• 3
@joookub: niech spada to tacy jak ja nakupia na potęgę i będą trzymali aż nie poszybuje na księżyc. Takich jak ja jest od cholery. Wszystkie będą skupowane i trzymane a gdy wejdzie ASIC i diff wzrośnie do nieba to wartość skoczy bo podaż doge będzie znacznie mniejsza od popytu a wtedy cena będzie szybowala to the moon. Przygotowałem się na skup nawet 50 mln doge. Gwarantuje wam ze tanie doge
  • Odpowiedz
@kams: Na Bitcurexie chyba jest konieczne minimum pieniędzy które trzeba przesłać i wynosi on kilka razy więcej niż 10zł. Idź na piwko, pogadaj ze znajomymi, może ich wciągnij w kryptowaluty. Nie jestem znawcą, jestem tylko człowiekiem który sporo stracił i stopniowo obniża zlecenie sprzedaży by stracić jak najmniej. :/ Zapytaj się ludzi którzy często piszą na tagu #kryptowaluty co jest teraz modne. Bo słyszałem jakieś kociałki, księżyciałki i
  • Odpowiedz
Przestroga dla Januszy trzymających dogi na walletach online :)

much disappointment, very upset, so sad, wow

#dogecoin
Spook - Przestroga dla Januszy trzymających dogi na walletach online :)



much disap...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kto jeszcze nie wie, to niech wie... że łańcuch blocków się rozjechał... i starsze wersje portfela wymagają aktualizacji do wersji 1.4:

http://www.reddit.com/r/dogecoin/comments/1ug958/psa_dogecoin_wallet_version_14_released_you_must/

starsze wersje portfela mogą nie działać a wszystko może się objawiać m.in. brakiem możliwości pełnego zsynchronizowania.

#dogecoin #kryptowaluty
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ok, ale jak się łańcuch rozjechał to czy nei mogli w tym przy okazji szybko forknąć żeby ochronić przed multipoolami?


@zonbat: wbrew temu co się wydaje, dla waluty to dobrze, gdy jest kopana. Poza tym, fork wyniknął m.in. z tego powodu, że bardzo dużo pooli nie zrobiło update'u do wersji 1.3... w tym nawet jedna giełda:

If you currently mine on these pools, you are on different
  • Odpowiedz
@XpedobearX: Robią tak, ponieważ te coiny nie mają żadnego znaczenia. Dogi będę trzymał już choćby z sentymentu, ale 90% tych walut ma powstać - dać zarobić twórcy - wejść na giełdę - mass sell - koniec. O tym właśnie mówię, w "globalnej" skali wszyscy na tym tracą oprócz giełd, twórcy shitcoina, AMD i taurona :f
  • Odpowiedz
@bakoq3: jakby na to nie patrzeć to dogecoin i inne temu podobne to są waluty śmieciowe, tylko do kopania i szybkiej sprzedaży na bańce, ewentualnej krótkoterminowej spekulacji - bo, że wszystkie upadną (prócz bitcoina i ewentualnie jakiejś jednej (litecoin?) to jestem pewien.. nie ma hype'u, nie ma kasy :)
  • Odpowiedz
@liserugbysta:

wrzuć wyniki (realny kurs) doge na przestrzeni ostatnich tygodni... poza tym porównanie do bitcoina na pewno podziała na wyobraźnię

wszelkie infografiki są szybko podłapywane na fb...
  • Odpowiedz