Wszystko
Najnowsze
Archiwum
0
FORMACJA FENOMEN-ZA WIDŁY ŁAP MAŁA_PARODIA_MIŁY PAN_KRÓLOWA...

Witam wszystkich, nowy rok nowe pomysły, \nstartujemy z nowym kontentem na kanale ,\nz tej okazji chcielibyśmy zaprezentować wam naszą parodię utworu\nMiły Pan- Królowa ,mamy nadzieję, że wam się spodoba\nbo włożyliśmy w to dużo pracy :) \nMiłego oglądania \nPozdro !!! :)\n\nLink do...
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
konto usunięte
- 3
Fanatic - Łatwa dziewczyna #muzyka #discopolo #90s

- 16

Gremek
- 1
@darosoldier: Jeszcze #trap
Ja p------e, ktoś z Was serio może to słuchać?
Takiego ścierwa dawno nie słyszałem a to 17mln w 2miechy xD
#discopolo #polskamuzyka
Takiego ścierwa dawno nie słyszałem a to 17mln w 2miechy xD
#discopolo #polskamuzyka
źródło: comment_8Upjcff9PClK2LmGqSZMrEO3Tj1Ero2t.jpg
PobierzDzień dobry !!!
"Kawa z Krukiem" zapraszam dziś od 10:30 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
"Kawa z Krukiem" zapraszam dziś od 10:30 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
- 0
wymieszane rytmy bo lubię :
@KontoBezNicku @BoskiRadomir @Dr-Livingstone @vesterr @Jarzyna @Pieszy_Easy_Rider @Horpyna88 @alko @laza @Shirako @Zayaweczka @Tercolio @PiccoloColo @Stopa_Stefana @Dork @Tekedo
@KontoBezNicku @BoskiRadomir @Dr-Livingstone @vesterr @Jarzyna @Pieszy_Easy_Rider @Horpyna88 @alko @laza @Shirako @Zayaweczka @Tercolio @PiccoloColo @Stopa_Stefana @Dork @Tekedo
- 0
wymieszane rytmy bo lubię :
@grodd_belham @JestemZSosnowca @vieslav28 @Dropthedrop @M_M_W @TheSjz3 @Xedronek @Infrass @RUNDMC @lucas94 @rozczarowany @lizardking_21 @pzn @pasiaty @Migfirefox
@grodd_belham @JestemZSosnowca @vieslav28 @Dropthedrop @M_M_W @TheSjz3 @Xedronek @Infrass @RUNDMC @lucas94 @rozczarowany @lizardking_21 @pzn @pasiaty @Migfirefox
Poniższy post (pod https://www.wykop.pl/wpis/38343997/palewaves-ladnapani-dzis-swietujemy-urodziny-z-hea/) tak striggerował @kapuczina_corki_somsiada , że zostałem zablokowany. LOL. Ciekawe czy za stwierdzenie, że trawa jest zielona też daje bloki. xD
Jak lubisz tylko braci figo fago z gatunku disco polo - to jesteś discopolowcem?
a to trzeba mieć cały wianuszek zespołów, jeszcze najlepiej jak najbardziej niszowych, żeby być prawilnym gotem?
Jak lubisz tylko braci figo fago z gatunku disco polo - to jesteś discopolowcem?
źródło: comment_JAyhP5P7mA0nnvyPU1TphAQkCIbcNtip.jpg
Pobierz- 7
@ufukiera: ach, on jest tak pociesznie glupi xD
- 522
@AllGoesWrong to się robi taki super imprezowy klimat, że aż w trakcie jazdy wyskakuje do jakiegoś klubu #takaprawda
Disco ponad wszystko
Najlepsza muzyka. Można śpiewać, podróż mija szybciej ;D
Disco ponad wszystko
Najlepsza muzyka. Można śpiewać, podróż mija szybciej ;D
- 138
@crazykokos: stanowczo mówię nie
Bry wieczór!!!
"Pod skrzydłami nocy" zapraszam dziś od 18:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #gothicmetal #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
"Pod skrzydłami nocy" zapraszam dziś od 18:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #gothicmetal #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
- 0
wymieszane rytmy bo lubię :
@KontoBezNicku @BoskiRadomir @Dr-Livingstone @vesterr @Jarzyna @Pieszy_Easy_Rider @Horpyna88 @alko @laza @Shirako @Zayaweczka @Tercolio @PiccoloColo @Stopa_Stefana @Dork @Tekedo
@KontoBezNicku @BoskiRadomir @Dr-Livingstone @vesterr @Jarzyna @Pieszy_Easy_Rider @Horpyna88 @alko @laza @Shirako @Zayaweczka @Tercolio @PiccoloColo @Stopa_Stefana @Dork @Tekedo
- 0
wymieszane rytmy bo lubię :
@grodd_belham @JestemZSosnowca @vieslav28 @Dropthedrop @M_M_W @TheSjz3 @Xedronek @Infrass @RUNDMC @lucas94 @rozczarowany @lizardking_21 @pzn @pasiaty @Migfirefox
@grodd_belham @JestemZSosnowca @vieslav28 @Dropthedrop @M_M_W @TheSjz3 @Xedronek @Infrass @RUNDMC @lucas94 @rozczarowany @lizardking_21 @pzn @pasiaty @Migfirefox

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 8
Jestem sobie świerszczem
na skrzypcach gram
Mam złamane serce
Odłamałem sam
Brutal - Świerszcz
na skrzypcach gram
Mam złamane serce
Odłamałem sam
Brutal - Świerszcz

Minister Andruszkiewicz w jednym ma rację - Białystok to esencja polskości, nie jakaś tam warszafka.
Większość pogromów Żydów przez Polaków w 1941 zdarzyła się na Podlasiu.
Całe disco polo pochodzi z Podlasia (Boys- Łomża, Akcent - Bielsk Podlaski).
Fenomen.
Większość pogromów Żydów przez Polaków w 1941 zdarzyła się na Podlasiu.
Całe disco polo pochodzi z Podlasia (Boys- Łomża, Akcent - Bielsk Podlaski).
Fenomen.
źródło: comment_zH0cup02IF8lx9y8i2cOPbE092fOnvYs.jpg
PobierzDzień dobry !!!
"Kawa z Krukiem" zapraszam dziś od 12:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:
"Kawa z Krukiem" zapraszam dziś od 12:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:

@Krukwbieli: Witam. jestem Podróżnikiem w Czasie. Odwiedzam posty, które w ciągu 30 minut dostały zero plusów. Rozdaję protipy. Protip dla Ciebie:
@Waspin: spadaj przebierańcu
- 1
- 0
@Katechetka: Zenon Źródło może nie najlepiej jakości, ale powyższy obrazek mnie śmieszy.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
















