Mam pytanie do znawców. Mój kumpel co lubuje się w muzyce #metal #blackmetal #deathmetal #heavymetal ma urodziny i chcę mu kupić na prezent jakąś płytę. Tylko, że on większość zespołów europejskich lub USA ma obeznanych. Szukam czegoś niszowego ale fajnego z innych krajów (Azja, Ameryka południowa), co r---------a system. Polecicie coś?
#metal
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Typ chyba oficjalnie nie gra nigdzie, a jak się przypatrzeć to w ciągu ostatniego roku (!) spod jego rąk wyszło
Karmacipher, Sutrah, Benighted, Drastus, Autokrator, Serocs, Musmahhu i jeszcze sporo innych, których nawet nie słyszałem. Nieprzeciętny zawodnik.
#metal #deathmetal #perkusja
Sutrah - Lethe
metamorphogenesis - Typ chyba oficjalnie nie gra nigdzie, a jak się przypatrzeć to w ...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alcest: no trochę thrashowe bzyczenie, ale IMO dużo z tego się nie da wyciągnąć. Remiks w takim wypadku musiałby się sprowadzać do rerecordingu, samo podbicie basów nic nie da, szczególnie że to analog, więc ciężko np. ubrać gitary w bardziej mięsiste brzmienie. Remaster też wiele nie pomoże (chociaż trochę klarowności można by było wyciągnąć).
  • Odpowiedz