Wszystko
Najnowsze
Archiwum
8
Łukasz Orbitowski startuje z podcastem "Metale Szlachetne"

Łukasz Orbitowski, polski pisarz, felietonista i były prowadzący emitowanego na antenie TVP Kultura programu pt. „Dezerterzy” uruchomił swój podcast o nazwie "Metale Szlachetne", który dostępny jest do odsłuchu na platformie Audioteka.pl
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 23
@metalnewspl: kuc to stan umysłu
- 1
- 9

Brzmi jakby było nagrane ~25 lat temu, a tu 2020 :-) Bardzo dobre :-) #deathmetal #metal
Necrot - Mortal
Necrot - Mortal

#deathmetal #metal
przypomniało mi się, ze bylem na koncercie promującym tą płytę
czasami death metal jest spoko ;)
przypomniało mi się, ze bylem na koncercie promującym tą płytę
czasami death metal jest spoko ;)

@Wachatron: baaaaardzo niedoceniony zespół
- 1

Łapcie drugą część wpisu, w którym rozpracowuję dysko Inkantacji. Co na podium - można się domyślić, ale jeśli kogoś interesuje, czy "Blasphemy" jest lepszą płytą od "Vanquish in Vengeance" i inne tego typu akademickie rozważania - zapraszam!
INCANTATION, czyli piewcy buchającego siarką death metalu cz. 2
#deathmetal
INCANTATION, czyli piewcy buchającego siarką death metalu cz. 2
#deathmetal

oldschool #deathmetal #metal

- 11
@SzycheU: fajny arcik

- 0
@Kotniepies: nie odzywa się do mnie
- 5

Moj dobry kolega ostatnio przyznał sie ze pare lat temu nagrał piosenke death metalową. Link niżej. Co sądzicie?
https://youtu.be/Wn3EqTaqyfs
#muzyka #deathmetal
https://youtu.be/Wn3EqTaqyfs
#muzyka #deathmetal
- 0
Dodam iz piosenka byla pisana na szybko na kolanie, poniewaz mieli wolne studio na juz teraz.
- 3
- 5
@Clark_Nova: UGH!
źródło: comment_1599758860kYIgg8gHVUDMritIcI3nBX.jpg
PobierzDobre tagi xD Ja p------e miałem tego kasete xD
Nie mam pojęcia, czy jest to #blackmetal , #doommetal czy #deathmetal , więc taguję wszystkie, bo czemu nie.
#metal
#metal

Takie niby nic nowe, ale jak panowie przyjemnie n----------ą! Aż noga chodzi sama.
#deathmetal #metal #grupakosciotrupa
#deathmetal #metal #grupakosciotrupa

Bardzo lubie Billie Eilish w tej wersji ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zreszta mysle, ze to jedyna wersja w ktorej da sie sluchac tej "piosenkarki".
#muzyka #metal #deathmetal
#muzyka #metal #deathmetal
























#metal #deathmetal