Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy powinienem pisać tu na tagu czy discordzie, ale lepiej będzie jak tu to opiszę, przy czym bardziej piszę to z tego powodu, że może być to mój ostatni post, a oni mnie śledzą i sprawdzają każdy mój krok. Ale zacznę od początku:

Na przestrzeni lat badałem przeszłość tajgera jak i jego żony, Małgorzaty Kupiec. Muszę podzielić się z wami tym, czego się dowiedziałem, a dowody są straszne. Przede mną te fakty poznali Barbara Blida, gen. Sławomir Petelicki, przywódca "Samoobrony" poseł Andrzej Lepper a także minister transportu z 2010 roku, Eugeniusz Wróbel - wszyscy nie żyją. Ale od początku.

Mateusz Kupiec oraz jego żona Małgorzata Kupiec tak naprawdę się nie nazywają. Są małżeństwem dla rzekomego uwiarygodnienia historii, że są tylko upośledzonymi, ale to nieprawda. Mateusz i Małgorzata Kupiec to tak naprawdę zimnokrwiste małżeństwo byłych agentów CIA, którzy zakulisowo rozgrywają geopolitykę w naszej części świata mając swoje grupy wpływów. Ich prawdziwe imiona i nazwiska zostały dla niepoznaki spolszczone bo oceniając polski grunt liczyli, że to będzie prosta mistyfikacja i nikt nie dowie, jak jest na serio, ale tutaj popełnili błąd: Matthew oraz Margaret Merchant, bo tak brzmią ich prawdziwe imiona, pod przykrywką tiger i kobra zaistnieli w sieci jako dwójka rzekomo upośledzonych postaci na wielu filmach wideo kręconych przez niemal dekadę (nadal to robią). Robili to po to, by odwrócić uwagę od swoich prawdziwych aktywności - zlecania oraz wykonywania zabójstw, prania brudnych pieniędzy oraz uczestnictwa w grupie Bilderberg. Ich najgłośniejsze akcje? Choćby te z ostatnich miesięcy. To na rozkaz tajgera putin rozpoczął inwazję na Ukrainę. Boi się go jak ognia i gdy tajger jest niezadowolony, władimir na telekonferencje z tajgerem wysyła sobowtóra, bo sam sra wręcz po nogawkach tylko na sam dźwięk imienia "Mateusz". Jedynym, który chciał powstrzymać to szaleństwo był Prigożyn, który został zestrzelony w swoim samolocie. Pocisk osobiście naprowadzała kobra. Pewnie się śmiejecie z tego co tu piszę, ale to poważna sprawa - zez u kobry ma taktyczne zadanie - pozwala jej celować w dwa obiekty jednocześnie, dzięki czemu jest tak skuteczną zabójczynią. To ona przed oddaniem strzału do Petelickiego i późniejszym upozorowaniem jego samobójstwa miała rzec do niego "co dwie głowy, to nie jedna" (uważała że zabiła ich dwóch jednym strzałem - Petelickiego i jego bliźniaka). Są na to niezbite dowody.
Mateusz sam też zlecał różne dziwne akcje, m.in. pozbawienie Trumpa władzy i jego impeachment, a potwierdzeniem akcji były donejty na livestreamie, gdzie jego agenci meldowali mu o wykonaniu zadań (weryfikował to dwojako - w telewizji i w nintenecie, tego typu, czy aksja się udała). Poprzez pozdro z frystalem zlecał kolejne zadania dowodzonej przez siebie siatce agentów-zabójców ("pozdro z frystalem" działało jak enigma - trzeba było w algorytm losujący słowa danego dnia podstawić w odpowiednie przerwy w zdaniach wypowiedzianych przez tajgera podstawić słowa "tego typu" oraz "bęc", następnie poprzez zastosowanie backmaskingu i odszumienie nagrania w częstotliwości nagrania 32 kHz można było usłyszeć prawdziwe rozkazy tajgera. Niedawny rozkaz do swojej siatki agentów w Afryce wydany w ten sposób nakazywał przewrót w Nigrze). Tajger już dawno temu zorientował się, że ludzie węszą za tym, kim jest naprawdę. Dlatego dogadał się ze swoim agentem rozpracowującym ludzi śledzących go w terenie łódzkim - niejakim maślakiem, że będą musieli naprawdę razem uprawiać seks tylko po to, by nikt nie kopał w życiorysie tajgera i tego kim jest naprawdę i by inni ludzie wokół mieli go za upośledzonego menela (maślak rzucił pomysłem też by Matthew pił harnasia, co jest napojem meliniarzy z Łodzi). Obaj w parku Śledzia uprawiali stosunek płciowy wielokrotnie, co potwierdzają gapie, zwani też "finami", "wizami", inerzeszy - tajgera widziano ze spodniami ściągniętymi do kostek, a maślak wykonując ruch posuwisto-zwrotny wkładał swój penis w odbyt tajgera. Po tym tajger z reguły brał przyrodzenie maślaka do ust (nie wiadomo, czy nadal to była "przykrywka", czy tajger zaczął lubić to "udawanie". Wiele wskazuje na to drugie, gdyż maślaka przed spotkaniami z tajgerem zaczęto widywać bardzo zdenerwowanego, często wychodzącego z apteki z opakowaniem Braveranu). Niemniej jednak ludzie to kupili - tajger, ten bezwzględny zabójca mogący położyć wroga jednym czosem i nachosem, kontynuował bycie postrzeganym jako lump i menel. Jednemu z użytkowników portalu wykop.pl, niejakiemu @wyginam-do-drawska jednak coś nie pasowało. Zamawiał picce-niepicce, gruz, gejów na seks (z tego tajger jednak korzystał) olx inerzeszy do domu państwa Kupiec celem wybadania tego, kim są naprawdę. Został doechany przez kupsów (tajger pokazał film z jego zatrzymania). Jego los pozostaje nieznany do ziś, zaś akat tager napisał Goger - program, który szpiega. Działa on podobnie jak zaklęcie Tabu z uniwersum "Harry'ego Pottera" rzucone przez Voldemorta na swoje imię - każdy kto użyje w tekście pisanym na komputerze słów "tajger bonzo" bądź "tiger bonzo" zwłaszcza na portalu wykop lub dyskort, jest błyskawicznie namierzany po numeajpi i blokowana jest mu pyta gówna, a dane lecą prosto do bonza (potfiedzone nimfo). Takajesprafda... Dlatego użytnicy dość często używają innych sformułowań, gdy o nim rozmawiają - "ten, którego imienia nie można wymawiać", "sam-wiesz-kto", "sfel", "lump", "makak", "zgierski pej", "gnik", "baran", "uszatnik", "debil" i inerzeszy.

Muszę kończyć, chyba jacyś dziwni ludzie z jakimś niskim osobnikiem w czopce dżokejce mnie w autobusie obserwują (akat wrasam z prasy, bo ziś zamieniłem się z z-ziomkiem). Uważajcie tam na siebie bracia bonzologowie, bo ten osobnik tego typu jest niebespieszny napafde

#bonzo
Pobierz Drill90 - Nie wiem czy powinienem pisać tu na tagu czy discordzie, ale lepiej będzie ...
źródło: temp_file8857052339984471606
  • 5
To byl ostatni raport jaki odebralismy od agenta @Drill90, w kolejnym nagraniu slychac bylo tylko krzyki i blaganie o litosc, zakonczone zimnym "tego typu" wienczacym nagranie. Jego los nie został do dziś wyjaśniony, a ciała nadal nie odnaleziono.