Wpis z mikrobloga

Personalny rekord: 2000km z Pl do #uk pokonane od 12 w południe do 7 rano. W sumie 20h (uwzględniając zmiane czasu) jechania bez przerwy. Jedynie mały korek w niemczech ale za to na prom czekaliśmy tylko 5min.

Jakby kogos interesowało jak pisałem pod jednym z wcześniejszych wpisów pod #bmwsorka apropo usuwania backboxa (końcówki wydechu) i wstawianiu pustej rury. Jedzie się świetnie! Wydechu przy niskim obciążeniu i w zakresie 3k-4k praktycznie nie słychać, a dźwięk jest mega przyjemny i nie nurzący jak mogłoby się wydawać. Nie przeszkadza też w słuchaniu radia. Polecam tego moda.

A no i troche #nightdrive

#bmw #motoryzacja #samochody #podroze
sorek - Personalny rekord: 2000km z Pl do #uk pokonane od 12 w południe do 7 rano. W ...

źródło: comment_8QQeTmCeZMFeVAGo23OLp5Yg2jI8yGdp.jpg

Pobierz
  • 44
via Android
  • 1
@rss: nie zmeczylem sie zbytnio, spalem na promie i dojechalem bezproblemowo, wiem dobrze że jakby mnie nacisgalo to bym stanal i kimnal sie ns godzine-dwie ale nie mialem potrzeby :)

@aKu_: 2.5l m54b25 192km. Spalanie w granicach 13l ale jechałem średnio 160km/h gdzie sie dalo do tego byłem bardzo mocno zaladowany (4 ludzi)
@sorek: 20h, wow, dwa tygodnie temu jak ruszyłem o 14 w sobote to dotarłem ok 19 w niedziele :D no, ale czekanie na prom zrobiło swoje(ok1.5h czekania+godzine dłuższy rejs bo coś im sie z rampami do zjeżdżania posypało)
@sorek: ja z Polski do Irlandii jechalem wliczając tunel i prom 34h z 2h drzemka w Anglii. Jechalem maks 130 km/h w 2 osoby plus pełny bagażnik + pies na tylnej kanapie i bimmer spalił mi 8,2l/100km. :D 523iA w turasie. Jechało się miodzzio. :)