Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 3
@Luboooo: Problem z sosami tej serii jest jeden - są masakrycznie kwaśne. Ale jako dodatek do sosu na spód pizzy, czy na kanapkę z szynką ujdzie. ;)
- 1
@hf3_confirmed @Ion_cannon:
tu ludzie piszą, że 300-350 tys. Ile w tym prawdy - nie wiem. Jest dość ostry, ale nie wykręca nieprzyjemnie mordy. Fajna konsystencja, sporo pestek.
@crystalmephedron: na dziale z "kuchniami świata" :)
tu ludzie piszą, że 300-350 tys. Ile w tym prawdy - nie wiem. Jest dość ostry, ale nie wykręca nieprzyjemnie mordy. Fajna konsystencja, sporo pestek.
@crystalmephedron: na dziale z "kuchniami świata" :)
uprawiał ktoś #papryczki w boxie i może coś na ten temat powiedzieć? jakie są koszty utrzymania takiego box'a o wymiarach ~1.2x1.2 i ile krzaków tam wejdzie? za wszelkie wskazówki będę wdzięczny :)
#chilli #chillihead #chili
#chilli #chillihead #chili
- 5
#chillihead #chilli #papryczki #habanero #goomowesosy
Musztarda się szykuje jutro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na zdjęciu Habanero red (98 papryczek, jakieś 600 g) i 6 papryczek Habanero Chocolate które dostałem w gratisie.
Musztarda się szykuje jutro ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Na zdjęciu Habanero red (98 papryczek, jakieś 600 g) i 6 papryczek Habanero Chocolate które dostałem w gratisie.
źródło: comment_ZcssjyqXoYfr1OpkneB40wR2r8jSDgqu.jpg
PobierzMam w planach dwa sosy.
Pierwszy(na podstawie The Reaper Goomowego):
8x czerwone habanero
2x żółte habanero
2x chocolate habanero
3x randomowe czerwone papryczki
Pierwszy(na podstawie The Reaper Goomowego):
8x czerwone habanero
2x żółte habanero
2x chocolate habanero
3x randomowe czerwone papryczki
źródło: comment_HPIDeil2Z6GuMGD9bayb1zMTalY2ztEO.jpg
PobierzPAMPARAMPAM! PAM PAM PAM!
Ogłaszamy wyniki dla #rozdajo z tego wpisu: http://www.wykop.pl/wpis/14600337/mirki-nie-mam-slow-to-sie-nazywa-podejscie-do-klie/
Losowanie odbyło się o godzinie 21:57:00 - a oto szczęśliwiec:
Ogłaszamy wyniki dla #rozdajo z tego wpisu: http://www.wykop.pl/wpis/14600337/mirki-nie-mam-slow-to-sie-nazywa-podejscie-do-klie/
Losowanie odbyło się o godzinie 21:57:00 - a oto szczęśliwiec:
źródło: comment_YwQLEzc02acUlvGWNufMsYLpC4LkW41d.jpg
Pobierz- 5
@JaTuTylkoNaMoment: to wez moze jej nagrode pocieszenia?;)
@Mam_Glupi_Nick: dzięki, ale komuś może się przydać bardziej.
- 1913
Mirki... nie mam słów. To się nazywa podejście do klienta... Do tej pory nie mogę się otrząsnąć...
W środę około 13 godziny zamówiłem sobie ponad kilogram papryczek od: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?id=74068&us_id=34004125
Po godzinie 16 ogłosili na swoim FB promocję - wpisując odpowiednie hasło w wiadomości do sprzedającego - podwajają zamówienie: https://www.facebook.com/ostre.habanero/photos/a.605794929472508.1073741828.605779406140727/1019024941482836/?type=3&theater
Ogłosili
W środę około 13 godziny zamówiłem sobie ponad kilogram papryczek od: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?id=74068&us_id=34004125
Po godzinie 16 ogłosili na swoim FB promocję - wpisując odpowiednie hasło w wiadomości do sprzedającego - podwajają zamówienie: https://www.facebook.com/ostre.habanero/photos/a.605794929472508.1073741828.605779406140727/1019024941482836/?type=3&theater
Ogłosili
źródło: comment_cu38YM4HBegnXk9hPGxdH9w0O1zj6APN.jpg
Pobierz@Mam_Glupi_Nick: wykop.pl - jedyny portal, gdzie codziennie możesz wygrać paprykę
- 18
@Mam_Glupi_Nick:
Gratuluję tych papryczek!
Masz ich tyle, że nie zliczę!
Plusujący tez by chcieli,
Miło, że się z
Gratuluję tych papryczek!
Masz ich tyle, że nie zliczę!
Plusujący tez by chcieli,
Miło, że się z
konto usunięte via iOS
- 1
@FalseIdeas: wygląda jak odmiana "papryfiutka" http://www.papryfiutki.pl
@Jade: Nie dość, że inteligent, to jeszcze w dodatku jasnowidz. LOL. Zrozum, że czasem ludzie piszą różne rzeczy, te mniej mądre, czasem śmieszne, czasami denne jak w tym wypadku. Zrozumiałem ironię.
konto usunięte via Android
- 2
Takiego słabego roku jeszcze nie miałem, większość papryczek praktycznie nie ma owoców, wysiane pod koniec lutego, w maju poszły do gruntu. Postępowaniem jak roku, a tu taka lipa, kilka krzaczkow naprawdę nieźle, reszta bida z nędza
#papryczki #chilli #chillihead
#papryczki #chilli #chillihead
źródło: comment_28GbGogKPprI1WV32QeRHOOvSA8BC8lV.jpg
Pobierz@LowcaAndroidow: weź nic mi nie mów...
- 0
@LowcaAndroidow: Ja w zeszłym roku miałem plony z 2 (na 3) krzaczków bhut jolokii (łącznie 10 owoców), a w tym roku jeden tylko krzaczek, a owoców 15... i umówiłem się z kimś, kto ma wielką szklarnię z pomidorami, że mogę sobie w kąciku na wiosnę posadzić kilka krzaczków. Będzie co jeść, a na razie wcinam je na surowo, zagryzając nimi kanapki na kolację.
- 1
Jakbym wrzucił 'obrane' papryczki do piekarnika (na blasze wyłożonej papierem) na kilka(naście) godzin w ~60°C wysuszy mi je tak jak trzeba? Daj potem radę zetrzeć papryczkę na proszek, żeby robiła jako przyprawa?
#ostrakuchnia #papryczki #chillihead #chilli #kuchnia #kiciochpyta
#ostrakuchnia #papryczki #chillihead #chilli #kuchnia #kiciochpyta
konto usunięte via Android
- 1
@Veuch: zblendowac i suszyć? To jakieś jaja
Nawlecz na nitkę, powieś w oknie od strony południowej i czekaj. Ja tak robię i jest ok, potem miele w młynku do kawy
Nawlecz na nitkę, powieś w oknie od strony południowej i czekaj. Ja tak robię i jest ok, potem miele w młynku do kawy
źródło: comment_ngNaGBUbfKHiVNOnQ3aXXj4q0JyT88J5.jpg
Pobierz- 0
@Veuch: Po co chcesz obierać? Są dwie najlepsze metody. Wolna i szybka. Wolna to tak jak Mirki wyżej mówią - nawlecz na nitkę i powieś w suchym, przewiewnym miejscu. Szybciej i wygodniej jest użyć dehydratora do warzyw i owoców. W jedną noc wysuszysz i możesz od razu zemleć, chociaż bardziej bym proponował zetrzeć, żeby zrobiły się z tego płatki, a nie pył. Ewentualnie część płatków można później zemleć w jakimkolwiek
No ładnie mi papryczki obrodziły w tym roku :) #chwalesie #ogrodnictwo #hodujzwykopem #chillihead #chilli
źródło: comment_Qh7J7lIf5lSwOebmiBZ3Gr4TVFZ8Gelx.jpg
PobierzUsuszone. Trochę za suche i się kruszą niemożliwie, chyba straciły trochę ostrości i aromatu ale następnym razem będzie lepiej.
#chilli #chillihead #papryczki
#chilli #chillihead #papryczki
źródło: comment_VGiAmdvYxhfTd2QqNPc6vnYz7PzMfyHP.jpg
Pobierz@MacDermot: zamarynuj sobie takie papryczki
Powiedzcie mi, co ja kupiłem?
Oglądając grafikę google może to być zarówno pepperoni, cayenne i cholerawieco.
#ostrezarcie #chilli #chillihead #papryczki
Oglądając grafikę google może to być zarówno pepperoni, cayenne i cholerawieco.
#ostrezarcie #chilli #chillihead #papryczki
źródło: comment_gY4iM3ycMZ7LdBbANwtUHAacc8BjAF48.jpg
Pobierz@MacDermot: Myślę, że to marchew.
Czy ktoś z was mircy nie chciałby sprzedać paru sztuk ze swoich zbiorów papryczkowych?
#papryczki #chilli #chillihead
#papryczki #chilli #chillihead
Nigdzie nie mogę znaleźć informacji ile SHU może mieć Bushman's Revenge Chilli Sauce. Orientuje się może ktoś?
#chillihead #chilli #ostrezarcie #papryczki
#chillihead #chilli #ostrezarcie #papryczki
- 1
Właśnie pochłonołem świeżego komodo dragona , nie było tak "ostro" jak się spodziewałem po wcześniejszych przygodach z bhut jolokia :))
#chilli #papryczki #chillihead
#chilli #papryczki #chillihead
źródło: comment_SuED6xFuE8N8P7QrSFZDvSQTJvMMs9t4.jpg
PobierzZabieram się właśnie za suszenie części #habanero. Położyłem na kratce, nastawiłem piekarnik na 50 stopni, termoobieg i uchyliłem drzwiczki. Dobrze to robię?
#chilli #papryczki #chillihead #gotujzwykopem
#chilli #papryczki #chillihead #gotujzwykopem
- 2
Mirki potrafi ktoś powiedzieć ile SHU ma sos CaJohn's Jolokia 10 Hot Sauce?
#goomowesosy #chillihead #ostrezarcie #papryczki
#goomowesosy #chillihead #ostrezarcie #papryczki
konto usunięte via Android
- 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Jprdle nawożone!!!
@LowcaAndroidow: biały kruk :)
mi też nie szło w ziemi
mi też nie szło w ziemi
sos z kaktusem i habanero :D #chilli #chillihead #ostrezarcie #habanero #kaktus
jeszcze nie otwieram, bo mam ze 5 otwartych i dwa wlasne i nie nadazam jesc
jeszcze nie otwieram, bo mam ze 5 otwartych i dwa wlasne i nie nadazam jesc
źródło: comment_GGk4iLkzR4bt9BnkLjoBRJ9dcoixkRDu.jpg
Pobierz@Wypok_spoko: Jak ostre? Gdzie kupujesz?
- 0
@XAIMEII: tkmaxx, nie wiem jak ostre, kupilem bo kaktus. raczej malo ostre






















Około 2 mln shu robi swoje, więc sprawiłem sobie
źródło: comment_v1sQHsSwKkm3nXIBl1tCOJz2RWIV5MdN.jpg
PobierzW każdym razie.
@AnarchiX: 2 mln to on na bank nie ma. @twardyy podasz skład?