@adronix dlaczego oszusty? Osoba która je kupi powinna odprowadzić podatek. Poza tym wiele osób nie ma świadomości, że coś takiego w ogóle było więc to zawsze stówka do przodu.
  • Odpowiedz
@Kejesen: są na coinbase/earn dają około 15 euro za odpowiedzi na pytania o kryptowalutach, trzeba się zapisać na listę oczekujacych i czekac na email po 3 dniach mi przysłali
  • Odpowiedz
swoją drogą uważam, że najprostszą i najciekawszym zastosowaniem Ethereum dla Tesli... było by zrobienie transparętnej historii pojazdu.

W publicznym blockchainie mógłbyś mieć wszystkie informacje o tym:
- kiedy auto było serwisowane
- kiedy dochodziło do jakiś awarii/usterek/wypadków
- jak szybko postępowała degradacja
  • Odpowiedz
@noisy: Jaka jest przewaga zrobienia tego w blockchainie vs normalnej bazie danych i udostępnienia publicznie?

Rzetelność takich danych i tak jest w 100% zależna od tesli i od użytkownika. Od tego czy 100% czynności będzie robionych przez Teslę i czy użytkownik czegoś nie zrobi na boku samodzielnie.
  • Odpowiedz
Tag #kryptowaluty został zalany kompletnie przez dwie grupy ludzi.
Pierwsza:
-osoby które handlują stellarami /zakładają konto dla stellarów
Druga:
-osoby śmiejące sie z ludzi zakładających konto na blockchainie w celu wyciągniecia freestelarów i udostępnienia danych.

Na marginesie prawda jest taka ze wyciek danych z takiego blockchaina jest tak samo prawdopodobny jak z innych każdych stron wykorzystujacych weryfikacje danych czy to związanych z krypto , bukmacherką czy czymkolwiek innym. Dane mogą
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zapomniałem hasła do walleta blockchain, dałem przypomnienie i mam nowy adres walleta z mozliwoscia weryfikacji po raz drugi - moze sie uda XDD
#blockchain
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trisq: za pierwszym razem miałem błyskawicznie, moze maja szczelny system i z tego samego urzadzenia, IP nie weryfikuja drugi raz
  • Odpowiedz
Jeszcze wczoraj ja i moja 8 osobowa rodzina byliśmy o 450 złotych biedniejsi. Na szczęście mamy kogoś takiego jak @plaisant który odkupił od nas stellary bez oszustw, bez naciągania i w najszybszym możliwym czasie dostalismy nasze złotówki. Polecam tego użytkownika.

#kryptowaluty #blockchain #stellar
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach