Najbardziej w dniach wolnych lubię to, że na luzie mogę popracować w mojej pracowni ()

Pokazuję Wam kulisy, bo nigdy na moim biurku nie jest czysto i schludnie, no nie da się xD

Będę chyba tez przykładać się do jakiegoś małego rozdajo, bo mam na stanie
cytmirka - Najbardziej w dniach wolnych lubię to, że na luzie mogę popracować w mojej...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 942
@foxmurder: to prawda, jeśli macie jeszcze swoje babcie które kochacie, to usiądźcie z nimi, tak po prostu, bez patrzenia na zegarek, bo przyjdzie taki czas kiedy już nie będzie to możliwe :(
  • Odpowiedz
O jak ja lubię takie poranki. Są święta, ładnie świeci(ło) słoneczko, a ja sobie trzaskam kartki wielkanocne z takich wiosennych papierów () Na słuchawkach depresyjne piosenki, bo takie lubię najbardziej i humor od razu najlepszy!

#kartkicytmirki

#czujedobrzeczlowiek #wielkanoc #dziendobry #rekodzielo #chwalesie #tworczoscwlasna
cytmirka - O jak ja lubię takie poranki. Są święta, ładnie świeci(ło) słoneczko, a ja...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach