Gdzie można znaleźć jakieś pewne info, o tym, że dana waluta wchodzi na jakąś ważną giełdę, najlepiej cryptsy? Pamiętam, że było tak z moonem, na coinex.pw kosztował 3 sat, widziałem gdzieś info o tym, że wchodzi na cryptsy, ale olałem, jak wszedł to kosztował 30 sat, można było nieźle zarobić....

co prawda jest strona https://cryptsy.freshdesk.com/support/discussions/forums/191571/recent ale nie wiem, czy warto sugerować się głosami i czy pojawia się coś w zakładkach planned i
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy tani zasilacz Chieftec GPA-500S8 (500W, ~150 zł) poradzi sobie z koparką z pojedynczą kartą MSI R9 280x?

Koparka będzie działała w chłodnym pomieszczeniu (około 10°C), jeśli to coś zmienia

#dogecoin #kryptowaluty
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czytałem na wykopie o zrzutce na uczestnictwo do grupy fontasa, czy to wypaliło? Może warto byłoby zrobić zrzutę w kilka osób, sam mógłbym dać 0.2 BTC.

#dogecoin #kryptowaluty
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wilddance: Czemu tu sie wypowiadaja osoby ktore w ogole nie maja pojecia o miningu. Jaki rok zwrotu? Koparka na dzien dzisiejszy zwraca sie po 3 miesiacach kopiac tylko pewne waluty. Jak kopiesz cos nowego i poczekasz to zwrot nastapi w miesiac ale jest ryzyko.

Nie weim co za debil zainwestowalby kase w zloto gdzie % zarobku jest smieszny w porownaniu do krypto
  • Odpowiedz
@zonbat: Ostatnio w wiadomościach było o Polskiej drużynie bobsleistów która nie ma kasy na treningi(trenują na torze bieganie) itp mimo to pojadą do soczi;p
  • Odpowiedz