Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
sprzedam 150 giftcoinów, oraz 2RPC - mbank/sync/paypal/allegro pm z ofertą #dogecoinmarket #dogecoin #giftcoin #ronpaulcoin #kryptowaluty
Wymienię #curiesklodowskacoin na dogecoin, LTC, BTC albo coinyewest. Oferty na pw.
#litecoin #dogecoin #bitcoin #coinyewest #kryptowaluty
#litecoin #dogecoin #bitcoin #coinyewest #kryptowaluty
- 1
Zaszalałem... wysłałem 1000 DOGE na wsparcie ofiar ataku "DogeMas" :) - http://www.savedogemas.com/
Znam jedną osobę, która miała miała tam w dogach i straciła równowartość 500 zł.
http://dogechain.info/tx/d4c7753db73b21b1954eab0c6d83988f211b1f4a6d5c1ff9b5f5d23e609b367b
#dogecoin #kryptowaluty
Znam jedną osobę, która miała miała tam w dogach i straciła równowartość 500 zł.
http://dogechain.info/tx/d4c7753db73b21b1954eab0c6d83988f211b1f4a6d5c1ff9b5f5d23e609b367b
#dogecoin #kryptowaluty
źródło: comment_IODVwSHkD4ORiLZ9q0nxxbKHvUAp4tea.jpg
Pobierz@noisy: Dałem 5k jak pasek był ledwo widoczny, widzę, że już połowę przebił fajnie : )
- 0
@noisy: @blacktyg3r: milionami nie operuje, ale tez dałem coś od siebie. Podoba mi się idea. Powiedzmy, że ktoś okradł cię z oszczędności. Reszta ludzi robi dla ciebie zrzutę, każdy daje ile może. Rzadko się słyszy o podobnych sytuacjach. Tak umacnia się dana społeczność. Człowiek wie, że nie jest sam. Pozwoliłem sobie udostępnić info na G+, bo mam tam chyba 3000 "znajomych" z całego świata, więc niezła promocja będzie
- 6
Na reddicie krąży ankieta wśród użytkowników, odpytująca o średnią wartość portfela dogecoinowego fana. Bardzo jestem ciekaw, jak to rozkłada się wśród naszej społeczności... dlatego założyłem polski odpowiednik tamtej ankiety: http://poll.pollcode.com/9858568
#dogecoin #kryptowaluty
#dogecoin #kryptowaluty
źródło: comment_s5jZiuln2G49LgdVMRpmt49Kkn1PXg8Y.jpg
Pobierz- 1
- 1
- 2
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 1
kupie 10k coinów - potrzebuje troche coinów aby rozruszać moją nową doge-ruletkę ;).. po ile sprzedacie?
#dogecoin
#dogecoin
- 8
Siedzę sobie na piwie, przychodzi mój dobry kumpel. Nie wie co to cryptowaluty itp. Pijemy piwko, w głowie szumi..i pada pytanie "co teraz robisz?".. odpowiadam, wiesz troszke interesuje się kryptowalutami. A on na to "kumam..Bitcoiny i Dogecoiny..Mam Dogecoinów 20K i chyba kupie więcej. One są wszędzie, wszędzie widzę tego pieska, ma moc, to przyszłość" Wymiękłem, skoro on kojarzy bitcoina z piesełem, to w piesełku jest potencjał:) Tym optymistycznym akcentem kończe północ. :)
- 2
@Tokra: ty jak widze stary fan piesełka jesteś:) Jak tylko uruchomię lewe fundusze , też 1mln skomuluje piesełka. Ta waluta ma reklamę i potencjał, a teraz to podstawa, gdy co chwile coś nowego powstaje. Mój kumpel był jak olśnienie, newbie mi wymienia 2 znane waluty BTC i Dogecoin....coś w tym musi być, jak nie dzisiaj to za rok, albo 2 , ale coś będzie:)
- 0
@myrad kilka kryptowalut przestało już żyć https://bitcointalk.org/index.php?topic=134179.0
- 0
@arturlot: Sprzedajcie lepiej bo zaraz bedzie za pozno zreszta co ja tam wiem :P
- 0
@EzioAuditoreDeFirenze: http://scr.hu/3jf/6wq1y Od 5h wzrost. Jest dobrze.
@EzioAuditoreDeFirenze: 2 wiadra internetów
- 0
@EzioAuditoreDeFirenze: 100 zeta ;]
- 5
@Adrianq: @szybciutki: tylko pamiętajcie żeby kupować ale dopiero jak będzie po 100 Satoshi albo więcej, teraz lepiej nie ryzykować.
- 0
@emdzi: słodki jest różowy pasku więc wrzuciłem!
- 0
Komentarz usunięty przez autora
Podobno pieseł odpala rakiety i lądowanie na księżycu za 4 dni :) Musiał spaść do 30 żeby móc dobrze wystartować...
#dogecoin
#dogecoin
- 1
Komentarz usunięty przez autora
- 1
czy mi się wydaję czy Dogecoins leci szybko na dół ..... #dogecoin
@HonneyBunny: a jakie to sa seriowaluty?
- 0
@szybciutki: pewnie 2 świnie i flaszka :D
- 1

















źródło: comment_KoD9apdyZexeRqT9wqUgfS4OW8U2a5ZW.jpg
Pobierz