• 1
Ktoś wie dlaczego tak się dzieje? Co odpowiada za takie zachoesnie skrzyni automatycznej?

Chodzi o to, że na niemalże każdym biegu jesli przyspieszam to przy konkretnej prędkości auto nadal przyspiesza ale obroty spadają jakby auto miało pół-biegi.

@gotove

#bmwsorka #bmw #motoryzacja #samochody
sorek - Ktoś wie dlaczego tak się dzieje? Co odpowiada za takie zachoesnie skrzyni au...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sorek: Nie wiem czy to jest to samo, ale pewnie podobne. Gruba, pięknie wyglądająca folia z fakturą wyczuwalną w dotyku, termoplastyczna. Kupowałem drogą i ponoć najlepszą na rynku, zakładałem pod okiem fachowca. Odtłuszczona powierzchnia itd., paluchy sobie ostro przygrzałem i wyszło to pięknie. Ale te najbardziej naciągnięte brzegi i tak zaczęły potem odchodzić :/ Mogę jutro zrobić zdjęcie jak to wygląda.

Może będziesz miał więcej szczęścia i Tobie się będzie
  • Odpowiedz
  • 1
Mireczki co to sie o------o. Jedna (lewa) wycieraczka stracila czucie i mozna nia majtac jak sie chce. Druga utknela w polowie drogi. Mozna ja sila złożyć, jednak jak sie spróbuję znowu uruchomic wycieraczki to robi pelen ruch do końca i wracając utyka w polowie. Potem znowu trzeba sie meczyc z tym. Mechanizm do wymiany?

#e39 #bmw #bmwsorka #motoryzacja #samochody #mechanika
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eibach/bilstein klasa koń, warte każdej ceny. Żadnych Jamexów i innych g*wien. Jeździłem autem i na tym i na tym. Jamex to beton po prostu. Na eibachu pro kicie (amory bilsteina + sprężynych eibacha) jest niżej, pewniej i o dziwo jest jeszcze jakiś komfort. Po prostu nie opłaca się na tym oszczędzać. Chyba jak ze wszystkim w życiu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sorek: końcówka drążka kierowniczego, Łączniki stabilizatora(przód) i wahacze(dolny i górny) są inne, protip szukaj do modelu 535/540 bo są takie same jak w m5 a być może okażą się tańsze w zakupie.
  • Odpowiedz
  • 15
Personalny rekord: 2000km z Pl do #uk pokonane od 12 w południe do 7 rano. W sumie 20h (uwzględniając zmiane czasu) jechania bez przerwy. Jedynie mały korek w niemczech ale za to na prom czekaliśmy tylko 5min.

Jakby kogos interesowało jak pisałem pod jednym z wcześniejszych wpisów pod #bmwsorka apropo usuwania backboxa (końcówki wydechu) i wstawianiu pustej rury. Jedzie się świetnie! Wydechu przy niskim obciążeniu i w zakresie
sorek - Personalny rekord: 2000km z Pl do #uk pokonane od 12 w południe do 7 rano. W ...

źródło: comment_8QQeTmCeZMFeVAGo23OLp5Yg2jI8yGdp.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach