Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Jeżeli chodzi o emulatory DOSa na androida, to Magic Dosbox >>>>>>> Dosbox Turbo
Wczoraj przez pół dnia próbowałem zmusić Blooda do działania na telefonie, grę udało mi się doprowadzić do jako takiego działania, tylko po to, żeby przekonać się że pad nie jest poprawnie obsługiwany(Jeden analog dubluje d-pada, drugi ma emulować mysz, ale nie działa. Innych opcji brak).
Później #!$%@?łem się, pobrałem darmową wersję MD i grę, obraz płyty i inne duperele ustawiłem w dwie minuty, przy czym nie musiałem używać nawet jednej komendy xD
Gra od początku chodziła płynnie, więc nawet nie musiałem #!$%@?ć się z optymalizacja(chociaż tym i tak jeszcze się zajmę), zbindowałem tylko wychylenia analogów pod przyciski z klawiatury(domyślnie było jak w DT, tylko że działało) i wszystko śmiga jak ta lala.
Polecam ten emulator :v
#dos #staregry #retrogaming #android #gryandroid
Zwanek - Jeżeli chodzi o emulatory DOSa na androida, to Magic Dosbox >>>>>>> Dosbox T...

źródło: comment_fVHhIXq9SLP0lIEZu4OyLOdof9svyvMZ.jpg

Pobierz
  • 8
@Zwanek: Meh, zamiast się srać z telefonem to już lepiej cokolwiek kupić z starych konsolek. DS-a, PSP, PSVitę albo 3DS-a. Dajesz od 50-200 zł, masz z miejsca fizyczne przyciski i nie musisz się srać z androidem i konfiguracją, żeby rzeczy działały. Nie wspominając już o reklamach czy tym, że do androida musisz pada nosić osobno.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kryspin013: Noszenie osobnej konsoli zdecydowanie rozwiązałoby problem noszenia osobnego pada xD
Dla mnie telefon + pad serio jest wygodniejszym rozwiązaniem - chociażby ze względu na normalne analogi i komplet przycisków :v
Noszenie osobnej konsoli zdecydowanie rozwiązałoby problem noszenia osobnego pada xD


@Zwanek: Nie, ale rozwiązałoby problem upośledzonej konsoli jako telefonu gdzie masz pierdyliard apek działających jak gówno i może jedna z nich - z reklamami lub płatna działa jak należy z zaznaczeniem, że "może". Gry na fonie to też czytsa forma gówna, jedyne co to "nadaje się" do emulacji chociaż z tym też jest problem bo fony się niepotrzebnie grzeją i zazwyczaj
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
pierdyliard apek działających jak gówno i może jedna z nich - z reklamami lub płatna działa jak należy z zaznaczeniem, że "może". Gry na fonie to też czytsa forma gówna, jedyne co to "nadaje się" do emulacji chociaż z tym też jest problem bo fony się niepotrzebnie grzeją i zazwyczaj srogo pożera to baterię.

@Kryspin013: Ostatni raz próbowałeś emulacji na Nokii 3310. Czyż nie? xD

Tego nie kwestionuję. Może po prostu
Ostatni raz próbowałeś emulacji na Nokii 3310. Czyż nie? xD


Wyparcie czy co? Chciałbym zobaczyć jak długi ci trzyma bateria i jak się grzeje fon z odpalonym PPSSPP, emu DOS-a albo emu DS-a.

Moim porównaniem jest na przykład to, że wolę gry z PSP(które posiadam) instalować na telefonie, bo jest po prostu wygodniej i lepiej :v


@Zwanek: Pod jakim względem?

Xbox One ¯_(ツ)_/¯


Zabieranie wszędzie pada do xkloca jest wygodniejsze niż