Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fighter_forGlory: odniosłem się do drugiej części wypowiedzi.
Co do pierwszej to, o Zenku to mogą w byłej Jugosławii nakręcić film o tym jak kraść ich piosenki i stać się gwiazdą w swoim kraju.
  • Odpowiedz
Dwie trzecie lubi, nikt nie słucha <<< znalezisko
Fenomen albo powód do wstydu. Muzyczny bękart albo kopciuszek, który zabłysnął po trzydziestce. Obiekt miłości albo nienawiści. (...) Ile możemy się oszukiwać, że disco polo nie jest fenomenem? Żaden z krajów ościennych nie wypracował tak niezależnej sceny dyskotekowej, jak my.

(...) Dobrze wiemy, do jakiego gatunku należały lata 90., a jeśli dołożymy do tego ubiegłoroczne wyniki badań CBOS-u (63% Polaków lubi disco polo,
BaronAlvon_PuciPusia - Dwie trzecie lubi, nikt nie słucha <<< znalezisko 
Fenomen al...

źródło: comment_JW6JWiGodhNiS3jkAen1v2ENy8oBlU2u.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O co chodzi z Zenkiem Martyniukiem? Gościa nie było od dawna w przestrzeni publicznej, a ostatnio publiczna tv ciśnie go ile wlezie. Wiem, że Kurski sam podejmuje pewne decyzje i tak np. zrobił w przypadku Gabor i Węgiel, a teraz wyglada, że jego najnowszy projekt to Martyniuk. On ma jakieś statystyki czy co? Przecież disco to kicz, a kiedyś może i standard. To jak wskrzeszenie Poloneza i Syreny w motoryzacji.

#tvpis
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach