-Idzie spać- O, ładnie, elegancki wykresik, 31 satoshich, już teraz to na pewno nie spadnie

-Budzi się- 25 satoshich

co

co
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gdyby komuś się nudziło klikanie na dogespin proszę to prosty kodzik który będzie umiejętnie wygrywać, w chrome odpalamy konsolę (f12)

wklepujemy kod zatwierdzamy enterem ustawiamy pierwszy zaklad, klikamy spin a potem samo sie robi:

http://pastebin.com/BQxsafwS

#dogecoin
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wlasnie przegralem wszystkie doge na ruletce.. moze pomoze ktos sie odegrac i pozyczy kilka doge?:)

DTcaPu3hUHkZEFyYbpGEhWFeYUNuRF87Xx

#dogecoin
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Timidek: nikt tutaj nie twierdzi, że doge zastąpi btc ;) Każdy wie, że 100zł i 200zł są więcej warte niż 1 zł i 2 zł, ale to właśnie nimi przeciętny kowalski częściej obraca na co dzień.

A czy się dalej łudzę? Owszem.... miłość do piesła jest strasznie trudna... ale to samo przeżywał jakiś czas temu bitcoin...
  • Odpowiedz