Ja pierniczę, ale faza. Idę do kibla żeby się wysrać, patrzę, a tam siedzi Janusz Korwin-Mikke - na moim sedesie ze spuszczonymi gaciami czyta sobie gazetę. No to podbijam do niego i się go pytam: "Panie Januszu, królu polskiej prawicy, kapitalisto, monarchisto i wolnościowcu, przepraszam Pana uprzejmie, co Pan robisz w moim kiblu?", a on mi na to: "Zamknij ryj p-------u. Sam sobie wyprodukowałeś i postawiłeś ten kibel? NO SAM, K---O? W
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co tu dużo owijać w bawełnę - pocę się jak sam humbzdzioł, nie ma znaczenia czy owinę się w te bawełnę czy nie. Śmierdzi ode mnie spod pach często, wiecie taki zapaszek polskiej cebuli.

Ostatnio jak wyszedłem do sklepu po bułki typu tyłki (te duże, z przedziałkiem na połowie, chyba jedne z tańszych) zauważyłem, że w kolejce w sklepie stoi Janusz Korwin Mikke. Ale beka - pomyślałem i już chciałem klikać na nagrywanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Posłuchajcie anony jaki miałem zwariowany dzień. Wracam z pracy (tak pracuję w niedzielę) i zanim zdążyłem się rozebrać to zabrzmiał dzwonek do drzwi. Nieco zaintrygowany otworzyłem, spodziewając się ujrzeć kolejnego domokrążce, świadka jehowy, czy sąsiada-alkoholika proszącego o "papieroska". Tym bardziej zdziwiłem się widząc przed sobą kuriera FedExu, byłem przekonany, że nie pracują w niedzielę. Monotonnym głosem oznajmił mi, że "ma paczkę dla Pana Gałczyńskiego, wszystko opłacone, podpisać tu i tu." Nic nie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mój przyjaciel Adam malysz kiedys mi powiedział ze nie wolno mieć niebieskich butów bo to przynosi nieszczęście. To ja do niego WTF ocb. A on ze skoro nie rozumiem to powinienem poczytać książki, np Zbrodnię i Karę Dostojewskiego. Tam dowiem się co grozi za takie czyny. Jestem mu wdzięczny i teraz wiem że dni są tylko po to by do ciebie wracać każdą nocą złoto.

#maxlegenda #pasta #
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przechodziłem korytarzem.

Naprzeciwko szło trzech łysych kolesi patrząc mi w oczy. Powiedziałem tylko, że mogą nie dożyć jutra. Mięczaki.

Rozeszli się ze łzami w oczach.

  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@egzegfo: (#) To wszystko prawda, byłam świadkiem podobnej sytuacji, na szczęście udało się uratować kolegę i nie zapadł w śpiączkę. To przestroga dla wszystkich. Nie wstrzykujcie marichuanen
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach