#mecz DZIEŃ DOBRY! WRESZCIE WEEKEND, WRESZCIE GRA JEJ WYSOKOŚĆ #ekstraklasa! ZACZYNAMY W MIELCU( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

MIELEC.

  • WYGRA STAL 53.1% (17)
  • WYGRA PRZEGRYW SZCZECIŃSKI 25.0% (8)
  • REMIS I BENIZ 21.9% (7)

Oddanych głosów: 32

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Piątek, 17 V
Dzień dobry

EKSTRAKLASA
18:00 Stal Mielec vs Pogoń Szczecin
Canal+ Sport 3, Canal+ Sport 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pokochałem Polską Piłkę Nożną dzięki Tetrykom z kanału Goal PL. Nikt nie odda i opowie Wam o tym co sie dzieje w klubach ekstraklasy tak jak oni. Serdecznie polecam. To mój pierwszy i pewnie ostatni wpis tego typu. #pilkanozna #ekstraklasa
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja p------e, jak w tamtym roku było dobrze i w pucharach grały zespoły co miały największe szanse i najlepsze współczynniki i realną szanse na puchary tj. Legia, Lech, Raków to w tym roku jak będzie 1 drużyna w pucharach to będzie dobrze. Jagiellonia jako mistrz może psim swędem do LKE awansuje, bo to chyba trzeba wygrać 1 dwumecz i grasz z jakimiś bolkami typu mistrz Gruzji
Jeszcze brakuje Górnika na 3 miejscu
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

realną szanse na puchary tj. Legia, Lech,


@Mysciak: legia przegrała z mistrzem Luksemburga, Lech ostatnio z zespołem ze Słowacji. Nie ważne kto z Polski i z kim będzie grać i tak będą to ciężary.
  • Odpowiedz
Po kiego wuja w tym klubie jest dział skautingu, skoro ostatecznie transfery to znani od lat Luqi i Exposito (xD)? Trzeba mieć znikome pojęcie o piłce, żeby dać się nabrać na tego otłuszczonego hobby playera z Wrocławia. Typowi wyszła 1 runda, jest chimeryczny i daleko mu do profesjonalizmu, a te mądre łby chcą mu zaoferować kontrakt wyższy niż miał Josue. Mioduski, Rutkowski, Zieliński i Rząsa to nowi bracia pier*dolec w uniwersum Ekstraklasy.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szuwarek albo będzie spektakularne s----------e, albo mistrzostwo w 1 sezonie, na pewno będzie skrajność tylko nie wiadomo w którą stronę. Przypominam, że ten trener w żadnym klubie nie zrobił średniej 2pkt na mecz
  • Odpowiedz
Do Górnika nie pałam miłością jako Legionista, ale zazdroszczę im Podolskiego. Facet mógłby dać spokój, bo wszyscy mu podkładali kłody pod nogi, ale wytrzymał i w sumie zmienił prezydenta Zabrza.
Obsrane boisko, zagrzybione drzwi w szatni juniorów, a ty jako mistrz świata kupujesz balon pod trening i bilety dla zawodnika, który ma przyjechać do klubu. Szacunek.
Śmiałem się, że będzie grał co 2 tygodnie, bo taniec z gwiazdami u Helmutów będzie ważniejszy.
Pshemeck - Do Górnika nie pałam miłością jako Legionista, ale zazdroszczę im Podolski...

źródło: xxx

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pshemeck: w moich oczach on dużo stracił jak go c+ podsłuchało jakie on teksty rzuca do rywali z boiska "jesteś grajkiem za 10000 euro" "kupie twoją rodzine".
Rozumiem że to boiskowy trash-talk ale to też można robić w lepszym albo gorszym stylu.
Ot, seba z familoków, tyle że zarobiony.
thorgoth - @Pshemeck: w moich oczach on dużo stracił jak go c+ podsłuchało jakie on t...
  • Odpowiedz