tajger, te wrześniowe popołudnia to ostatnie ciepłe dni - masz rower, pojeździłbyś chociaż po lesie Łagiewnickim? Anotaa, winter is cumming, a rower zabejcowany rok temu już czeka na tegoroczną zimę, bo go w takim stanie w lombardzie nie chcieli. Btw: jak tam prakatur? Bo myślę, że rozmowa wyglądała tak:

tajger: zień dopry, chciałem zgłosić filikizkumorkiem i windows17 za restringi.
prakatur: Co?
tajger: chciałem zgłosić lestryngi, tego typu?
prakatur: jeszcze raz.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mija kolejny tydzień beefu #bonzo vs. #sebcel. Czas na podsumowanie tygodnia

#frajerzyzmlm #mlmmma

Kto jest górą, a nie dołem i myśli główkom, a nie dupom

  • Tajger Bonzo 57.1% (117)
  • Sebastian sebcel Podsiadło 42.9% (88)

Oddanych głosów: 205

  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W bodychrajcie podoba mi się to że nie wykorzystuje osoby niepełnosprawne i że wrzucajac jego zdjecia nie trzeba pomniejszać mu uszy.

#bonzo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ciekawe czy tej zimy węgielek pójdzie do lombardu jaksiemuwi i mróz podejdzie pod gardelłka tego typu. Nie wiem nie wiem widzowie #bonzo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@EbonitowyBogdan: Żeby węgiel poszedł do lombardu to trzeba najpierw go kupić, adwa jak będzie zimno to odpali farerki i znowu będzie płacz o rachunki i przyjazd wizytatorów belgijskich żeby ukoić skołatane nerwy szyjaciela xd
  • Odpowiedz
@TwojHimars: legendarny frystal w którym tajgej twierdzi że dopiero zaczyna robić hip hop...niestety po paru latach nie poszedł do przodu bo krawężnik wygrał z bonzem poprzez softowanie pustego łba...khy...
  • Odpowiedz
#bonzo kiedy byłem...kiedy byłem małym bonzem hej
Ach jak chciałem...ach jak chciałem robić hip hop benc

Odkąd surka jest w bidulu szysko gładko idzie mi że hej

Kobra śmierdzi...szyfka swędzi majonezu dzisiaj najem się
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mówisz Uszata mendo ze Bodi wykorzystuje osoby niepełnosprawne a sam swojej przygłupiej niepełnosprawnej zonie ukradłeś kanał i zmieniłeś nazwe to trzeba być uszatkiem żeby zabrać zonie kanał bo ma sie bana na swoim #bonzo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach