Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
@hitlord: ale długie zdanie...
- 13
- 3

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@Maaska znany to jest Zenek :p
- 0
@mamFAJNYnick: Zenek to jest król! :D
Bry wieczór!!!
Wszystkiego najlepszego w Nowym 2018 Roku!!!
"Pod skrzydłami nocy" dziś pogram spokojniej zapraszam od 20:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #gothicmetal #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:
Wszystkiego najlepszego w Nowym 2018 Roku!!!
"Pod skrzydłami nocy" dziś pogram spokojniej zapraszam od 20:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #gothicmetal #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:

- 0
wymieszane rytmy bo lubię :
@grodd_belham @JestemZSosnowca @vieslav28 @Dropthedrop @M_M_W @TheSjz3 @Xedronek @Infrass @RUNDMC
@grodd_belham @JestemZSosnowca @vieslav28 @Dropthedrop @M_M_W @TheSjz3 @Xedronek @Infrass @RUNDMC
- 0
Wyobrażacie sobie niemieckiego Zenka Martyniuka, krzyczącego do tysięcy ludzi "Hande hoch!"?
#sylwesterzwykopem #discopolo
#sylwesterzwykopem #discopolo
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Bry wieczór!!!
"Sylwestrowo i wszystko na nowo" żegnamy 2017 rok i witamy tanecznym krokiem Nowy Rok 2018 ....zapraszam dziś od 23:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #gothicmetal #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:
"Sylwestrowo i wszystko na nowo" żegnamy 2017 rok i witamy tanecznym krokiem Nowy Rok 2018 ....zapraszam dziś od 23:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #gothicmetal #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:

- 0
wymieszane rytmy bo lubię :
@grodd_belham @JestemZSosnowca @vieslav28 @Dropthedrop @M_M_W @TheSjz3 @Xedronek @Infrass @RUNDMC
@grodd_belham @JestemZSosnowca @vieslav28 @Dropthedrop @M_M_W @TheSjz3 @Xedronek @Infrass @RUNDMC
- 0

- 3
@Quercus_robur: kocham tego gowniarza!
Dzień dobry !!!
"Kawa z Krukiem" zapraszam dziś od 12:00 na http://nmzc.eu/ wołam ok 11:45 - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:
"Kawa z Krukiem" zapraszam dziś od 12:00 na http://nmzc.eu/ wołam ok 11:45 - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:

- 0
wymieszane rytmy bo lubię :
@grodd_belham @JestemZSosnowca @vieslav28 @Dropthedrop @M_M_W @TheSjz3 @Xedronek @Infrass @RUNDMC
@grodd_belham @JestemZSosnowca @vieslav28 @Dropthedrop @M_M_W @TheSjz3 @Xedronek @Infrass @RUNDMC
- 0
Nie wiem jak tzeba być zniszczonym umysłowo, żeby wytatuowac sobie tekst piosenki disco z polo, już lepszy był tatuaż z zupka Vifon
#rakcontent #janusze #discopolo #tatuazboners
#rakcontent #janusze #discopolo #tatuazboners
źródło: comment_uRPGnSRbWXiCf01psVYxQlFlelSUoPuZ.jpg
Pobierz- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@BenitoM: nie na moim
Chodzi mi to w tej głowie i nie może wyjść xD #discopolo

- 4
Złociste promienie ode mnie dla Ciebie
#discopolo
#discopolo

@MarianoaItaliano: @blehbleh: lepiej że tam nie ma pytań o Wykop czy o Roguckiego
- 1
@czajoza4: A, dobra mam: Alicja Chapko
Dzień dobry !!!
"Kawa z Krukiem" zapraszam dziś od 12:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:
"Kawa z Krukiem" zapraszam dziś od 12:00 na http://nmzc.eu/ - jesteśmy na czacie #nmzc #dziendobry #80s #90s #chillout #alternativerock #pop #rock #discopolo #muzyka #nmzc #kruczanki #krukwkapieli
Coś do posłuchania:

- 1
wymieszane rytmy bo lubię :
@KontoBezNicku @BoskiRadomir @Dr-Livingstone @vesterr @Jarzyna @Pieszy_Easy_Rider @Horpyna88
@KontoBezNicku @BoskiRadomir @Dr-Livingstone @vesterr @Jarzyna @Pieszy_Easy_Rider @Horpyna88
- 0
@laza: ops...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@nightrain mogę się pochwalić osobiście podpisaną płytą przez fagota i wspólnym zdjęciem z ich menadżerem kapuczino :) BFF na zawsze ! ( o koszulce nie będę wspinać i calej dyskografii na cd :) )
- 1
@Przesmyk: no na bogatosci, tak na 30%, jutro na sylwestrze to dvd to pozycja obowiązkowa xD

- 4
Tak! Właśnie wymyśliłem i przetestowałem na sobie Muzyczną Terapię Wstrząsową w skrócie MTW (hmm trzeba popracować nad nazwą). Terapia jest bardzo prosta w przygotowaniu bierzemy #metal oraz #discopolo i mieszamy w proporcjach 1:1 robiąc przekładaniec. Tak przygotowany roztwór aplikujemy przy pomocy specjalnego aplikatora (słuchawki) ustawiając głośność na 70.
Dodam, że nie każdy może stosować tą terapię tak więc jeżeli nie czujesz się na siłach to nawet nie próbuj.
Dodam, że nie każdy może stosować tą terapię tak więc jeżeli nie czujesz się na siłach to nawet nie próbuj.
- 4
#niepopularnaopinia, bo będzie w pewnym sensie props na Disco Polo. W dobie wszechobecnego #discopolo (teraz, aby odciąć się od tzw. "wiochy" nazywa się to to muzyką Dance) nie sposób uciec od porównań do tego, jak ta muzyka brzmiała (i wyglądała) dawniej. We współczesnych teledyskach oko przyciągają może i wywijające się, półnagie, zgrabne duperki. Ale nic ponadto (wyjątek stanowią kultowe już oczy zielone, czy inne weekendy, bo to

@Topkeks: pracowałem z rok temu jako asystent reżysera na planie klipu milano xd i paru innych disko tez xd
- 2
@Topkeks: Oryginały żyją, dwaj w USA a zaczął nagrywać w Polsce i jakoś mu idzie. Ale samo Milano to teraz tylko nazwa, już miało jeden skład ale wokaliście się znudziło to dali nowemu ;)
To samo robili z Toplesem.
To samo robili z Toplesem.





















Po prostu Sławomir jest lepszy ...
#taylorswift #zakopane #discopolo #bojowkataylorswift
źródło: comment_gtfDqrZTqWCGD2TdyAm8EcwAh6yfFFOe.jpg
Pobierz