Wszystko
Najnowsze
Archiwum
6
DOOM 4 - godzina rozgrywki

Wczoraj doszło do premiery długo oczekiwanej nowej odsłony Dooma. W sieci zagościły już obszerne zapisy rozgrywki. Poniżej możecie obejrzeć pierwszą godzinę kampanii. Zaczyna się w ciasnych, zamkniętych pomieszczeniach, ale następnie akcja przenosi się w plener.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
escobol
- 1
#doom gdzie tanio klucz ?
- 4
#doom
jakby ktoś jeszcze nie czuł się przekonany ;)
jakby ktoś jeszcze nie czuł się przekonany ;)

- 219
@Lookazz: terminator 2 :D
- 3
- 1
#doom #ps4 #xboxone #pcmasterrace nowy doom daje radę, bardzo dynamiczna rozgrywka, bardzo dobre udźwiękowienie (pomijając polską wer. językową), oldschoolowy feelling jak najbardziej obecny. Nie wiem jak na innych platformach , ale na ps4 grafa w porównaniu z betą wymiata, no i jest stałe 60fps, gra zasuwa bez zająknięcia niezależnie od sytuacji na ekranie.
@Redesekrator: Wrzucałem w nocy.
- 7
@epi: Sporo. Przyjemnej rozwałki życzę :)
@epi @Cervantes006 ponad 50GB to trzeba ściągnąć :D
- 1
- 27
@enforcer: prawilny doom to doom II, ale #gimbynieznajo
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Najpierw 3h w #magicthegathering a teraz juz druga godzina #doom
Bycie chorym w weekend ma swoje plusy
#piateczek #partyhard
Bycie chorym w weekend ma swoje plusy
#piateczek #partyhard
- 2
@potocko: zazdroszcze wam, że możecie patrzeć na MTG jako po prostu grę w którą mozna pograć dla przyjemności i się dobrze bawić grając słabymi kartami.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Komentarz usunięty przez autora
- 1
@oficer-prowadzacy: nie, zajebista n-----------a. Jak lubisz strzelałki to minimum 8/10
- 1
@oficer-prowadzacy: problem z doomem jest taki że po prostu z-----i marketing tje gry, wszystkie trailery z niej były bardzo kiepskie, dopiero prezentacja vulkan api na nowym gtx 1070 czy tam 1080 okazało się najlepszym gameplayem z gry tak przy okazji xD

- 1
#doom 1 fps? O.o wtf?
- 1
@frostdemon: tru po chwili zaskoczyło :) miodna gra :)
@acidd: mnie polski lektor w-----a, ale tak to spoko. Trochę już przyskillowali i nie ma lekko ;)
- 2
#doom
Giera fajna, na i7-3770 + R9 390x wszystko na detalach Ultra + Koszmar ( to co się da na to ustawić ). Są w niektórych miejscach dropy do min 30 fps a tak to wacha się pomiędzy 55-90 fps.
Giera fajna, na i7-3770 + R9 390x wszystko na detalach Ultra + Koszmar ( to co się da na to ustawić ). Są w niektórych miejscach dropy do min 30 fps a tak to wacha się pomiędzy 55-90 fps.
- 1
Ok, cofam wszystko co powiedziałem w moim poprzednim wpisie na temat #doom.
Mój 'nedzny' laptop daje radę znakomicie, warunkiem jest jedynie zmiana rozdzielczości na 720p. Gra nadal wygląda bosko, na maksymalnym aa nie ma się do czego przyczepić. Do tego w ultra nie spadają klatki poniżej 40 paru fps, na high stabilne 60 fps.
Co do gry to tak, to jest Doom. Jestem dopiero na początku ale jaram się
Mój 'nedzny' laptop daje radę znakomicie, warunkiem jest jedynie zmiana rozdzielczości na 720p. Gra nadal wygląda bosko, na maksymalnym aa nie ma się do czego przyczepić. Do tego w ultra nie spadają klatki poniżej 40 paru fps, na high stabilne 60 fps.
Co do gry to tak, to jest Doom. Jestem dopiero na początku ale jaram się
- 2























- ale dzisiaj będziemy nakurrrrrrwiać w dooma!