Wpis z mikrobloga

@sejbr: nawet jakbyś wprowadzil się znowu do rodziców i odkładał cały rok, potem cudem kupił parę to i tak by Ci to nie pomogło w niczym bo twoje towarzystwo to nie ta warstwa społeczna.
  • Odpowiedz
@Kruszyn99: W sumie to mnie stać na to, ale nawet gdybym miał tyle kasy co tvp, to dalej będą to bardzo źle wydane pieniądze. Kiedyś to zrozumiesz, gdy zaczniesz zarabiać xD

Jestem pewien, że są super wygodne... i na tym zalety się kończą. Dalej jest dziwny wygląd, świecidełka i dalej ten sam klej, którego używają przy butach za 29,99PLN.
Masz absolutną rację, to nie jest moja warstwa społeczna, ja jestem
sejbr - @Kruszyn99: W sumie to mnie stać na to, ale nawet gdybym miał tyle kasy co tv...

źródło: comment_1588173516Z91gpGwIjgd8cMUsJbn0n1.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Kruszyn99: Swoją drogą, to czasami twoje wpisy nie zdobywają szczególnej uwagi, ale porównując z shitpostingiem i 100 pytaniem o ubrania basic i buty do 300 zł, to twoje posty przynajmniej coś wnoszą i na serio są przydatne dla kogoś, kto siedzi w butgrze, ale nie ma nerwów na śledzenie grupek.
Szanuję, że ci się chce i nie zniechęcaj się normictwem, które okazyjnie podpełza na tag. Chyba zawsze będą ich dziwić
  • Odpowiedz
@ArekWladcaDziurekiSzparek69: Przecież mam prawo komentować co mi się podoba, panie służbisto xD

Mam prawo napisać, że wyglądają #!$%@? i nawet jakby kosztowały te Twoje ukochane 100PLN to bym ich nie kupił... głównie dlatego, że mam już 29 lat i nie wypada już chodzić w bucikach świecących w ciemności.

Nie ma zresztą co #!$%@?ć bo inaczej patrzymy na pieniądze. Ty kupisz buciki za 30k, ja wymienię ogrodzenie za 30k. Obaj będziemy
  • Odpowiedz
Nie ma zresztą co #!$%@?ć bo inaczej patrzymy na pieniądze. Ty kupisz buciki za 30k, ja wymienię ogrodzenie za 30k. Obaj będziemy się cieszyć... z tym, że twoja radość potrwa mniej więcej 3 miesiące, moja jakieś 10 lat.

@sejbr: Jprd to kup sobie jakiś duży kamień i postaw w ogródku, radość potrwa i pięćdziesiąt lat, a ile kasy zaoszczędzisz.
Już sam fakt, że buty według Ciebie wytrzymują trzy miesiące świadczy
  • Odpowiedz
@marek-kalka: No jak już zagrałeś kartą pułapką to dawaj - ile wytrzymają? Fakty poproszę.

@Klodmonet: Kochany... raz, że nie wiesz jak działa cytat na Wykopie (widać po nieudolnej próbie), dwa, że manipulujesz cytatem. Zaprezentuję:

Lubię małych chłopcuf i mam pjeńc granatuf i zamieszam zabic sfojego sonsiada


Ok, nie oceniam, baw się dobrze... mam nadzieję, że są niscy i pełnoletni. Nie rozumiem tylko jednego... czemu przyznajesz się do próby
  • Odpowiedz
@sejbr: Skąd mam wiedzieć skoro jeszcze nie wyszły? Ale to tak samo głupie jak pisanie, że kolejny model bentleya rozsypie się bo pięciu tysiącach kilometrów. Zresztą taki typowy klient pod którego są zrobione to przez te trzy miesiące założy je może kilkanaście razy.
  • Odpowiedz
@sejbr: #!$%@?, Ty porównałeś buty do ogrodzenia XD
Daję Ci przykład, że to zwyczajne #!$%@?, tak jak samochód nie rozpada się po pięciu tysiącach kilometrów, tak samo buty za taką kasę nie rozpadają się po pięciu, czy pięćdziesięciu założeniach.
  • Odpowiedz
@marek-kalka: No dobra, ostatni raz, może Ci się przyda w życiu :

Ja: "Ty kupisz buciki za 30k, ja wymienię ogrodzenie za 30k" -porównanie wydatku 30k na buty, a wydatku 30k na ogrodzenie.
Ty: "Skąd mam wiedzieć skoro jeszcze nie wyszły? Ale to tak samo głupie jak pisanie, że kolejny model bentleya rozsypie się bo pięciu tysiącach kilometrów" - porównanie butów do auta

Pobaw się w detektywa i wyczuj różnicę,
  • Odpowiedz
@sejbr: Ale zrozum detektywie, ze w tym porównaniu nie chodziło o zestawienie ceny butów i samochodu, tylko o to głupie gadanie, że buty wystarczą na x miesięcy. Zamiast samochodu możesz sobie wstawić telefon, meble, komputer, sprzęt do wędkowania, czapkę zimową, rower miejski, czy cokolwiek zapragniesz, a czego okres przydatności zaniżysz używając jako argumentu.

Zresztą to nie są rozważania na poziomie targetu tych butów. Tacy ludzie mają i na to auto
  • Odpowiedz