Wszystko
Najnowsze
Archiwum
12
Soundtrack z Wolfenstein 3D (1992) na Roland JV1010

Wolfenstein 3D (DOS 1992) odpalony na Syntezatorze Roland... Wolf3D miał zacną muzykę :)
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
49
Historia systemu MS-DOS

Historia zaczyna się w 1964 roku, a dokładnie w ostatnim dniu tego roku. Z jakiegoś powodu właśnie w sylwestra IBM ogłasza Disk Operating System /360, czyli system operacyjny dedykowany na komputery typu mainframe produkcji IBM-a.
z- 13
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
6
DOS, Windows i ochrona pamięci.

Windows jest dzisiaj najpopularniejszym systemem operacyjnym na biurkach, cieszącym się najlepszym wsparciem i dużą ilością oprogramowania. Jego prawdopodobnie największa zaleta stała się też jego największą przeszkodą w rozwoju – kompatybilność wsteczna. System musi się rozwijać, lecz...
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
* dos navigator, ci gorsi używali norton commaner xD
* turbo pascal oczywiście
* wszystko norton
* arachne (przeglądarka www!)
- 2
- 4
https://archive.org/details/softwarelibrary_msdos_games?&sort=-downloads&page=2
W załączeniu prawie wszystkie dosowe gry działające w przeglądarce. Szczypta nostalgii na nudę w pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
- 0
- 2
- 2
Zwroccie uwage na efekty RTX w okularach pilota podczas intra ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#staregry #retrogaming

- 1
- 1
Elo murki betonowe. Może ktoś pamięta z was nazwę starej gry (kiedyś pomogliście z jedną, może teraz też się uda). Dużo o niej nie pamiętam. Rozgrywka CHYBA w piekle. Wskakiwało się na jeżdżące wagony, żeby dostać się na samą górę. Diabły czy tam diabełki próbowały cię zestrzelić (nie wiem czy fireballami czy z łuku). Nichuj nie mogę sobie przypomnieć ani
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 0
Chodziło o to mniej więcej samo - jeździło się samochodzikiem po torze, który składał się z prostych klocków, a cały wyścig odbywał się w przestrzeni kosmicznej. Głównie chodziło o to, by skoczyć na wiszące platformy z przodu albo boku. Ktoś coś?
#kiciochpyta #retrogaming #gimbynieznajo

- 2

- 1
- 771
#komputery #technologia #pcmasterrace #gimbynieznajo #dos
źródło: comment_V9YHDZYp8mKTM9rofaHPbU9zkX9DtV1L.jpg
Pobierz- 123
Komentarz usunięty przez moderatora
- 42
Tutaj jest mój Total Commander, bez niego to jak bez ręki ;)
źródło: comment_G8JboQ0hYYs0dQSUeG3gweQqzynDmVQU.jpg
Pobierz- 2
#gimbynieznajo #c64 #dos #windows #commodore #retrogaming #retrocomputing #windows98





















Na razie grałem na: #nes #snes #amiga #gameboy #gba #sega #dos i tylko #psx muli przy 3D, ale taki Rayman czy Castlevania idzie lux.
Na zdjęciu gra Dojo Dan, Amiga.
#retrogaming #staregry #emulacja
źródło: comment_6YpnDmZwBWMRwGzAoMxiT2We7GdJErS5.jpg
Pobierzale ja szukam rozwiązań hardwarowych (pic rel), bo takie emulatorowe mi zawsze sprawiały jakieś problemy. niestety podejście dużo
źródło: comment_xRbpeuoXQTa0JtW5uNlHt95RjcuW8jaf.jpg
Pobierz