Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nightrain mogę się pochwalić osobiście podpisaną płytą przez fagota i wspólnym zdjęciem z ich menadżerem kapuczino :) BFF na zawsze ! ( o koszulce nie będę wspinać i calej dyskografii na cd :) )
  • Odpowiedz
Tak! Właśnie wymyśliłem i przetestowałem na sobie Muzyczną Terapię Wstrząsową w skrócie MTW (hmm trzeba popracować nad nazwą). Terapia jest bardzo prosta w przygotowaniu bierzemy #metal oraz #discopolo i mieszamy w proporcjach 1:1 robiąc przekładaniec. Tak przygotowany roztwór aplikujemy przy pomocy specjalnego aplikatora (słuchawki) ustawiając głośność na 70.
Dodam, że nie każdy może stosować tą terapię tak więc jeżeli nie czujesz się na siłach to nawet nie próbuj.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#niepopularnaopinia, bo będzie w pewnym sensie props na Disco Polo. W dobie wszechobecnego #discopolo (teraz, aby odciąć się od tzw. "wiochy" nazywa się to to muzyką Dance) nie sposób uciec od porównań do tego, jak ta muzyka brzmiała (i wyglądała) dawniej. We współczesnych teledyskach oko przyciągają może i wywijające się, półnagie, zgrabne duperki. Ale nic ponadto (wyjątek stanowią kultowe już oczy zielone, czy inne weekendy, bo to
Topkeks - #niepopularnaopinia, bo będzie w pewnym sensie props na Disco Polo. W dobie...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Topkeks: Oryginały żyją, dwaj w USA a zaczął nagrywać w Polsce i jakoś mu idzie. Ale samo Milano to teraz tylko nazwa, już miało jeden skład ale wokaliście się znudziło to dali nowemu ;)
To samo robili z Toplesem.
  • Odpowiedz