Ale to nie możliwe, żeby facet 160 poza wykopem miał jakieś problemy z kobietami! Przecież my wykopki nie mamy dziewczyn tylko przez siedzenie na tagach! To jest jedyny powód, usuwasz konto i 3 miesiące później masz laskę! Dziwny przypadek

Kolego 160c - zapraszamy na tagi, tu będziesz się czuł jak swój. My tu wszyscy mamy 160-175

#blackpilltiktok #redpill #blackpill #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #
P.....c - Ale to nie możliwe, żeby facet 160 poza wykopem miał jakieś problemy z kobi...
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pozytywny_gosc: Dzięki Kamilowi nareszcie jestem pewny siebie ze swoimi 176cm wzrostu i norwoodem 3. Kamil przekonał mnie, że zakola to zaleta i teraz zawsze smaruje je oliwką przed wyjściem na miasto aby oślepiały kobiety swoim blaskiem. Co więcej dzięki jego zaawansowanym technikom push&pull praktycznie każda kobieta chce mi wskoczyć do łóżka. Osobiście już nie daję rady i padam z wycieńczenia. Polecam poradnik Kamila i jego płatne kursy to dopiero gamechanger.
  • Odpowiedz
@CandyToy: to nie chodzi o miłość

Mam 26, on 30. Myślę, że to już nie jest tzw. szczeniacki wiek i powinno się wiedzieć, czego się chce. Dlatego tak mnie to boli. Dodatkowo jeszcze fakt, że dla byłej przeprowadził się na drugi koniec państwa... po 3 miesiącach Mega mi przykro. Niepotrzebnie mi o tym mówił, teraz czuję się gorsza od byłej.


Chodzi tylko o to, żeby być
  • Odpowiedz
A wiecie że depresja nie istnieje?

Wystarczy być milionerem! Wtedy mówisz sobie "depresja nie istnieje" i cyk, wyleczony! Wystarczy w nią nie wierzyć. Kumacie? To takie proste!

Chcesz zagadać do dziewczyny? Porażka nie istnieje. Wystarczy nie wierzyć w odrzucenie.
Masz długi? Komornik nie istnieje? Wystarczy w niego nie wierzyć
P.....c - A wiecie że depresja nie istnieje?

Wystarczy być milionerem! Wtedy mówis...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sry za zapłon, ale teraz przyszła m do głowy wykopkowa przeróbka do księżniczek XDD
Moderator, bądź człowiek, nie bij po łbie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#redpill #blackpill #tinder #badoo #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #
Kryskamatyska - Sry za zapłon, ale teraz przyszła m do głowy wykopkowa przeróbka do k...

źródło: comment_16660905431V8zrN1sLul3f0SAzCYkrM.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kolejny fikołek normictwa na dzisiaj:

Kobiety na instagramie to inne kobiety (złe kobiety)
Kobiety na facebooku to inne kobiety (złe kobiety)
Kobiety na tiktoku to inny gatunek, płynie w nich czarna krew i sikają na brązowo (złe kobiety)
Kobiety na tinderze to tez inny gatunek (złe kobiety)
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pozytywny_gosc: Archetyp atrakcyjnego faceta jest tylko jeden - wysoki, dobrze zbudowany, dobrze zarabiający, z gęstymi włosami i ostrą jak brzytwa żuchwą. Reszta typu czy ma mieć 188cm czy 195cm albo zielone/brązowe oczy to szczegóły ale "kobiety mają różne gusta".
  • Odpowiedz
@Howard_Roark: racja, wystarczy byc przecietny. Tylko ze dla kobiet bycie "przecietnym" nie oznacza tego co to tak na prawde znaczy. Dla nich bycie przecietnym to nie jest bycie tak gdzies w polowie stawki ogolu populacji chlopow tylko takie gorne powiedzmy 35% gornej granicy. Dziewczyny uwazaja 80% facetow za po prostu nie atrakcyjnych wiec bedac dla nich "przecietnie atrakcyjny" i tak jestes w gorze stawki XD
  • Odpowiedz
No i kolejna dawka #blackpilltiktok ostatnia na dziś, bo zbliżamy się do szkodliwej dawki ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Tak właśnie będą wyglądały wasze związki, gdy nie będziecie celować w dziewice, albo te z możliwie jak najniższym przebiegiem. Sami sobie odpowiedzcie - kto jest tutaj bardziej pożądany i szanowany - obecny facet
P.....c - No i kolejna dawka #blackpilltiktok ostatnia na dziś, bo zbliżamy się do sz...

źródło: comment_1666000898ztueLIvC9xMWavoYBJwqWq.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kolejna dawka #blackpilltiktok tym razem cytaty beciaka xD

Na pewno za słabo trzymał redpillową ramę, za mało negów i push pulli robił

#redpill #blackpill #tinder #badoo #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow #rozwojosobisty #rozwojosobistyznormikami #bluepilll #normictwo #pua #cope #tfwnogf #wychodzimyzprzegrywu #logikarozowychpaskow #julka
P.....c - Kolejna dawka #blackpilltiktok tym razem cytaty beciaka xD

Na pewno za s...

źródło: comment_1666000647lheWcMyAi5uYEtvnh8zDjB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pozytywny_gosc: Niektórzy mają takie wyparcie, że nawet jakby kobieta powiedziała im prosto w twarz, że chce przystojnego, wysokiego agresora, to oni stwierdziliby, że to nieprawda, że tak naprawde chce miłego zakolaka z pasjami i dobrym sercem, a ona naczytała się za dużo wykopu.
  • Odpowiedz
Niesamowitym fenomenem dla mnie jest to, że redpillowy guru Andrzej dalej jest na topie wśrod normictwa i według nich głosi niesamowite, odkrywcze rzeczy

Według Andrzeja rozwiązanie wszystkich problemów świata to pracuj ciężej!

Kopiesz rowy łopatą? Rób to ciężej, więcej!
Trenujesz 7 razy w tygodniu na siłowni? Trenuj 10 razy, na pewno się zregenerujesz!
P.....c - Niesamowitym fenomenem dla mnie jest to, że redpillowy guru Andrzej dalej j...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pozytywny_gosc: On świetnie zdaje sobie sprawę, że gada bujdy, ale narracja:
"życie jest chaotyczne i mamy na nie wpływ w ograniczonym stopniu; jesteśmy niesamowicie określani przez geny, życie prenatalne i dzieciństwo, a w samej naszej naturze leży bycie mocno skrępowanym czynnikami zewnętrznymi i wewnętrznymi; najprawdopodobniej nie odniesiesz sukcesu, niezależnie od pracy jaką włożysz, bo sytuacja w jakiej jesteś ci nie sprzyja, a przytłaczająca większość milionerów i miliarderów odziedziczyło bogactwo; niemożliwe
  • Odpowiedz
Argumentum ad pendzlejum: (aka argument urojeniowy normictwa) - "incelu byłeś dzisiaj na ulicy? Ja widziałem karła zakolaka 175 cm 5/10 z mordy z laską 7/10 mininum, modelka instagramowa. I to nie jedna, tysiące takich par na spacerze"

Rzeczywistość: facet 4/10 z laską 6/10? COŚ TU JEST NIE TAK, przeciez jego geny są za słabe w porównaniu do jej genów. Na pewno bankomat, to jego utrzymanka, on jej płaci za związek, to niemożliwe,
P.....c - Argumentum ad pendzlejum: (aka argument urojeniowy normictwa) - "incelu był...

źródło: comment_1665867589RS8XxyoIcPD7zsiAXcjm6l.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pozytywny_gosc: 4/10? Widać że to wzrostak, za samo to ma przynajmniej to 5/10 mimo dość nijakiej twarzy. Gdyby był manletem to nawet nikt by nie pisał o nich niemiłych komentarzy, bo chłop by w żadnym związku nie był XD A sama baba to nie wiadomo jak naprawdę wygląda bez makeapu oraz filtrów, więc ciężko ocenić.
  • Odpowiedz
@Pozytywny_gosc zgadzam się w prawie 100%centach z drobnymi wyjątkami. Ten kraj, ludzie, zarówno Ci którzy tym kręcą na samej górze jak i Ci którzy mnie otaczają z bliższych stron, nie są warci tego abym oddawał/narażał za nich swoje życie. Czasem zdarzą się jakieś fajniejsze osoby, które pomilo, że nie z mojej rodziny to wydają się dobrymi ludźmi i chciałoby ich się raczej bronić w razie wu ale na ogół jest to
  • Odpowiedz
https://www.wykop.pl/wpis/68272157/pamietajcie-ze-geny-nie-ustawiaja-z-gory-waszej-po/
Nie mogę tu odpowiedzieć, a ludzie do mnie piszą, więc sobie założę własny blog ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Chłopie coś ty odjaniepawlił?? ( ͡º ͜ʖ͡º)

@help_me00 Nie wiem, wytłumaczyłem gościowi najprościej jak się da (zresztą nie ja pierwszy), że nie ma bladego pojęcia, o czym
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kryskamatyska:

Wiesz, największy zbrodniarz wojenny współczesnego świata jest liliputem z podwyższającymi butami, a pan i władca naczelnik Bolski jest zwykłym karłem. Tak że te p--------y o wzroście można sobie z góry darować, serio xD Nawet niespecjalnie widzę, jak by to miało działać.


Tak, a w ogóle to warto pamiętać, że najwięcej miliarderów nie jest z Chin i USA, bo obecnie najbogatszy jest typ z
  • Odpowiedz
@marcus777: No właśnie. Więc sobie odpowiedz, skoro ty mając warunki musiałeś się sporo natrudzić, to w przypadku brzydkiej osoby, te trudności są gigantyczne, by pójść do łóżka nawet z brzydką kobietą.
  • Odpowiedz