Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Zachęcam do korzystania z wykopowej tablicy ogłoszeń sprzedaży/kupna Đoge
http://egod.pl/
--- Najatrakcyjniejsze oferty ---
Oferty
http://egod.pl/
--- Najatrakcyjniejsze oferty ---
Oferty
@HAJ_fajv: Nie wiem, którą mam wersję, jakąś wczesną. Jak zaktualizować portfel?
- 1
@rurka_kapilarna:
Tutaj jest cały poradnik, zrób kopie portfela na wszelki wypadek i przeczytaj instrukcję bo jest kilka rzeczy do zrobienia :) Jeśli będą problemy to pomogę!
Tutaj jest cały poradnik, zrób kopie portfela na wszelki wypadek i przeczytaj instrukcję bo jest kilka rzeczy do zrobienia :) Jeśli będą problemy to pomogę!
źródło: comment_HqpMx1jof2mR6BYO7kbRiIoS2cvLZxwp.jpg
Pobierz- 2
- 2
Miejmy nadzieję bo na prąd muszę zkeszować ;) @siemankooo:
Komentarz usunięty przez autora
Sprzedam rapberry pi model B + zasilacz za 23k #dogecoin kontakt pw
- 0
- 0
Spóźniłeś się na bycie milionerem Doge? Zostań milionerem FCKBanksCoin
Sprzedam 1 milion FCKbankscoin za 50tys Doge, albo równowartość BTC.
#dogecoin
Sprzedam 1 milion FCKbankscoin za 50tys Doge, albo równowartość BTC.
#dogecoin
@mrbarry: tyle ile w stanie będziesz zapłacić, a ktoś się zgodzi ;)
- 0
- 1
Mirki jak chcę przetrzymać psietalary długoterminowo, to lepiej trzymać je na giełdzie (np. Cryptsy) czy w portfelu doge?
#kryptowaluty #dogecoin #kiciochpyta
#kryptowaluty #dogecoin #kiciochpyta
UWAGA NA TEGO UZYTKOWNIKA @lukasz-ryjek!! ja ciemny i glupi zaufalem i po raz kolejny piekny dowod na to ze ufac polakom nie warto!
OSZUST I TYLE, dziekuje dobranoc
#dogecoin #bitcoin #kryptowaluty #dogecoinmarket #bitcoinmarket
OSZUST I TYLE, dziekuje dobranoc
#dogecoin #bitcoin #kryptowaluty #dogecoinmarket #bitcoinmarket
- 2
@pietrekpietrek: a wczoraj go moderator miał zbanować? hmm
(nie zganiaj proszę na wszystkich polaków, że zostałeś orżnięty i że nie warto polakom ufać! To tylko i wyłącznie ten typek ponosi za to winę)
(nie zganiaj proszę na wszystkich polaków, że zostałeś orżnięty i że nie warto polakom ufać! To tylko i wyłącznie ten typek ponosi za to winę)
@pietrekpietrek: trąbią o nim od wczoraj a kolejni dalej się nabierają
#kryptowaluty #bitcoin #dogecoin
Mam kilka pytań dla specjalistów. Wiadomo, bitcoin ma już kilka lat, obiegł wszystkie media a jego infrastruktura płatnicza z dnia na dzień się powiększa. Skoro stworzono już ciekawe systemy płatnicze dla użytkowników bitcoina, to jaki problem stworzyć podobny system dla doge? Przecież zasada działania opiera się z grubsza na tym samym.
Kolejna rzecz, która mnie zastanawia. Doge ma dwa miesiące i można powiedzieć,
Mam kilka pytań dla specjalistów. Wiadomo, bitcoin ma już kilka lat, obiegł wszystkie media a jego infrastruktura płatnicza z dnia na dzień się powiększa. Skoro stworzono już ciekawe systemy płatnicze dla użytkowników bitcoina, to jaki problem stworzyć podobny system dla doge? Przecież zasada działania opiera się z grubsza na tym samym.
Kolejna rzecz, która mnie zastanawia. Doge ma dwa miesiące i można powiedzieć,
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
- 2
Mam pytanie, oplaca mi sie kupic Radeon R9 270X(780 zl, mam ~100k doge co poryje czesc tej kwoty), do kopania ltc/multicoin?
Wg https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AlhSF602y9DSdHRneWVZcjJLWmhjaVBMTHVCR3l4eHc&usp=sharing#gid=0
raczej tak. Czytam czytam i jestem skolowany. Jakie jest Wasze zdanie?
P.S.
Wg https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AlhSF602y9DSdHRneWVZcjJLWmhjaVBMTHVCR3l4eHc&usp=sharing#gid=0
raczej tak. Czytam czytam i jestem skolowany. Jakie jest Wasze zdanie?
P.S.
- 1
Proszę wszystkich o chwilę uwagi, razem z użytkownikami @LeSmoke oraz @blachta założyliśmy kanał IRC na serwerze freenode.net kanał ten nosi nazwę identyczną jak zyskujący ostatnimi czasy popularność na wykopie tag #kryptowaluty serdecznie zapraszamy wszystkich do odwiedzenia kanału, a także do dyskusji na temat kryptowalut.
Na kanał możecie wejść poprzez ten link: https://kiwiirc.com/client/irc.freenode.net/kryptowaluty lub korzystając z dowolnego klienta sieci IRC (np. mIRC).
Mamy nadzieję, iż powstanie tego kanału ułatwi nam komunikację
Na kanał możecie wejść poprzez ten link: https://kiwiirc.com/client/irc.freenode.net/kryptowaluty lub korzystając z dowolnego klienta sieci IRC (np. mIRC).
Mamy nadzieję, iż powstanie tego kanału ułatwi nam komunikację
#pilkanozna #dogecoin
TO THE MOON XD
Taka mozaika najprawdopodobniej pojawi się na Etihad Stadium podczas meczu z Barceloną
TO THE MOON XD
Taka mozaika najprawdopodobniej pojawi się na Etihad Stadium podczas meczu z Barceloną
źródło: comment_lMiYMASDGSDf5XkSTXpoOiCNizbiLKqs.jpg
Pobierz- 2
Mirasy, wykopywać. Nie dajcie się oszukać.
http://www.wykop.pl/link/1844494/uwaga-na-scamera-bitcoin/
#kradno #oszukujo #scam #scamer #kryptowaluty #bitcoin #dogecoin #gorzkiezale #pomocy
http://www.wykop.pl/link/1844494/uwaga-na-scamera-bitcoin/
#kradno #oszukujo #scam #scamer #kryptowaluty #bitcoin #dogecoin #gorzkiezale #pomocy
Mirki jak to mozliwe ze taka sprzedaz/kupno poszlo na cryptsy ? jakis blad ?
#dogecoin #kryptowaluty
#dogecoin #kryptowaluty
źródło: comment_25VkMheTSuZBP5yywaHsbvLfsBfTTUkY.jpg
PobierzDzień dobry wszystkim! Widzę, że noc była ciekawa. Trudno, przynajmniej się wyspałem w końcu :D
#dogecoin #psietalarki #kryptowaluty
#dogecoin #psietalarki #kryptowaluty
Czy ktoś mi powie dlaczego fast-pool.com odmawia mi zalogowania zaraz po rejestracji? Zarejestrowałem się, nie otrzymałem żadnego maila ok. Próbuję się zalogować, ale informuje mnie o błędnych danych a błędne nie są na 100%. Więc stwierdzam, że pewnie jakiś bug i próbuję zresetować hasło - zero maili w skrzynce. Druga próba logowania po próbie resetu i komunikat "account locked".
WTF???? Kto to kodował to?
#dogecoin #kryptowaluty #mining
WTF???? Kto to kodował to?
#dogecoin #kryptowaluty #mining
- 0
@goodbye_cruel_world: DDOS ATTACK! RECONNECT PLEASE!
- 0
@wodzu91: Oczywiście, pusto :(
Komentarz usunięty przez autora
@Gwaihir: no tak, zawod troll od 6 lat i 5 miesiecy, juz sie wyciszam wilku
#kryptowaluty #dogecoin
Nie ma to jak sprzedać po 190 satoshi i patrzeć jak kurs urósł do max 192 sat.
Teraz czekać na dołek.
Nie ma to jak sprzedać po 190 satoshi i patrzeć jak kurs urósł do max 192 sat.
Teraz czekać na dołek.




















#dogecoin
#kryptowaluty
@wuntek: Nie pompujo :P