Tak jak pisze cygaro z wasem. To tak nie działa.
To siedzi w głowie. Jesli to pokonasz to wtedy będziesz mógł palic cygara. Ja rzuciłem fajki kilka lat temu. Po ponad 1,5 roku od ezucenia zacząłem palic cygara i w ogole nie ciągnie mnie do fajek. Wrecz przeciwnie - śmierdzą mi strasznie. Na Twoim miejscu zamiast ograniczać to bum rzucił. Bo dwie paczki dziennie to bardzo duuużo. Jednym rzucanie idzie łatwiej innym
  • Odpowiedz
Właśnie spaliłem sobie Stanislaw Panzu, przyjemne figurado. Kolejne Stanislaw, które musiałem przepalać niezliczoną ilość razy, cygarko zdecydowanie powinno poleżeć. Niemniej ciekawe, z dobrym ciągiem i wyraźnym smakiem. #cygara
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fuel: oooo przypadeg? zamówiłem go tydzień temu wraz z paroma innymi ciekawostkami :)
btw. Cusano (czy jakoś tak) dał radę mimo podejrzanie niskiej ceny do wielkości cygara. Rewelacją nie był, ale w tej cenie obronił się dzielnie. Mam nadzieję, że podobnie będzie ze Stanislawem.
  • Odpowiedz
@Fuel: postanowiłem dopisać historię :) ciąg rewelacja, nic nie przygasało, spalanie w miarę równe (trochę obracania było), smak wyraźny, ale z minuty na minutę co raz bardziej pikantne, pieprzne, drapiące. Dobre do szybkich posiadówek, spalić pół i nie roztrząsać że drogo.

Sam zamówię jeszcze kilka by mieć do poczęstowania, ale gdybym miał sam wybrać coś na dłużej, stricte dla smaku, to dorzuciłbym te 12 zł i wziął LFD El Jocko
zolwixx - @Fuel: postanowiłem dopisać historię :) ciąg rewelacja, nic nie przygasało,...

źródło: comment_8XqFRYfA3ZlQktiNjWubeQAU6efeByOA.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Fuel: tabakaonline sprzedał mi zepsute cygara cao Colombia (25 zł ) i alec bradley prensado churchill (38 zł). Stracilem kasę.po tym jak przywiozl je kurier od razu włożyłem do humidora.miałem perfekcyjne warunki i polezaly sobie kilka miechów wiec to nie byla kwestia transportu bo doszłyby do siebie po tylu miechach.

Nie napisze Ci tu co polecam bo te wiedzę trzeba strzec przed służbami celnymi, ale nie polecam żadnego polskiego -
  • Odpowiedz
@Fuel: ja testowałem tabakonline i krolestwotytoniu, nie miałem żadnych nieprzyjemności. Co najwyżej niespodzianką były same kubany, które nie miały ciągu, albo się rozwijały, ale tanie kubańskie tak mają ;/ jak masz blisko południową granicę, to polecam wycieczkę do jakiegoś większego miasta.

@Logotyp: szkoda tego AB Prensado, bo to naprawdę świetne cygara w tej klasie cenowej. Mimo wszystko polecam mniejsze formaty niż Churchil ze względu na moc + czas
  • Odpowiedz
  • 1
@paczesik jeśli nie szukasz porady i tylko chcesz spoko cygaro to obczaj tę trafike, cygara na szczęście są w tubach, a nie w humidorze z wilgotnością 50% ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Ktoś wie co było powodem "zniknięcia ze sceny" Pana Piotra Kwiatkowskiego prowadzącego cigarblog.pl? To było całkiem niezłe źródło recenzji i informacji ze świta cygar. Dziś wchodząc na ową stronę wyświetla się napis ERROR, gdyż strona nie istnieje. Facebookowy profil Pana Piotra także nie jest prowadzony od kilku lat. Jest może jakiś alternatywny serwis tematyczny? A może wśród nas jest koneser cygar, który od czasu do czasu zechciał by poświęcić chwilę na podzielenie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@brzoza-andrzej: Generalnie z tego co udało mi się dowiedzieć, to facet założył sklep. Do pewnego czasu dobrze prosperował i klienci byli zadowoleni. Aż przyszedł skur@#&$! tusek i jego pomagier rostowski, zmienili prawo i nałożyli grubą akcyzę na cygara. Następnie przyszedł pis i bezmyślnie (posłowie pisu jak głupie gówna) przyjął durną unijną ustawę o zakazie handlu wyrobami tytoniowymi przez internet. Chcieli ograniczyć sprzedaż nieletnim a skończyło się na ukaraniu dorosłych i
  • Odpowiedz
Serdecznie polecam wszystkim Aging Room M356 Forte. Idealny ciąg, nigdy nie paliłem cygara z lepszym ciągiem! Aromaty karmelowo-cośtam, bardzo wyraziste, bo jeśli ja poczułem karmel, to każdy poczuje. Zwinięte perfekcyjnie (format perfecto zobowiązuje). spalanie przy mocnych podmuchach wiatru w miarę równe - parę obrotów i różnica ok 5mm max, więc wierzę że w lokalu spaliło by się idealnie.
Cena: śmieszne 30 zł 40 gr w tabaku, niestety już nie mają na stanie (
zolwixx - Serdecznie polecam wszystkim Aging Room M356 Forte. Idealny ciąg, nigdy nie...

źródło: comment_mpcjnsunHiMNixtzYWPnjVPpr6FRX1Q0.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Logotyp: tylko właśnie wątek jest usunięty, a szkoda.

@przemo93c: Alec czeka i pyta czy zostaje :)

@Jetson:
1. Stacjonarnie kupujesz cygara tylko w profesjonalnych sklepach, które trzymają cygara w humidorach, w wilgotności 60-70%. Nie kupuj siana zza szyby od południowej strony, bo równie
  • Odpowiedz