Potrzebni testerzy do nowej wersji doge-lotto.com Każdy dostanie ode mnie po 1000 dogów na zabawę, jeśli coś ugracie oczywiście jest wasze, poszukuje ok 20 osób, które sie tutaj udzielają i grywają w kasynach. Start nowej wersji planowany na przyszłą sobotę.

#dogecoin #dogelotto
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komu się właśnie synchronizuje portfel #emunie?

1. Mnie

Sam nie wiem, czy wierzyć w emunie, czy nie... ale nie jest to zwykły klon, czy dupiasty altcoin, lecz coin wprowadzający coś nowego. Na wszelki wypadek, zainwestuje chyba trochę... na pewno trzeba się zainteresować kopaniem. W końcu będzie powód, by kupić sobie dysk SSD :)
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@noisy: Czytam o tym emunie i nie qmam do końca. Skąd się biorą monety? Bo widzę, że jest napisane o hatchowaniu i że z niego jest kasa ale z napiwków z walidowania transakcji. Więc skąd kasa na transakcje? Trzeba ją kupić?

W ogóle stanęło mi na 6087 i się dalej nie synchronizuje ;/
  • Odpowiedz
#kryptowaluty #mining #dogecoin

Mirki po 2 dniach walki z moją koparką wczoraj juz myślałem, że wszystko gra. Dziś po przestawieniu w nowe miejsce okazuje się że nie gra :/

na początku jak podłączylem nie wykrywało mi jednej karty a próba odpalenia cgminera konczyła się tym ze insta gasł mi ekran.

Poprzekładałem
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#kryptowaluty #dogecoin #mining

Mirki jednak koparka w pokoju to zły pomysł, temp. >30 stopni i chodzący odkurzacz metr od głowy to dla mnie za dużo. Chciałbym wynieść sprzęt na strych, ale boję się o temperaturę. Do jakich ujemnych temperatur można bezpiecznie trzymać sprzęt żeby nic się nie stało?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@lukasz728: witam ponownie :D

Kwestia tego jaką masz wilgotność na strychu. Generalnie chodzi o to, żeby nie przekroczyć punktu rosy - czyli, żeby się woda nie zaczęła skraplać na sprzęcie. Jeśli nic się nie będzie skraplać to może pracować nawet przy -20* czy -40* i nie będzie żadnego problemu. Dodatkowo sprzęt będzie się lepiej czuł w niższych temperaturach :)
  • Odpowiedz
Widze ze znowu kurs zabetonowany. Czuje ze ktos nastawial walli i czeka az janusze dostawia troche swoich buy orderow a potem wiadomo co bedzie :D Szybkie zdjecie walli i dump w januszy. Lubie to!:D Obstawiam zrzut do 150 i odbice do 160+.

#dogecoin #kryptowaluty
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wuntek: ale pamietaj że wczoraj ktos zakupił do 171, wiec spore sciany powinni janusze ustawic lekko ponizej 170. Jak piszesz zablokował wzrost żeby janusze ustawi buy ordery.
  • Odpowiedz