Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

yahoomlody
- 8

Czlowiek_Ludzki
via Wykop- 1
@yahoomlody cały czas mam to w proponowanych, klasyk
źródło: Ankieta Dnia
PobierzKTO JEST NAJGORSZĄ OSOBĄ (CHARAKTER, MENTALNOŚĆ, OSOBOWOŚĆ) ?
- MATEUSZ KUPIEC 63.6% (56)
- MAŁGORZATA KUPIEC 10.2% (9)
- AZBET 9.1% (8)
- MERRY MERRY 5.7% (5)
- KOSNSTANTIN B 2.3% (2)
- FILMIKI Z HUMORKIEM 4.5% (4)
- BODYCHRIST 4.5% (4)
konto usunięte via Wykop
- 0
Komentarz usunięty przez moderatora
źródło: temp_file7998306346418222163
Pobierzkto jest największym sfelem życiowym?
- mateusz kupiec 65.9% (54)
- bonzo 9.8% (8)
- tiger 3.7% (3)
- zgierski makak 20.7% (17)
- 16
Bodi to jest prawdziwy facet z jajami jak się mówi, sam umie wytworzyć dziecko i się nim zaopiekować, nie to co ta uszata melepeta z miękką gulkom i ala surkom w bidulu benc sory że tak mówię ale jestem szczery do bólu
#bonzo
#bonzo
@maroLem87 do tego ma many many na alimenty tego typu, walczy na fem mememe (bo ma fejm tego typu) I spiewa do kotleta tego typu niż tiger beeeeeeeng
- 10
Dzieńdobrywieczór widzowie. Zauważyłem akat że na ostatnich gniotach gra sobie pioseneczka "that dick so fucking good". Akat intro zrobione przez belgijskiego geniusza i znanego driftera wózków ala widłowych. Czy w intrze jest jakiś przekaz wizowie? Czy azbet kce nam coś przekazać? Tekst akat plus wizerunek mateu z początku układa się w spójną całość łołoło. Krąg życia, mateu ciągnie maślakowi, azbet ciągnie tigerowi. Bebebęc #bonzo
Mmmmm dziesionty dzień miesionca tojitooo. Dzień wypłaty, z tej okazji bede pić ciepłe harnoldy i jeść ulubionego placka z ulubionej pitcerii. A #bonzo ? Jakby pracował to by dziś zrobił stryma ne stryma na zmęszeniu z pitcom, kińskim czy bamburgerami. No ale nie zrobi bo jest bezrobotnym patusem i nie ma pieniędzy bu ha ha bu ha ha.
dzisiaj na melinie kumulacja: wypłata kobry na poczcie + renta. będzie strym, pitca i faflunienie. #bonzo
#bonzo ponoć prawdziwym ojcem kobry i amelki jest Kononowicz tego typu
@Szczurek_kupiec bardziej bym podejrzewał że tajgera. podobnie n---------i mózgowo.
@Szczurek_kupiec: akat ojsem jest Robert “wielkogulki” Kocik tego typu benc
ankieta poranna akat #bonzo
źródło: temp_file3972944634656155701
Pobierzco obudzi uszatego karakana o poranku?
- własny smród oraz smród kobry 24.7% (24)
- chłód wdzierający się przez szpary w oknach 19.6% (19)
- z pewnością nie amelka 55.7% (54)
Mateusz od dwóch dni milczy. Możliwe przyczyny:
1) dotarło jakim jest fiiutem hejtując bodiego po tym jak temu urodziło się dziecko
2) bodi przyjechał na Mineralną i spuścił Mateuszowi zasłużony wpiedol
3) Mateusz naj3bał się, bo narodziny dziecka bodiego przywołały w nim poczucie winy z powodu oddania Amelki do bidula
#bonzo #tigerbonzo
1) dotarło jakim jest fiiutem hejtując bodiego po tym jak temu urodziło się dziecko
2) bodi przyjechał na Mineralną i spuścił Mateuszowi zasłużony wpiedol
3) Mateusz naj3bał się, bo narodziny dziecka bodiego przywołały w nim poczucie winy z powodu oddania Amelki do bidula
#bonzo #tigerbonzo
@TwojHimars: opcja 4. Na melinie nie ma internetu a meliniaz nie ma pretekstu żeby iść do mamy wrzucisz gniotyns neta bo przecież skat wonne ma w pracy
@TwojHimars pewnie ma zakaz od patryka
Tajker bązo widziałem cię dziś jak grzebałeś w śmieciach śmiaś mi się kce z ciebie tajker ja rozumiem być biednym ale jest karytans i inne insysusje a ty wolisz grzebać po śmietnikach jak małpa bu ha ha
#bonzo
#bonzo
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@PonuryBatyskaf: magia tego typu
@PonuryBatyskaf żeby być gorszym bonzo niż mexicano to trzeba być ciotom z-------m taka jes prawda bec
źródło: temp_file5208421434890145670
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#bonzo ma spektrum cfela czyli aspercfela bęc
@MajonezowyGolem: chorobę dwusfelową
@MajonezowyGolem: chorobę dwóch lewych raczek -DLR praz niedawno odkryta chorobę lewej gulki - LG. Wszak wiadomo ze to nie Makak jest ojcem Amelki….
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Za kilka lat Amelia dorośnie, pozna internet. Miejmy nadzieje ze nikt jej nigdy nie powie kto jest jej skur wia łym ojcem#bonzo
- 6
#bonzo akat czy Jaca I Mariusz z raszei przyjęli by menela I ogra pod swój dach?
Bęc..
- Tak ale jedt warunek kąpieli 9.8% (5)
- Nie bo okropnie śmierdzą nawet po myciu 45.1% (23)
- Nikt nie chce ruchać kobry tego typu 45.1% (23)
Co tam #bonzo ? Jak idą donejty na strymie? 3 zł dniówka co? A Bodi? Przelałem mu tysion złotych nie mówiąc już o innych użytnikach tego tagu. Znowu przegrałeś uszaty gałganie bęc.
@MajonezowyGolem: akat 3zl które sam sobie wysłał żeby zrobić p--------y hałas benc
- 5
@KosherForeskin: Doszanowanie. Bodi zasługuje na wszystko co najlepsze a uszaty lump może tylko do śmietnika w---------ć bęc.
Wkręcam się ostatnio w temat Daniela Larsona i widzę naprawdę wiele podobieństw do naszego uszatka #bonzo
- 3
@PonuryBatyskaf: Wyobraź sobie dziesięć lat młodszego Bonza - tak samo jak on zaradnego życiowo, który mieszka w Ameryce (a w zasadzie jest bezdomny), uważa się za gwiazdę muzyki, łapie się na każdą zarzutkę (łącznie z negliżem), ma sterujących nim właścicieli i z każdym miesiącem pogrąża się bardziej i bardziej.
Albo oglądnij sobie filmik: https://www.youtube.com/watch?v=W1Yq--Fi6SI , lub wiele innych o nim.
Również jego subreddit: https://www.reddit.com/r/Daniellarson/
Albo oglądnij sobie filmik: https://www.youtube.com/watch?v=W1Yq--Fi6SI , lub wiele innych o nim.
Również jego subreddit: https://www.reddit.com/r/Daniellarson/
źródło: hqdefault
Pobierz@TragiKomediant: Łobaben drugi bonzo xDDDDDDD

















