Najlepiej to jakoś zorganizować, tak żeby każdy wiedział gdzie co pompujemy.


Może Twitter?


Jak jest ciepło to jeżdrze do szkoły rowerem, wtedy moge na słupach porozwieszać ogłoszenia u nas na wsi, ale teraz za zimno jest.

SKISŁEM XD
  • Odpowiedz
Mam problem,

posiadam koparke 2x R9 290 podałączone riserami, zasilacz corsair RM750W

Wszystko fajnie smigalo kopając doge i postanowilem dolaczyc zasilacz Corsair TX650W który napędzi dodatkowe 2x 7970.

Wszystko
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Colek: to Cie wyprowadze z bledu, za 2 dni kasa bedzie na koncie i ponowie pytanie :) Oferta nieaktualna (cały świat kradnie)

  • Odpowiedz
  • 1
Kittehcoin, który w 3 dni poleciał z 5 sat na 120 sat to też był shit 4 dni temu. Zresztą róbta jak kceta ;)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co myślicie? ;)

<[-wolong-]> Wolong's last tip to the public, buy doge udner 170 and expect at least a 25% bounce. Have a nice day, this is the last time i feed you all selfish cunts :)

#dogecoin
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach