Z dobrze znanych źródeł dowiedziałem się, że w kolejnym sezonie Blizzard doda nową klasę do #diablo4 ma być to Bonzo. Będzie władał magią smrodu i rzucał obszarowe klątwy głupotności. Będzie też walczył bronią białą, konkretnie będzie go można wyposażyć w nożu lub tasaku. Jego esencją magii będzie harnasiu, a jego ekwipunek będzie zwiększony względem innych postaci, z takiego powodu, że bierze on 300- 400 kilo na klatę ( zależności od
PonuryBatyskaf - Z dobrze znanych źródeł dowiedziałem się, że w kolejnym sezonie Bliz...

źródło: 38705c8943b26241d6b27009fa5f87da2e74502012d908cc9c32eb529eb08eec

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiemy wszyscy że Bodi jest wspaniałym raperem, cudownym ojsem i doskonałym kochankiem niż Tajger. Moim zdaniem zasłużył na wszystko co najlepsze i każdy grosz. Ja osobiście wziąlem kredyt pod hipotekę na duże manymany, żeby go wspomóc tego typu. A Wy jaką kwotą wspomagacie Bodiego? #bodychrist #bonzo #kredythipoteczny
PonuryBatyskaf - Wiemy wszyscy że Bodi jest wspaniałym raperem, cudownym ojsem i dosk...

źródło: pobrane

Pobierz

Jaką sumę miesięcznie przeznaczasz na wpłaty na konto Bodiego?

  • Około 100 złotych 10.5% (16)
  • Około 500 złotych 3.3% (5)
  • Około 1000 złotych 15.1% (23)
  • Około 2000 złotych 3.9% (6)
  • Około 5000 złotych 5.9% (9)
  • Około 10 000 złotych 4.6% (7)
  • Około 20 000 złotych 19.1% (29)
  • Wysyłam wszystko co zarobię 37.5% (57)

Oddanych głosów: 152

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widzowie i fani mam pytanie taki będzie dobry jak mu kupię czy lepiej jakiś inny (jak inny to propozycje w komentarzach)? Wiadomo, że jak ma dziecko to trzeba mu pomóc. #bonzo
FanonFanonski - Widzowie i fani mam pytanie taki będzie dobry jak mu kupię czy lepiej...

źródło: Wózek dla Bobiego

Pobierz

Czy taki wózek będzie ok jak mu kupię czy jakiś inny?

  • Tak ten jest DOBRY 81.3% (52)
  • Nie, kup mu inny 18.8% (12)

Oddanych głosów: 64

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co tam #bonzo ? Dupsko cię piecze że #bodychrist wytworzył sobie czwartego potomka zgarniając dodatkowe 500+ i wysyłając żonę na emeryturę a ty nie potrafiłeś gałganie ty jeden zadbać o córkę którą ci odebrano bo jesteś tak nieporadny i pośledzony? Znowu przegrałeś pajacu bęc.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JAK MYŚLICIE CZY LEPIEJ ŻEBYM KUPIŁ WÓZEK BODIEMU CZY LEPIEJ DAĆ MU KASE?

  • LEPIEJ KUPIĆ MU WÓZEK 9.7% (9)
  • LEPIEJ DAĆ MU KASE 46.2% (43)
  • TOITOOO 44.1% (41)

Oddanych głosów: 93

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mateuszowi nie staje na widok Gośki i stąd wniosek, że kolejnego dziecka nie będzie.
Bodi - Tiger
4 : 0.5

Btw. Bodi, zrób publiczną zbiórkę na wózek i daj linka. Wpłacę parę stówek by Matiemu gulka pękła.

#bonzo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PonuryBatyskaf: wyobraź sobie ze budzisz się z potężnym kacem czując odór z jamy gębowej leżącej obok partnerki. Gdy ledwo pohamowując bełta skrywasz się pod kołdrę odkrywasz tam krainę wyziewów z odbytu nierzadko z tzw. farszem które powstają po jedzeniu klutek z sosem z proszku oraz picc od Benka czy innych kińskich.
  • Odpowiedz
Człowiek wstaje i zbiera się do ala prasy, zarobić dla siebie i rosiny. W tym samym czasie powoli przebudza się Tiger otłumaniony jeszcze kobrzą wonią pod kołdrą oraz wczorajszymi Hanasiami. Już kombinuje, już myśli, gdzie dziś uderzyć w krzoki na cały dzień i skad skombinować hajs na Hanasie #bonzo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach