#rozowepaski powiedzcie mi, czy to jest dobra cena za tą torebkę? Chce kupić różowej na urodziny które zaraz ma, ma taką samą tylko różową i wiem że chciała czarną, ale totalnie nie ogarniam ich cen więc nie chce wtopić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jest git czy można kupić taniej? #prezent #cebuladeals
maikeleleq - #rozowepaski powiedzcie mi, czy to jest dobra cena za tą torebkę? Chce k...

źródło: comment_1669704999TddVJj9GFqqFQalx5rpXPm.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LowcyChin: a znasz się może na zwrotach jak odebrałem paczkę z paczkomatu a ona była otwarta jak wyjąłem i nie było częsci rzeczy zrobiłem zdjęcie od razu po wyjęciu mogę się starać o zwrot?
  • Odpowiedz
Cześć! #hotshops - obserwuj lub czarnolistuj. Dziś #cybermonday więc z tej okazji kolejne extra rozdajo #rozdajo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
HotShops.pl- To Portal w którym codziennie pojawią się najgorętsze promocje / kupony i okazje z przeróżnych sklepów!

HotShops.pl jest tworzony przez użytkowników i to oni dodają i oceniają okazje!

Dziś do wygrania Słuchawki QCY
hotshops_pl - Cześć! #hotshops - obserwuj lub czarnolistuj. Dziś #cybermonday więc z ...

źródło: comment_1669645905p9JaF2EZlBE3yReWnwrstH.jpg

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zamawiał ktoś z was z Amazon Warehouse Deals?
Znalazłem dobrą promkę na włoskim amazonie, dodatkowe 20% zniżki. "Stan: Dobry" nic więcej nie napisali.
Ktoś ma jakieś doświadczenia? Dodam, że różnica to 400zł względem nowego produktu z PL.

#cebuladeals #amazon
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PurpleHaze: W wolnym tłumaczeniu:
Niedoskonałość estetyczna średniej jednostki na przodzie obiektu (poniżej 2,5 cm x 2,5 cm). Niedoskonałość estetyczna średniej jednostki w górnej części obiektu (poniżej 2,5 cm x 2,5 cm). Niedoskonałość estetyczna średniej jednostki na bokach obiektu (poniżej 2,5 cm x 2,5 cm). Niedoskonałość estetyczna średniej jednostki z tyłu obiektu (poniżej 2,5 cm x 2,5 cm). Przedmiot zostanie wysłany ponownie zapakowany.
@wypokowy_expert: To ekspres do kawy :D
  • Odpowiedz
  • 5
warto zbierać paragony chociażby w apce, mogą się przydać. Ostatanio kupiłem patelnię za 7 dych w biedrze, widząc 4 dni później że jest na nią promka (50zł) kupiłem drugi raz po tańszej cenie, po czym poszedłem od razu ją oddać pokazując pierwszy paragon, i cyk 20zł na konto, a patelnia dalej u mnie xD trochę #cebuladeals ale chociaż uczciwie. #lifehack
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zamawiając z biedronki express na glovo dostajecie kapcie kuboty + 4 różne prezenty (u mnie energetyk, kabanosy, orzeszki i baton)
#cebuladeals
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tarane17: wiecej tagow trzeba bylo nawalic.
Kupujesz u chinczyka, przywyczajaj sie do tego poziomu obslugi klienta i czekania na realizacje.

Pisz do supportu i tyle, nic wiecej zrobic i tak nie mozesz.
  • Odpowiedz
Cześć, poniżej w tagu #lowcychin prezentuję ciekawe kupony i promocje do sklepu #banggood #gshopper #aliexpress które pojawiły się na stronie LowcyChin

Linki do przedmiotów na stronie LowcyChin/Grupie na Facebooku/Fanpagu na Facebooku/Telegramie (Linki znajdziesz tutaj) Lub napisz PW

Jeżeli podoba ci się dzisiejsze zestawienie kuponów i promocji zostaw
LowcyChin - Cześć, poniżej w tagu #lowcychin prezentuję ciekawe kupony i promocje do ...

źródło: comment_1669402451Z5PA8tDzhKjJOYDxkipDpW.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach