chociaż błąd mówiący o braku strony, pojawia się pasek standardowy fejsa. A z głównej NIC redirecting na karcie i tyle.
U mnie na kompie, mój profil normalnie działa na FB, jak on się loguje to nic... to samo co na pozostałych
Jak da /jakiśfunpage to normlanie się otwiera, nawet jak nie ma takiego to pokazuje mu chociaż błąd mówiący o braku strony, pojawia się pasek standardowy fejsa. A z głównej NIC redirecting na karcie i tyle.
U mnie na kompie, mój profil normalnie działa na FB, jak on się loguje to nic... to samo co na pozostałych
mirki, kupiłem #http://www.aliexpress.com/snapshot/6174298416.html takiego pistoleta na gorące powietrze, jak myślicie, uda mi się slot sim przelutować tym? #aliexpress #nokiatogowno #elektroda #elektronika #lutowanie #hotair
- 1
@charles-gregoire: jak resztę oblepisz taśmą termo to może się uda, inaczej możesz wszystko dookoła przelutować ;D
ja bym się bał, że spiernicze. Jak wygląda to gniazdo? Może zwykłą oporówką za 15zł da radę przylutować.
- 2
Od jakiegoś czasu mam problem ze wzmacniaczem podłączonym do pc, sam z siebie się ścisza albo gra głośniej. Oczywiście szukam rozwiązania w internecie, ktoś na elektrodzie miał podobny problem. Podjarany odpalam wątek, oblizuję wargi a w głowie myśl "znowu coś zmajstruję" a tu
Internecie, znowu zapędziłeś mnie w kozi róg :/
#elektroda #elektronika #gorzkiezale
Internecie, znowu zapędziłeś mnie w kozi róg :/
#elektroda #elektronika #gorzkiezale
- 3
Cześć mirki! Kilka dni temu odszedł w ciszy mój wieloletni przyjaciel laptop. Postanowiłem złożyć coś stacjonarnego, ale ostatnimi czasy nie jestem na bieżąco, jeśli chodzi o te technologie.
W ciągu 10 min zmontowałem taki zestaw. Miałem w planach wyłożenie do 1500, ale nagle zrobiło się z tego prawie 2 tys. zł, których nie mam. Komputer ma być szybki w przeglądaniu wykopu i amatorskiej obróbce zdjęć. Dodatkowo zależy mi na pieniądzach w kieszeni
W ciągu 10 min zmontowałem taki zestaw. Miałem w planach wyłożenie do 1500, ale nagle zrobiło się z tego prawie 2 tys. zł, których nie mam. Komputer ma być szybki w przeglądaniu wykopu i amatorskiej obróbce zdjęć. Dodatkowo zależy mi na pieniądzach w kieszeni
- 2
Witajcie,
Mam zasilacz XFX Core 550W, ktory wyciagnałem z 2 miesiace temu ze swojego komputera, ponieważ się zepsuł
Mianowicie miał problemu z uruchomieniem komputera. Kiedy normalnie korzystałem z komputera - czyli: zasilacz nonstop podpiety do gniazdka, uruchamiania i zamykanie kompa tak jak Gates przykazał - nie było problemu.
Zaczely sie one w momencie kiedy musialem odlaczyc kompa od gniazdka (żeby np. coś w kompie wymienić). Wtedy po ponownym włożeniu wtyczki zasilacza do
Mam zasilacz XFX Core 550W, ktory wyciagnałem z 2 miesiace temu ze swojego komputera, ponieważ się zepsuł
Mianowicie miał problemu z uruchomieniem komputera. Kiedy normalnie korzystałem z komputera - czyli: zasilacz nonstop podpiety do gniazdka, uruchamiania i zamykanie kompa tak jak Gates przykazał - nie było problemu.
Zaczely sie one w momencie kiedy musialem odlaczyc kompa od gniazdka (żeby np. coś w kompie wymienić). Wtedy po ponownym włożeniu wtyczki zasilacza do
- 2
@Pipot: kondensatory pewnie do wymiany, koszt jak sam przelutujesz może z 10 PLN
#elektroda #windows #pytanie #pomocy #komputery
Mirki, mam problem. Mój komputer jest zawalony śmieciami i nie miałem formata od 4 lat. Zawsze odkładałem go na później. Teraz mam czas na sformatowanie dysku, jednak mam problem w postaci niedziałającego napędu DVD i nie mogę odtworzyć płyty z windowsem. Jak mogę sobie poradzić z reinstalacją systemu bez napędu DVD? Szukałem nawet w internecie i znalazłem nawet temat na elektrodzie #bekazelektrody llink
Pomożecie?
Mirki, mam problem. Mój komputer jest zawalony śmieciami i nie miałem formata od 4 lat. Zawsze odkładałem go na później. Teraz mam czas na sformatowanie dysku, jednak mam problem w postaci niedziałającego napędu DVD i nie mogę odtworzyć płyty z windowsem. Jak mogę sobie poradzić z reinstalacją systemu bez napędu DVD? Szukałem nawet w internecie i znalazłem nawet temat na elektrodzie #bekazelektrody llink
Pomożecie?
konto usunięte via Android
- 1
___________________
1. Moderator ma zawsze rację.
2. Jeżeli nie ma racji, patrz punkt pierwszy :))))).
Nie pomagam na PW.
#elektroda #elektrodacontent #forum #heheszki
1. Moderator ma zawsze rację.
2. Jeżeli nie ma racji, patrz punkt pierwszy :))))).
Nie pomagam na PW.
#elektroda #elektrodacontent #forum #heheszki
@Centurio93: to juz sie nudne robi.
Komentarz usunięty przez autora
- 1
Mircy pomóżcie bo przecież nie spytam na #elektroda.
Potrzebuję nawigacji i czegoś do nagrywania trasy (z tym, że nie typowo pod filmik z wypadków tylko pod kręcenie ładnych filmów z podróży). Cały czas myślałem o dwóch oddzielnych urządzeniach, ale dziś przyszedł mi do głowy #tablet / #smartfon. Problem w tym, że się totalnie na tym nie znam, a wchodząc na stronę np. #samsung widzę milion urządzeń, których specyfikacja różni się
Potrzebuję nawigacji i czegoś do nagrywania trasy (z tym, że nie typowo pod filmik z wypadków tylko pod kręcenie ładnych filmów z podróży). Cały czas myślałem o dwóch oddzielnych urządzeniach, ale dziś przyszedł mi do głowy #tablet / #smartfon. Problem w tym, że się totalnie na tym nie znam, a wchodząc na stronę np. #samsung widzę milion urządzeń, których specyfikacja różni się
@Arrival: tak, bez problemu. Korzystam z dokładnie takiego uchwytu, tylko ja dałem za niego 40 złotych w Realu :) Można wtedy wygodnie na środku szyby ustawić, by nagrywał interesujący widok, jednocześnie widząc, co się dzieje na ekranie. Uchwyt wygodny, stabilny, pewny. Korzystam od roku i się nie zawiodłem.
- 31
@Jugop: Jesteśmy na wykopie. Tutaj Ci pomożemy :P
@Jugop: Ciekawym jest fakt że google zawsze indeksuje posty w których odpowiedzią jest: "poszukaj w google było milion razy" na pierwsze miejsca ( ͡º ͜ʖ͡º)
- konto usunięte
- konto usunięte
- Mareczeq
- caru
- lewymaro
- +3 innych
Pytanie do informatykowych geeków - swego czasu bawiąc się w hakiera przez przypadek ( ͡° ͜ʖ ͡°) wyłączyłem jedną rzecz, otóż w Centrum sieci i udostępniania powinienem mieć coś takiego, a ja mam to. Z tego co sobie już poczytałem, to musiałem coś wyłączyć w narzędziach administracji/usługi i chyba była to Usługa listy sieci. Której #!$%@? oczywiście teraz nie mogę włączyć, bo wyskakuje mi błąd 1068. I #!$%@?,
- 0
błąd 1068
@frikuu: Jako że mirki najlepiej znają się na obrażaniu papieża, śmianiu się z przegrywów i robieniu wielu innych głupich rzeczy, polecam założenie tematu na forum http://forum.dobreprogramy.pl/system-operacyjny-windows-8-f54/
Opisz jaki masz problem, jakie błędy wyskakują, i co do tej pory sprawdziłeś a na 100% chłopacy z forum pomogą.
@goblin21: OK, tak zrobiłem. Dziękuję za pomoc i poświęcony czas :)
@iwieszOCB: @StringerBell: @testowyandrzej: Odsunąłem od ściany i była bardzo gorąca z tyłu i jak temperatura spadła to zaczęła ponownie działać.
@StringerBell: Good Job
- 1
ponawiam pytanie bo nie dostałem odpowiedzi:
#elektronika #elektryka #elektroda pytanie do fachowcow: trzeba uziemic swiatło na suficie czy nie trzeba ? w .de jest taki standard ze nie ma kabli w suficie tylko z boku - i trzeba doprowadzic kable do oswietlenia... no i wiadoma sprawa - dwu zyłowy lepiej wyglada, wiec jak ? no i jaki powinien miec przekroj - wszedzie lampy LED do max 7W
#elektronika #elektryka #elektroda pytanie do fachowcow: trzeba uziemic swiatło na suficie czy nie trzeba ? w .de jest taki standard ze nie ma kabli w suficie tylko z boku - i trzeba doprowadzic kable do oswietlenia... no i wiadoma sprawa - dwu zyłowy lepiej wyglada, wiec jak ? no i jaki powinien miec przekroj - wszedzie lampy LED do max 7W
@porner: z takiego samego powodu co w instalacji gniazd wtykowych. Z powodów ochrony przeciwporazeniowej. Twoje oprawy powinny mieć zacisk ochronny PE do podłączenia tej żyły. Jeżeli to Twój dom i koniecznie uwazasz ze opraw nie zmienisz, to i tak uważam ze powinieneś zastosować przewód 3x1.5. Chociażby z powodów takich, ze jak przyjdzie ktoś po Tobie to będzie wiedział co sie tu dzieje. Często nie stosuje sie żyły PE, ale z doświadczeń
@porner: z tego co widzę to nie masz o tym pojęcia. Jak montujesz oprawy (sufit podwieszany)? Puszka jest podtynkowa, a Ty prowadzisz przewody natynkowo w listwie tak? Do zwykłych gniazd 16A zwyczajowo stosuje się przewody YDY 3x2,5mm2, a do opraw 3x1,5mm2. Ale tak na prawdę to wynika z obliczeń obciążalności itp.
- 2
#elektronika #elektryka #elektroda pytanie do fachowcow: trzeba uziemic swiatło na suficie czy nie trzeba ? w .de jest taki standard ze nie ma kabli w suficie tylko z boku - i trzeba doprowadzic kable do oswietlenia... no i wiadoma sprawa - dwu zyłowy lepiej wyglada, wiec jak ? no i jaki powinien miec przekroj - wszedzie lampy LED do max 7W
#pytanie
#pytanie
- 1
: trzeba uziemic swiatło na suficie czy nie trzeba ?
@porner: temat ostatnio wałkowałeś (zawiało trochę elektrodą :D)
obudowa w II klasie ochronności nie wymaga PE, w innym przypadku znajdziesz odpowiedni zacisk. jednak moje prywatne zdane jest takie, że lampy nikt na suficie nie dotyka, a możliwość przebicia i tak jest znikoma.
- 3
Chciałem się czegoś dowiedzieć na elektrodzie. Nie, nie założyłem nowego tematu, użyłem wyszukiwarki i po przekopaniu się przez morze linków znalazłem temat dokładnie z moim problemem. Co gościowi odpisali?
Post zaniża rangę forum. Zamykam
No #!$%@? mać. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#elektroda #elektrodacontent #gorzkiezale #truestory
Post zaniża rangę forum. Zamykam
No #!$%@? mać. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#elektroda #elektrodacontent #gorzkiezale #truestory
- 1
#elektroda #heheszki
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2870989.html "cała prawda o elektrodzie w jednym obrazku" był temat, byłem ciekawy jak się rozwinie a tu zonk. Urodziłem się po 89 roku, ale czy tak było wcześniej ? ( ͡º ͜ʖ͡º)
modek usunął i nima, nawet w koszu
http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2870989.html "cała prawda o elektrodzie w jednym obrazku" był temat, byłem ciekawy jak się rozwinie a tu zonk. Urodziłem się po 89 roku, ale czy tak było wcześniej ? ( ͡º ͜ʖ͡º)
modek usunął i nima, nawet w koszu
@Qardius: Wybrany przez Ciebie temat lub post nie istnieje
- 1
witajcie moi kochani, a tak oto wyglada #wykop w #internet #internetexplorer #tylkonocny
spuchlem jak kondensator na #elektroda xD
spuchlem jak kondensator na #elektroda xD
- 6
- mk321
- m1chau
- MamWdomuPrad
- Paczek_w_masle
- KingOfTheWiadro
- +1 innych
- 1
@Pustulka karaczan, informatycy z z mirko są zajęci zarabianiem 15k
Komentarz usunięty przez autora Wpisu






































Piszę poprawnie po polsku.
#!$%@?ównem.jpg
używam IE.png
#elektroda #elektrodacontent #zasilacz