#bonzo Uszatku tak to jest w Łodzi więc ty i kobra macie szansę się umyć i przestać śmierdzieć na chodz jeden dzień
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

AntyMelinAntyCentaur
- 2
Z dobrze znanych źródeł dowiedziałem się, że w kolejnym sezonie Blizzard doda nową klasę do #diablo4 ma być to Bonzo. Będzie władał magią smrodu i rzucał obszarowe klątwy głupotności. Będzie też walczył bronią białą, konkretnie będzie go można wyposażyć w nożu lub tasaku. Jego esencją magii będzie harnasiu, a jego ekwipunek będzie zwiększony względem innych postaci, z takiego powodu, że bierze on 300- 400 kilo na klatę ( zależności od
źródło: 38705c8943b26241d6b27009fa5f87da2e74502012d908cc9c32eb529eb08eec
Pobierz
Meeeh
via Wykop- 1
@PonuryBatyskaf: Usiądź na chwilę i napij się ciepłego harnasiu ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ──☆*:・゚
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Szczurek_kupiec: to nie córka Melina tylko Roberta, Roberta Wielkogulkiego
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 15
Wiemy wszyscy że Bodi jest wspaniałym raperem, cudownym ojsem i doskonałym kochankiem niż Tajger. Moim zdaniem zasłużył na wszystko co najlepsze i każdy grosz. Ja osobiście wziąlem kredyt pod hipotekę na duże manymany, żeby go wspomóc tego typu. A Wy jaką kwotą wspomagacie Bodiego? #bodychrist #bonzo #kredythipoteczny
źródło: pobrane
PobierzJaką sumę miesięcznie przeznaczasz na wpłaty na konto Bodiego?
- Około 100 złotych 10.5% (16)
- Około 500 złotych 3.3% (5)
- Około 1000 złotych 15.1% (23)
- Około 2000 złotych 3.9% (6)
- Około 5000 złotych 5.9% (9)
- Około 10 000 złotych 4.6% (7)
- Około 20 000 złotych 19.1% (29)
- Wysyłam wszystko co zarobię 37.5% (57)
@PonuryBatyskaf: afefte już wypłaca many many z funduszu rodzinnego dla bobiego
@PonuryBatyskaf: nie wiem czy wiesz Fifonie, ale podczas lajwa gdy Melin rozpłakany i przegrany totanie chodził do kuchni wysyłać sam sobie donejty(i tracić hajs na prowizje) to Bobi tarmosił Kobberke za pieroga aż miło
Tiger Bonzo - "z kutasem nie ma zabawy" 6:17 https://www.youtube.com/watch?v=VmvTZSyimLE #bonzo
@FanonFanonski: No z jego cuchnącym flakiem to już na pewno
Widzowie i fani mam pytanie taki będzie dobry jak mu kupię czy lepiej jakiś inny (jak inny to propozycje w komentarzach)? Wiadomo, że jak ma dziecko to trzeba mu pomóc. #bonzo
źródło: Wózek dla Bobiego
PobierzCzy taki wózek będzie ok jak mu kupię czy jakiś inny?
- Tak ten jest DOBRY 81.3% (52)
- Nie, kup mu inny 18.8% (12)
@FanonFanonski: dołożyłbym jakieś 10k ze składek członkowskich AFT i kupił porządny model z wifi
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Co tam #bonzo ? Dupsko cię piecze że #bodychrist wytworzył sobie czwartego potomka zgarniając dodatkowe 500+ i wysyłając żonę na emeryturę a ty nie potrafiłeś gałganie ty jeden zadbać o córkę którą ci odebrano bo jesteś tak nieporadny i pośledzony? Znowu przegrałeś pajacu bęc.
Uszatek nie ogarnia xD
#bonzo
#bonzo

@anylee: Ciężko go zrozumieć
konto usunięte via Wykop
- 7
@anylee: Mateusz przyznał w końcu, że jednak cofa się zamiast iść do przodu
- 8
Sie jest w wieku 38 lat na garnuszku u rodzicow się ma....A ty co menelu, nierobie dalej kurze tupy w oleju???#bonzo
źródło: 20231107_141623
Pobierz@Lo_Baben: A dobrze
JAK MYŚLICIE CZY LEPIEJ ŻEBYM KUPIŁ WÓZEK BODIEMU CZY LEPIEJ DAĆ MU KASE?
- LEPIEJ KUPIĆ MU WÓZEK 9.7% (9)
- LEPIEJ DAĆ MU KASE 46.2% (43)
- TOITOOO 44.1% (41)
konto usunięte via Wykop
- 10
@FanonFanonski: kase daj, kupi sobie taki jak chce i może jeszcze na harnasiu zostanie
Mateuszowi nie staje na widok Gośki i stąd wniosek, że kolejnego dziecka nie będzie.
Bodi - Tiger
4 : 0.5
Btw. Bodi, zrób publiczną zbiórkę na wózek i daj linka. Wpłacę parę stówek by Matiemu gulka pękła.
#bonzo
Bodi - Tiger
4 : 0.5
Btw. Bodi, zrób publiczną zbiórkę na wózek i daj linka. Wpłacę parę stówek by Matiemu gulka pękła.
#bonzo
- 18
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@maroLem87 ben ben akat 500 plus idzie do bidula buhaha to trzeba być szmatom za pszeproszeniem żeby oddawać innym swoje 500 plus
konto usunięte via Wykop
- 2
@maroLem87: do tego Body ma ciepło w domu a nie lodówkę
#bonzo uszok opowiada kawały bu ha ha ha tego typu

@AntyMelinAntyCentaur: Idzie tiger do lekarza, a lekarz mówi: "w---------j menelu śmierdzący tego typu benc".
@AntyMelinAntyCentaur: Umiejętność opowiadania i rozumienia żartów jest domeną ludzi inteligentnych tego typu. Z powyższego filmiku wynika że wszystko jest w porządku bęc.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@PonuryBatyskaf: największym wrogiem uszatej mameji i ogra jest...uszaty mamej i ogr bęc.
@PonuryBatyskaf: wyobraź sobie ze budzisz się z potężnym kacem czując odór z jamy gębowej leżącej obok partnerki. Gdy ledwo pohamowując bełta skrywasz się pod kołdrę odkrywasz tam krainę wyziewów z odbytu nierzadko z tzw. farszem które powstają po jedzeniu klutek z sosem z proszku oraz picc od Benka czy innych kińskich.
Człowiek wstaje i zbiera się do ala prasy, zarobić dla siebie i rosiny. W tym samym czasie powoli przebudza się Tiger otłumaniony jeszcze kobrzą wonią pod kołdrą oraz wczorajszymi Hanasiami. Już kombinuje, już myśli, gdzie dziś uderzyć w krzoki na cały dzień i skad skombinować hajs na Hanasie #bonzo
@KosherForeskin: kotletu
źródło: 20231104_175758
PobierzKomentarz usunięty przez autora
Mateusz, tak wygląda szczęśliwy ojciec.
Zazdrość cię zżera, bo to już jego czwarte a ty z jednym sobie nie poradziłeś xD
#bonzo
Zazdrość cię zżera, bo to już jego czwarte a ty z jednym sobie nie poradziłeś xD
#bonzo
źródło: Screenshot 2023-11-07 000204
Pobierz@TwojHimars: może gnik nie jest dobrym ojcem ale przynajmniej jest pośmiewiskiem inernetu..benc
- 10
No itam itam Tigeer, zawsze byles siotą niz nie. Bu ha ha nawiedzil cie duch ala surki #bonzo

konto usunięte via Wykop
- 4
@LittleChad: w 5 minucie Mateusz wychodzi z Amelką na rękach
Na tapczanie leży LEŃ, rusza gulką cały dzień #bonzo
@KosherForeskin na tapczanie leży kobra, trzeci rok nie goli bobra
@KosherForeskin:
Na tapczanie brak Amelki,
Na bidula skok był wielki.
Tiger i Kobra oddali córeczkę,
„Tam na lewo” zrobili jej wycieczkę.
Na tapczanie brak Amelki,
Na bidula skok był wielki.
Tiger i Kobra oddali córeczkę,
„Tam na lewo” zrobili jej wycieczkę.
















