@noisy: @blacktyg3r: milionami nie operuje, ale tez dałem coś od siebie. Podoba mi się idea. Powiedzmy, że ktoś okradł cię z oszczędności. Reszta ludzi robi dla ciebie zrzutę, każdy daje ile może. Rzadko się słyszy o podobnych sytuacjach. Tak umacnia się dana społeczność. Człowiek wie, że nie jest sam. Pozwoliłem sobie udostępnić info na G+, bo mam tam chyba 3000 "znajomych" z całego świata, więc niezła promocja będzie
  • Odpowiedz
kupie 10k coinów - potrzebuje troche coinów aby rozruszać moją nową doge-ruletkę ;).. po ile sprzedacie?

#dogecoin
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siedzę sobie na piwie, przychodzi mój dobry kumpel. Nie wie co to cryptowaluty itp. Pijemy piwko, w głowie szumi..i pada pytanie "co teraz robisz?".. odpowiadam, wiesz troszke interesuje się kryptowalutami. A on na to "kumam..Bitcoiny i Dogecoiny..Mam Dogecoinów 20K i chyba kupie więcej. One są wszędzie, wszędzie widzę tego pieska, ma moc, to przyszłość" Wymiękłem, skoro on kojarzy bitcoina z piesełem, to w piesełku jest potencjał:) Tym optymistycznym akcentem kończe północ. :)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tokra: ty jak widze stary fan piesełka jesteś:) Jak tylko uruchomię lewe fundusze , też 1mln skomuluje piesełka. Ta waluta ma reklamę i potencjał, a teraz to podstawa, gdy co chwile coś nowego powstaje. Mój kumpel był jak olśnienie, newbie mi wymienia 2 znane waluty BTC i Dogecoin....coś w tym musi być, jak nie dzisiaj to za rok, albo 2 , ale coś będzie:)
  • Odpowiedz
Podobno pieseł odpala rakiety i lądowanie na księżycu za 4 dni :) Musiał spaść do 30 żeby móc dobrze wystartować...

#dogecoin
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach