Poniższy post (pod https://www.wykop.pl/wpis/38343997/palewaves-ladnapani-dzis-swietujemy-urodziny-z-hea/) tak striggerował @kapuczina_corki_somsiada , że zostałem zablokowany. LOL. Ciekawe czy za stwierdzenie, że trawa jest zielona też daje bloki. xD

a to trzeba mieć cały wianuszek zespołów, jeszcze najlepiej jak najbardziej niszowych, żeby być prawilnym gotem?


Jak lubisz tylko braci figo fago z gatunku disco polo - to jesteś discopolowcem?
y.....o - Poniższy post (pod https://www.wykop.pl/wpis/38343997/palewaves-ladnapani-d...

źródło: comment_JAyhP5P7mA0nnvyPU1TphAQkCIbcNtip.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jestem sobie świerszczem
na skrzypcach gram
Mam złamane serce
Odłamałem sam

Brutal - Świerszcz
M.....T - Jestem sobie świerszczem 
na skrzypcach gram 
Mam złamane serce 
Odłamał...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Krukwbieli: Witam. jestem Podróżnikiem w Czasie. Odwiedzam posty, które w ciągu 30 minut dostały zero plusów. Rozdaję protipy. Protip dla Ciebie:

  • Odpowiedz
Mamy tutaj jakiegoś znawce starego #discopolo #disco ? Szukam tej pioseneczki około 12:30 się zaczyna.
Wklepanie tekstu w google nic nie dało, autentyk xD
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach