Mirku, powtarzamy wczorajszą akcję spanko, wyłącz internet bo i tak nic mądrego ani ciekawego nie wyczytasz i tak jak ja idź spać TERAZ i jutro mi dziękujesz (ʘ‿ʘ) Dzisiaj spałem 9 godzin a nie sześć jak zazwyczaj i różnica była ogromna i miałem dużo energii #protip #akcjaspanko #dobranoc
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

popik3
- 1
Dobranoc mirszlaki (。◕‿‿◕。)
Spokojnego wieczoru i obyście mieli udany dzień jutro. Wyspajcie siem ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
#dobranoc
Spokojnego wieczoru i obyście mieli udany dzień jutro. Wyspajcie siem ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
#dobranoc

JonaszSynGrazyny
via Wykop- 1
@WyuArtykyu: a niech ci się tam wiedzie równiez.
#dobranoc
No to elo... 🫡😴☠️
No to elo... 🫡😴☠️
źródło: temp_file9122277160288884871
Pobierz#dobranoc
Idę do biedry po kapustę, a później jadę rowerem do lasku na grzyby, ciotka powiedziała że jak jej przyniosę dużo grzybów to mi nagotuje pyszny bigos myśliwski... (。◕‿‿◕。)ᶘᵒᴥᵒᶅ(づ•﹏•)づ
Idę do biedry po kapustę, a później jadę rowerem do lasku na grzyby, ciotka powiedziała że jak jej przyniosę dużo grzybów to mi nagotuje pyszny bigos myśliwski... (。◕‿‿◕。)ᶘᵒᴥᵒᶅ(づ•﹏•)づ
źródło: temp_file8984720210761686599
Pobierz- 2
@PorzeczkowySok mam nożyk i gaz 🔨🫡🌲🍂🏕️
#dobranoc
Idem spać, eloszka 😴🖐️🌬️🕸️🛌
Idem spać, eloszka 😴🖐️🌬️🕸️🛌
źródło: temp_file3199177756415295718
Pobierz#dobranoc
Idem spać, elo 😴🖐️🍂🍁🦔
Idem spać, elo 😴🖐️🍂🍁🦔
źródło: temp_file3577010761724565236
Pobierz@Dzieci_z_Choroszczy ładny gej z Ciebie
#dobranoc
Idem spać już, elo 😴👌🌧️🌚🫂
Idem spać już, elo 😴👌🌧️🌚🫂
źródło: temp_file6334621704622649376
Pobierz#dobranoc
Biorę niebieską tabletkę i idę spać!
Obudzę się we własnym łóżku, nic nie będę pamiętał i uwierzę we wszystko co chcę... 😴🖐️🍄
Biorę niebieską tabletkę i idę spać!
Obudzę się we własnym łóżku, nic nie będę pamiętał i uwierzę we wszystko co chcę... 😴🖐️🍄
źródło: temp_file6413893234191997512
Pobierz
źródło: temp_file6113995171805852221
Pobierz#dobranoc
Idem spać, elo 😴🖐️🏭
Idem spać, elo 😴🖐️🏭
źródło: temp_file3625516003357264370
Pobierz
źródło: temp_file2322224828679638692
PobierzCzasem, jak nie piszę o polityce, nie zajmuję się problemami innych i ogólnie mam w dupie cały świat to słucham sobie nutek w tym stylu. I nie, nie siedzę wtedy energicznie w swoim fotelu przed komputerem w piwnicy tylko leżę w łóżku i powoli zasypiam marząc o tym jakie dobre rzeczy mnie jutro spotkają i jak wspaniale sobie poradzę z tym całym gównem którym sfrustrowani ludzie będą chcieli mnie obarczyć. Dobranoc kochani

źródło: temp_file6794233378596318392
Pobierz- 1
@PorzeczkowySok ok
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
źródło: temp_file4855453830574499332
Pobierz
konto usunięte via Wypiek
- 1
@Dzieci_z_Choroszczy Robota skończona?
źródło: IMG_20240827_052028
PobierzZjadłem 3 kolby kukurydzy ale nadel jestem głodny. Na kolacje idę spac, zamiast zjesc coś ,na tym polega odpowiedzialność
#oswiadczeniezdupy #dobranoc
#oswiadczeniezdupy #dobranoc
@ChlopoRobotnik2137 jutro jak wysrasz niestrawioną kukurydzę to będzie w sam raz na śniadanie
- 2
@Emble trzeba będzie do sita srac
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@MARClN: To ja cię pięknie zdewastuję
źródło: temp_file1815716967479490016
Pobierz@Dzieci_z_Choroszczy śpij dobrze anon (*・ω・*)
źródło: temp_file728801333006254897
Pobierz










