Irackie banknoty wyemitowane po odejściu Saddama Hussajna w 2003 r., które nadal są w obiegu. Ciekawe, że pomimo długoletnich wojen to dinar iracki w latach 2007-2020 utrzymywał się kursowo na takim samym poziomie i był warty ok. 1150-1200 dinarów za dolara.
#banknoty #numizmatyka #pieniadze #waluty #bliskiwschod
IbraKa - Irackie banknoty wyemitowane po odejściu Saddama Hussajna w 2003 r., które n...

źródło: comment_1620489333p3KXWaCX5en3yPyoFPKlZn.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@amantadeusz: Może chodzi o takie poczucie sprawiedliwości, dlaczego jakieś kraje mają mieć atom a inne nie? Może niech Izrael podpisze umowę o likwidacji atomu? Do tego dochodzi powszechny hejt na to co Izrael robi w palestynie + wszystkim zapadły w pamięć ich ostre słowa w stronę Polski. No dziwne ze ludzie kibicują wszystkim po przeciwnej stronie Izraela xd
  • Odpowiedz