Jakie jest wasze zdanie na temat tych cygar, bo chciałbym zamówić paczkę. Syf czy średniak?
Zdaje się na was (づ•﹏•)づ
http://www.skleptytoniowy.pl/cygara-i-cygaretki/cygaro-schlug.html
Cena jednego to ok. 1,8zł, czyli paczka kosztuje 92zł (50 cygar)
#cygara #pytaniedoeksperta
Zdaje się na was (づ•﹏•)づ
http://www.skleptytoniowy.pl/cygara-i-cygaretki/cygaro-schlug.html
Cena jednego to ok. 1,8zł, czyli paczka kosztuje 92zł (50 cygar)
#cygara #pytaniedoeksperta
















#cygara #niewiemjaktootagowac
źródło: comment_mLljlKXrLY7vAAYtN4S47DrMTWWw23kl.jpg
Pobierz