Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 8
@mariuszMAXpalonko: Ty chyba krowy dawno nie widziałeś, normalne łaty xD
- 2
@mariuszMAXpalonko: to nie jest serial z typu bajek #got czy #lost gdzie trzeba się doszukiwać jakiś ukrytych znaków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wrzuce raz jeszcze może kogoś zainteresuje.
#czarnobyl
W Czarnobylu dowództwo ukrywało przed likwidatorami prawdę, zarówno o poziomie skażenia, jak i liczbie otrzymanych dawek promieniowania. W fazie początkowej bardzo często brakowało sprzętu dozymetrycznego lub był on niesprawny, później coraz częściej zdarzało się, że żołnierze otrzymywali dozymetry, które miały rejestrować dawki promieniowania, ale były one "ślepe".
To
#czarnobyl
W Czarnobylu dowództwo ukrywało przed likwidatorami prawdę, zarówno o poziomie skażenia, jak i liczbie otrzymanych dawek promieniowania. W fazie początkowej bardzo często brakowało sprzętu dozymetrycznego lub był on niesprawny, później coraz częściej zdarzało się, że żołnierze otrzymywali dozymetry, które miały rejestrować dawki promieniowania, ale były one "ślepe".
To
W Czarnobylu dowództwo ukrywało przed likwidatorami prawdę, zarówno o poziomie skażenia, jak i liczbie otrzymanych dawek promieniowania.
@lronman: przecież wtedy był taki poziom wykształcenia że nawet jakby im powiedzieli że dostają milion sievertów to by była krótka gadka не бля, если это водка, мы все сделаем!
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 11
Babcia która przeżyła rewolucję, wielki głód oraz drugą wojnę światową brzmiałby bardziej wiarygodnie i dramatycznie, gdyby nie opowiadała swojej historii z brytyjskim posh-akcentem ( ͡º ͜ʖ͡º).
#czarnobyl
#czarnobyl
- 23
Wydaje mi się, że gdyby mówili po rosyjsku/ukraińsku to od serialu odbiło by się dużo widzów z USA, GB itp.
Też wolałabym gdyby rozmawiali w „oryginalnym” języku, bo teraz gryzie mnie trochę to, że dokumenty, napisy na ścianach, plakatach itd. są pisane cyrylicą a oni mówią po angielsku.
Też wolałabym gdyby rozmawiali w „oryginalnym” języku, bo teraz gryzie mnie trochę to, że dokumenty, napisy na ścianach, plakatach itd. są pisane cyrylicą a oni mówią po angielsku.
41
Czarnobyl po ćwierćwieczu...

Bardzo ciekawy wykład dr Marka Rabińskiego (2012r) na temat katastrofy jądrowej w Czarnobylu. Profesor przedstawia katastrofę trochę z innej perspektywy.
z- 14
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 43
@WhiteRaven12: do końca życia wystarczy, albo i dłużej!
- 1012
- 235
- 8
konto usunięte via Android
- 4
- 4
@jasmi_n: do zobaczenia za 4h
Komentarz usunięty przez moderatora
- 2
@MamutStyle: A i tak pominelimoment porodu tej zniekształconej dziewczynki, córki tego strażaka z 2 pierwszych czesci i tylko wspomnieli, że umarła.
@szurszur: ona nie byla zniekształcona. Urodzila sie z wadą serca i marskością wątroby. W wątrobie miała 25 rentgenów jeśli dobrze pamiętam.
- 5
Najsmutniejszy odcinek ze wszystkich. I ta muzyka....
Ktoś ma link do "Czarnego kruka" w takim wykonaniu?
#czarnobyl
Ktoś ma link do "Czarnego kruka" w takim wykonaniu?
#czarnobyl
- 262
@oko_ci_skoko: Porównanie bez sensu, to są seriale o zupełnie innej tematyce i dla innych odbiorców. Nie wiem w jaki sposób Czarnobyl by miał zaspokoić głód na fantasy
- 80
@drzuo: Głodu fantasy nie zaspokoi, ale głód jakości tak
Niemcy he he he he he
A few moments later
POWIEDZ TYM IDIOTOM CO ZROBILI! MAM TO W DUPIE! POWIEDZ I NIE RYSZKOWOWI ANI LIGACZOWOWI TYLKO J------U GARBOCZEIWOWI!!!
Ten
A few moments later
POWIEDZ TYM IDIOTOM CO ZROBILI! MAM TO W DUPIE! POWIEDZ I NIE RYSZKOWOWI ANI LIGACZOWOWI TYLKO J------U GARBOCZEIWOWI!!!
Ten
- 0
@microbot: oczywiście że wiem
- 404


































#czarnobyl