#doom
jakby ktoś jeszcze nie czuł się przekonany ;)
epi - #doom
jakby ktoś jeszcze nie czuł się przekonany ;)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#doom #ps4 #xboxone #pcmasterrace nowy doom daje radę, bardzo dynamiczna rozgrywka, bardzo dobre udźwiękowienie (pomijając polską wer. językową), oldschoolowy feelling jak najbardziej obecny. Nie wiem jak na innych platformach , ale na ps4 grafa w porównaniu z betą wymiata, no i jest stałe 60fps, gra zasuwa bez zająknięcia niezależnie od sytuacji na ekranie.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@potocko: zazdroszcze wam, że możecie patrzeć na MTG jako po prostu grę w którą mozna pograć dla przyjemności i się dobrze bawić grając słabymi kartami.. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@oficer-prowadzacy: problem z doomem jest taki że po prostu z-----i marketing tje gry, wszystkie trailery z niej były bardzo kiepskie, dopiero prezentacja vulkan api na nowym gtx 1070 czy tam 1080 okazało się najlepszym gameplayem z gry tak przy okazji xD
Jurigag - @oficer-prowadzacy: problem z doomem jest taki że po prostu z-----i marketi...
  • Odpowiedz
#doom
Giera fajna, na i7-3770 + R9 390x wszystko na detalach Ultra + Koszmar ( to co się da na to ustawić ). Są w niektórych miejscach dropy do min 30 fps a tak to wacha się pomiędzy 55-90 fps.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ok, cofam wszystko co powiedziałem w moim poprzednim wpisie na temat #doom.

Mój 'nedzny' laptop daje radę znakomicie, warunkiem jest jedynie zmiana rozdzielczości na 720p. Gra nadal wygląda bosko, na maksymalnym aa nie ma się do czego przyczepić. Do tego w ultra nie spadają klatki poniżej 40 paru fps, na high stabilne 60 fps.

Co do gry to tak, to jest Doom. Jestem dopiero na początku ale jaram się
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach